Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
-
praga
- stażysta
- Posty: 147
- Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:43 pm
- Lokalizacja: wa-wa
Post
autor: praga »
Czy ktoś wie kiedy są łowy w Polsce ?
-
Stachu
- sokolnik
- Posty: 804
- Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
- Lokalizacja: Kraków
Post
autor: Stachu »
-
garbus2
- Site Admin
- Posty: 2095
- Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
- Lokalizacja: KRK
-
Kontakt:
Post
autor: garbus2 »