Łowy z Sokołami 2008

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Łowy z Sokołami 2008

Post autor: Raven_Corvus »

Witam wszystkich jak to w tym roku z łowami? Kiedy beda jakies wiadomosci? Oprucz oficjalnych komunikatow z Gniazda, moze cos dla uzytkownikow z forum?
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

O Zdrajco, a gdzie fotka Heksy? :wink:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Panie profesorze czas wyjsc z cienia i przestac byc anonimowym :D fotki Heksy mam na komputerze...
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

No Przemek, śliczne zdjęcia odbiegając "nieco" od tematu :wink:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

A dziekuje Ci Gosiu :P mam pare zdjec w tym rownierz sokolow na profilu w nasza-klasa.pl mozesz mnie znalesc :P Przemek Łapiński Białystok
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

odbiegamy od tematy :razz: powracając wiadomo juz coś na temat Łowów ? :roll:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

No na naszej klasie mozna znalesc juz informacje kiedy sie odbeda lowy a tu pusto no co to ma znaczyc? Kto bedzie? Ja sie zjawie, Panie Henryku przypominam sie, jak trzeba to i Pana wypowiedz przytocze.
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Zaproszenia zostały już rozesłane do członków i kandydatów klubu zarówno emailowo jak i pocztą. Na dniach pojawi się również komunikat w wersji elektronicznej na stronie Gniazda.
irek
młodszy sokolnik
Posty: 370
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:00 pm
Lokalizacja: irlandia

Post autor: irek »

Witam.
Czy ktoś mógłby zamieścić symbol/emblemat tegorocznych łowów? Tak żby sie dobrze wydrukował. Nie mam niestety dostępu do zaproszenia na papierze. Będę miał kilka kaptórów na sprzedaż, jeżeli będą chętni. Dzięki
Chwal Ćwik
Irek
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Program łowów dla zainteresowanych:

Program

Dzień 1
15.00 – przyjazd i zakwaterowanie uczestników
19.00 – kolacja
21.00 – spotkanie organizacyjne

Dzień 2
8.00 – śniadanie
9.30 – uroczyste otwarcie Łowów
10.30 – wyjazd w łowiska
16.30 – koniec polowania i powrót na kwatery
18.00 – kolacja
20.00 – wieczór towarzyski, kiermasz akcesoriów sokolniczych

Dzień 3
8.30 – śniadanie
10.00 – wyjazd w łowiska
16.30 – koniec polowania i powrót na kwatery
18.00 – kolacja
20.00 – wspólna uroczysta kolacja

Dzień 4
8.00 – śniadanie
9.00 – prezentacja ptaków łowczych dla publiczności
10.00 – wyjazd w łowiska
16.00 koniec polowania
16.30 – uroczysty pokot i zakończenie Łowów
18.30 – kolacja
20.00 – historia Ogólnopolskich Łowów z Sokołami

Dzień 5
8.00 – śniadanie
9.00 – Msza Hubertowska
- wyjazd uczestników
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Boziu dopomuz zeby z roboty puscili, a huk z nimi i tak przyjade! Kto bedzie? Zapowiadac sie Panowie i Panie!
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Bede na 90%
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

My z Korneliuszem na 99% , pieniążki pani z okienka już zainkasowała :cool:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

U mnie moze wyjsc lipa z kasa, chyba bede musial sie zapozyczyc, poza tym jeszcze szkole musze oplacic, jak dupa to po calej lini! :(
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

No ja musiałam uruchomić moje skarpetowce na Afrykę żebyśmy mogli pojechać :wink: także nie daj się i szukaj gdzie popadnie :wink:
ODPOWIEDZ