Piekny, masywny ptak. Szkoda ze zakapturzony. Uwielbiam ogladac proporcjonalne glowy ptaków drapieżnych, ten pewnie taka ma

. Nie wiesz czy jest ona od poczatku chowany z czarnych czy tez z szarych bialozorow? Skoro twoja intencja jest rozmnażanie to to moze miec znaczenie (choc ja najbardzije chyba z wygladu lubie jasnoszare bialozory w typie upierzenia raroga).
Zycze Ci by w drugim piorze wyszedl z niej niezly mulat, czarne ptaki sa wyjatkowo piekne.
Pzdr.
Ps Swoja droga ogladalem zdjecie na zblizeniu i cos mi sie w jej lapach nie podoba, ona nie miala problemow z bumble foot? Ma jakies takie zgrubienia i sprawiaja wrazenie przekrwionych. Pytam z ciekawosci (tylny pazur).