Znaleziono 13 wyników

autor: kowalkeal
sob lut 09, 2008 8:15 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763988

Obrazek

Zabójcze spojrzenie Tofika :D
autor: kowalkeal
pt sty 25, 2008 6:19 pm
Forum: Ogólne
Temat: Spotkanie w Tucholi
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 39129

Raven_Corvus, chętnie pokażę Ci jak lata Tofik i jak wygląda codziennośc w sokolarni :mrgreen:
autor: kowalkeal
sob sty 19, 2008 10:40 am
Forum: Ogólne
Temat: Jastrząb
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 53745

Jestem ciekawy czy próbowaliście wołać na łapę waszego gołębiarza w gęstych "krzakach"?
autor: kowalkeal
wt sty 01, 2008 12:12 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763988

autor: kowalkeal
pn gru 31, 2007 10:33 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763988

autor: kowalkeal
ndz gru 30, 2007 3:45 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Sprzedam pęta
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 33276

Ja mam jeszcze skrawki skóry kangurzej :D
autor: kowalkeal
pt gru 28, 2007 1:16 pm
Forum: Początkujący
Temat: Imprint
Odpowiedzi: 60
Odsłony: 49809

Raven_Corvus, niedługo się tego dowiemy, bo Profesor Nowogrodzki ma zamiar wychować pisklę lannera :mrgreen:
autor: kowalkeal
pn gru 24, 2007 3:24 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763988

Tofik nie jest imprintem, choć zachowuje się jakby był częściowo wdrukowany. Nieraz odczułem to podczas towarzyszenia na plecach. Jest strasznie zacięty i wiecznie głodny :)
autor: kowalkeal
pn gru 24, 2007 12:33 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763988

http://foto.recenzja.pl/Forum-album_showpage-pic_id-83565.html mój podopieczny-samiec jastrzębia w drugim piórze-Tofik
http://foto.recenzja.pl/Forum-album_showpage-pic_id-83278.html mój starszy brat z (wtedy jeszcze jgo podopiecznym) Tofikiem
http://foto.recenzja.pl/Forum-album_showpage-pic_id-73769 ...
autor: kowalkeal
sob gru 22, 2007 11:58 am
Forum: Początkujący
Temat: drobne pytanie
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 26099

Raven, dobry samiec gołębiarza jest szybszy. Fakt, że samica jest większa nie daje jej zbyt wiele przewagi...samiec też zwiąże skutecznie zająca ;)
autor: kowalkeal
pt gru 21, 2007 7:45 pm
Forum: Ogólne
Temat: Wiązadła i dzwoneczek
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 58172

młodziok, jedna podpowiedż: ptaki mają ubarwienie młodociane i dorosłą szatę :wink:

P.S. Wiedza ornitologiczna to podstawa!!! Zacznij od zakupu przewodnika po ptakach drapieżnych, a nie o sokolnictwie ;)
To piękna samica Pana Mąki :)

Chwal Ćwik
autor: kowalkeal
czw gru 20, 2007 6:29 pm
Forum: Ogólne
Temat: Wiązadła i dzwoneczek
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 58172

Witaj!
Dobry sokolnik to ten, który sam sabie robi większość potrzebnych akcesorii. Pęta (ich wykonanie jest oczywiście opisane w książkach) należy wycinać samemu a ich rozmiar oczywiście zależy od ptaka, na którego skoki będą one zakładane, najlepiej wyciąć sobie zapasową parę, żeby wrazie ...
autor: kowalkeal
sob lis 17, 2007 9:14 am
Forum: Ogólne
Temat: Łowy 2007
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 48702

Witam
Na forum jestem nowy, w Technikum Leśnym w Tucholi niedawno rozpocząłem I rok 4-letniej nauki. Jednocześnie rozpocząłem 4-letni "staż" w obcowaniu z ptakami drapieżnymi. Narazie chodzę ze starszymi miłośnikami ptaków drapieżnych i słucham oraz obserwuję, a to co zobaczę i usłyszę zapisuję na ...