Znaleziono 259 wyników
- ndz kwie 14, 2013 9:02 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Kupię pointera
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 6974
Kupię pointera
Wszelkie oferty proszę składać na mail: inadianwolf@wp.pl lub kom: 516 367 902
- sob sty 19, 2013 8:03 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Potrzebne fotografie / rysunki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7951
- śr sty 16, 2013 3:59 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Potrzebne fotografie / rysunki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7951
Potrzebne fotografie / rysunki
Witam,
potrzebuję fotografii lub rysunków z treningu ptaków (będą użyte w pracy inżynierskiej)
Najbardziej potrzebuję czegoś obrazującego loty do latawca, ale także przywabianie do wabidła. Potrzebuję także fajnego zdjęcia z polowania.
Koledzy i koleżanki.. poratujecie?
potrzebuję fotografii lub rysunków z treningu ptaków (będą użyte w pracy inżynierskiej)
Najbardziej potrzebuję czegoś obrazującego loty do latawca, ale także przywabianie do wabidła. Potrzebuję także fajnego zdjęcia z polowania.
Koledzy i koleżanki.. poratujecie?
- śr lip 25, 2012 11:04 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Powitanie i prośba
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 19865
Irys, jak wrócę do wawy w październiku to zapraszam na białołękę. Niestety aktualnie jestem bez drapola więc mogę poratować jedynie materiałami itd.
A sekcja, nie wiem jak teraz działa ale na pewno nie działa w wakacje.
Chyba musisz się wstrzymać do października, a po kursie w czempiniu na pewno ...
A sekcja, nie wiem jak teraz działa ale na pewno nie działa w wakacje.
Chyba musisz się wstrzymać do października, a po kursie w czempiniu na pewno ...
- wt kwie 10, 2012 9:55 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Sokolnictwo, a jeździectwo
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 66190
Ja kiedyś trenowałam jastrzębia z użyciem konia. W którymś temacie to już opisywałam( swoją drogą można by było te tematy połączyć w całość). Z tego co zaobserwowałam najczęściej konie płoszą się ruchu skrzydeł i tego "trzepotu". Moja klacz jak ją kupiłam bała się nawet wróbelka w zaroślach więc ...
- sob mar 31, 2012 8:50 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Augustów - Warszawa. Może ktoś jedzie tą trasę?
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 6351
Augustów - Warszawa. Może ktoś jedzie tą trasę?
Poszukuję osoby która wybiera się w trasę z augustowa lub okolic i będzie przejeżdżać przez warszawę lub okolice ew. lublin i okolice.
Termin: jak najszybciej.
Proszę o kontakt: 516 367 902
Termin: jak najszybciej.
Proszę o kontakt: 516 367 902
- ndz gru 04, 2011 3:13 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Znaleziono ptaka
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6296
- ndz gru 04, 2011 2:38 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: Znaleziono ptaka
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6296
Znaleziono ptaka
Czy komuś z kolegów nie zaginął Harris?
Znaleziono ŻYWEGO ptaka w okolicach pomorza. Jest do odbioru, czeka na właściciela.
Więcej informacji na priv lub pod nr telefonu 516 367 902
Znaleziono ŻYWEGO ptaka w okolicach pomorza. Jest do odbioru, czeka na właściciela.
Więcej informacji na priv lub pod nr telefonu 516 367 902
- ndz lis 14, 2010 7:03 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Plan Łowów w Busku-Zdroju
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5325
Właśnie wróciłam z Buska i chciałam jeszcze raz podziękować zarządowi i kolegom myśliwym za dobrą imprezę. Mimo paru incydentów i troszkę niesprzyjających wiatrów myślę że można uznać łowy za udane.
Kilkoro kolegów może pochwalić się naprawdę wysokim poziomem swoich drapoli. Trudne bażanty (cóż to ...
Kilkoro kolegów może pochwalić się naprawdę wysokim poziomem swoich drapoli. Trudne bażanty (cóż to ...
- ndz lis 14, 2010 5:43 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Smutna wiadomość
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 12625
- czw kwie 15, 2010 8:06 pm
- Forum: Psy podsokole
- Temat: Saluki
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 104220
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=ko%F1
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=ko%F1
Opcja szukaj nie gryzie. Może za wiele tam nie ma ale myślę że jak się zaczniesz udzielać w tych tematach to może to się trochę rozbuduje;)
Pozdrawiam
http://sokolnictwo.pl/forum/viewtopic.p ... ight=ko%F1
Opcja szukaj nie gryzie. Może za wiele tam nie ma ale myślę że jak się zaczniesz udzielać w tych tematach to może to się trochę rozbuduje;)
Pozdrawiam
- ndz mar 28, 2010 9:51 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: PUSTUŁKI - rehabilitacja, odchowanie młodych, oblot
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 12822
Oj tak jaszczomby straszne ale nie tak straszne jak ci co z wilcami tańcują:P
Chce wiedzieć właściwie wszystko. Jak się do tego zabrać, jakie metody najlepsze, jak powinno być zbudowane gniazdo, jak przeprowadzić oblot. Jednym słowem wszystko co tego dotyczy. Może być na pw lub na gg 148581:)
Będę ...
Chce wiedzieć właściwie wszystko. Jak się do tego zabrać, jakie metody najlepsze, jak powinno być zbudowane gniazdo, jak przeprowadzić oblot. Jednym słowem wszystko co tego dotyczy. Może być na pw lub na gg 148581:)
Będę ...
