Filmy z youtube

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Praca z harrisem w obiektach zamkniętych ,, kontrola gołębi '' Czyli jak pracuje się z tym ptakiem .
http://www.youtube.com/watch?v=QPbKjqxBc2g
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

A tu proszę kilka ciekawych filmików .
http://www.youtube.com/user/falcbenry/videos
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Awatar użytkownika
Paweł Buchowski
żółtodziób
Posty: 52
Rejestracja: wt lis 01, 2011 11:17 am
Lokalizacja: sejny

Post autor: Paweł Buchowski »

haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

Profesor i Przemas jeszcze piękni młodzi :)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

haggard pisze:Profesor i Przemas jeszcze piękni młodzi :)
Zwłaszcza Profesor :wink: To nagranie gdzieś z 1994-1996 roku, tak mi się zdaje.
Vega
młodszy sokolnik
Posty: 249
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:24 pm
Lokalizacja: Płock

Krogi

Post autor: Vega »

Awatar użytkownika
mirek
młodszy sokolnik
Posty: 359
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: mirek »

Awatar użytkownika
Wilq
stażysta
Posty: 199
Rejestracja: pt mar 25, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Wilq »

Awatar użytkownika
kris_stg
stażysta
Posty: 107
Rejestracja: sob lut 02, 2008 4:56 pm
Lokalizacja: starogard gdanski

Post autor: kris_stg »

http://www.youtube.com/watch?v=fHaaejj_OGk
Niezly komentarz od autora.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Jest więcej filmików tego autora - można się domyślić ,iż nawet specjalnie płoszą swoje gołębie by móc filmować ataki tej samicy ! :lol: http://www.youtube.com/watch?v=mghPz-aVQ6g
http://www.youtube.com/watch?v=wGPkobeHg_c
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

może minął się z powołaniem i zamiast gołębiami powinien zająć się drapieżnymi ?? :wink:
Awatar użytkownika
Lotion
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 15, 2010 6:24 pm
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Lotion »

http://alegratka.pl/ogloszenie/ash-soko ... 694d3b816c

taka ciekawostka może ktoś zainteresowany
wiktor
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 05, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wiktor »

fajnie:) jeszcze na allegro niech wrzuca:)
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

wiktor pisze:fajnie:) jeszcze na allegro niech wrzuca:)
na allegro jest zakaz umieszczania ogloszen sprzedazy zwierzat objetych citesem (nieazlenie czy zalacznik A czy B czy C) wiec jesli wrzuca to allegro to skasuje. Swoja droga porownanie do wrony prima:) google translate
ODPOWIEDZ