Znaleziono 170 wyników

autor: rarog1
wt wrz 28, 2010 7:44 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: berła
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 8716

berła

tanio sprzedam również berła oto fotki
Obrazek
Obrazek
nr. tel. 601715913
autor: rarog1
wt sie 31, 2010 7:12 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: sprzedam telemetrie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 6655

sprzedam telemetrie

witam.
mam do sprzedania telemetrie, odbiornik luksandera trzy kanałowy oraz nadajnik RT+
więcej informacji pod nr. tel 601715913.
autor: rarog1
czw sie 19, 2010 6:46 pm
Forum: Ogólne
Temat: sowy
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 138960

gratuluje bardzo śliczne sowy
ja tylko doglądam młodych uszatek na ogrodzie są dwie.
pozdrawiam :grin:
autor: rarog1
ndz cze 06, 2010 8:07 am
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763989

uszatki z mojego ogrodu
http://images47.fotosik.pl/301/768bcb4246fefaf3m.jpg [URL=http://www.fotosik.pl

http://images49.fotosik.pl/302/0f2b35c4aa8fca55m.jpg

http://images43.fotosik.pl/301/3a59b5a341517394m.jpg

http://images46.fotosik.pl/300/77aa6140ef27ecd9m.jpg

http://images39.fotosik ...
autor: rarog1
czw mar 11, 2010 9:47 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763989

polowanie z rarogiem na dziki :mrgreen:
Obrazek
autor: rarog1
sob sty 02, 2010 10:14 pm
Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
Temat: Przepisy prawne
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 141668

stachu gdyby to demonie zależało to dał bym Ci nobla za to co napisałeś. ale polskie głupie przepisy to tylko głupie przepisy i na to niema rady.
pozdrawiam.
autor: rarog1
wt gru 01, 2009 8:58 pm
Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
Temat: Apteczka pierwszej pomocy
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 81962

Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 638
Skąd: Południe

Wysłany: Dzisiaj 15:10
Nie widzialem lepszego srodka na piorojady niz Frontline ten na psy. Duzy rozpylacz ma szeroki strumien, larwy padaja po sekundzie i wychodza na piora martwe, po paru sekundach ptak jest bez badziewia. Zadnych wymiotow ...
autor: rarog1
wt gru 01, 2009 8:52 pm
Forum: Ogólne
Temat: Programy telewizyjne
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 13139

wita
ja też ponawiam pytanie, nagrał ktoś ten film?
autor: rarog1
pt lis 27, 2009 6:12 pm
Forum: Ogólne
Temat: latawiec
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6757

witam
ja posiadam latawiec Drachpol delta3, mam go od 3 lat i jak do tej pory nie mam z nim żadnego problemu, przy silnym wietrze przepinam linkę o jedno oczko do przodu i po problemie.
oczywiście czasem zdarza się tak że latawiec tańczy przy słabym wietrze, ale po wyjściu latawca nad pułap drzew ...
autor: rarog1
czw wrz 03, 2009 5:45 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: sprzedam karnal
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 8936

sprzedam karnal

witam
mam do sprzedania nowy karnal Kundery Nr. 6. sprzedaję go z powodu, gdyż jest on za duży na mojego raroga. (raz był tylko przymierzany). za cenę taką samą jak u Kundery. Nr. tel 601 715 913 oto fotki

http://images39.fotosik.pl/189/01e906fcfbb6b31am.jpg

http://images38.fotosik.pl/188 ...
autor: rarog1
ndz sie 16, 2009 8:53 pm
Forum: Początkujący
Temat: Ciekawe strony
Odpowiedzi: 103
Odsłony: 73601

przynajmniej oni mogą pochwalić się swoją historią i tradycją a nie to co my Polacy (z całym szacunkiem dla Pana Marcina Marca), który potrafi coś pokazać.no i jeszcze kilku polskich sokolników
autor: rarog1
wt sie 04, 2009 5:20 pm
Forum: Ogólne
Temat: KAPTURZENIE jastrzębia...
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 25462

witam
pojawił się u mnie problem z kapturzeniem raroga od soboty. do tej pory nie miałem z tym problemu. ptak już lata do rękawicy i wabidła. od soboty zrywa się z rękawicy i drze kopare jak bym mu pióra wyrywał.
czy macie jakiś pomysł, jak to kapturzenie naprawić??? :cry:
proszę fachowców o ...
autor: rarog1
ndz sie 02, 2009 7:30 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: siedziska
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15005

oto siedzisko wolno stojące. też wykonam na zamówienie, kółko spokojnie przechodzi przez oplot. pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
autor: rarog1
wt lip 14, 2009 4:55 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: siedziska
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15005

witam
kółko rzeczywiście będzie na pałąku i odpowiedniej wielkości, ale żeby przechodziło przez oplot, to oplot musi być zakończony z dwóch stron stożkowo (taką dobrą rade udzielił dla mnie miły sokolnik z Legionowa)
pozdrawiam
autor: rarog1
wt lip 14, 2009 12:55 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: siedziska
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 15005

a oto gotowe siedzisko
Obrazek