Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » ndz wrz 29, 2013 8:55 pm
No dobrze, nowy sezon się zaczął. Bekasy dopiero teraz zaczeły przylatywać do Irlandii, wcześniej można było je spotkać sporadycznie.
Wczoraj samiec upolował pardwę, po pieknym ataku z ok 150m.
Dziś za to pierwszy bekas padł. za drugim razem się udało, ale z tego samego lotu. Zapowiada się naprawdę dobry sezon, pies dobrze pracuje i sokół wie o co chodzi
http://www.youtube.com/watch?v=q5WfFFc_ ... 5ugZkT4Mag
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 04, 2013 1:06 pm
A tu ładna fotka z wczoraj
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 04, 2013 1:06 pm
...
CRASH00
żółtodziób
Posty: 56 Rejestracja: śr paź 02, 2013 12:43 pm
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Kontakt:
Post
autor: CRASH00 » pt paź 04, 2013 2:19 pm
gratulacje za udane "łowy":D
Ostatnio zmieniony sob paź 05, 2013 10:42 am przez
CRASH00 , łącznie zmieniany 1 raz.
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 04, 2013 2:36 pm
No dobry kawal z tym lanerem.
Stachu
sokolnik
Posty: 804 Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków
Post
autor: Stachu » pt paź 04, 2013 6:42 pm
CRASH00 pisze: ile lat ma ten lanner? (bo zgaduje że to właśnie lanner)
CRASH00 pisze: czekaj to sokół wędrowny. Podobny do lannera
Matko kochana.
Oprócz książki o sokolnictwie kup też jakiś przewodnik po ptakach drapieżnych, bo robisz z siebie pośmiewisko.
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » sob paź 05, 2013 8:19 pm
słuchaj crash, nie zaśmiecaj mi tu tematu
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » sob lis 23, 2013 11:16 am
haggard
sokolnik
Posty: 2023 Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto
Post
autor: haggard » czw gru 05, 2013 8:26 am
nieźle jak na "lannera"
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pn sty 13, 2014 9:00 pm
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt mar 07, 2014 4:03 pm
Sezon już za nami. Był bardzo udany. Upolowaliśmy z dwoma samcami wędrownymi 81 bekasów, 4 pardwy, 2 słonki, 2 bażanty. 89 ułówek. Tutaj jest zestawienie najlepszych filmów z mojego smartfona:
http://www.youtube.com/watch?v=FZXiyKfXums
Już się nie mogę doczekać następnego sezonu
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 24, 2014 9:14 pm
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 24, 2014 9:16 pm
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370 Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia
Post
autor: irek » pt paź 24, 2014 9:17 pm
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747 Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok
Post
autor: Raven_Corvus » pt paź 24, 2014 10:33 pm
Pieknie, gratulacje, a u nas na kuropatwy nie można...