Znaleziono 170 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: rarog1
- czw sie 19, 2010 6:46 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: sowy
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 138960
gratuluje bardzo śliczne sowy
ja tylko doglądam młodych uszatek na ogrodzie są dwie.
pozdrawiam

- autor: rarog1
- ndz cze 06, 2010 8:07 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Zdjecia.
- Odpowiedzi: 1799
- Odsłony: 763989
uszatki z mojego ogrodu
http://images47.fotosik.pl/301/768bcb4246fefaf3m.jpg [URL=http://www.fotosik.pl
http://images49.fotosik.pl/302/0f2b35c4aa8fca55m.jpg
http://images43.fotosik.pl/301/3a59b5a341517394m.jpg
http://images46.fotosik.pl/300/77aa6140ef27ecd9m.jpg
http://images39.fotosik ...
- autor: rarog1
- czw mar 11, 2010 9:47 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Zdjecia.
- Odpowiedzi: 1799
- Odsłony: 763989
polowanie z rarogiem na dziki

- autor: rarog1
- sob sty 02, 2010 10:14 pm
- Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
- Temat: Przepisy prawne
- Odpowiedzi: 68
- Odsłony: 141668
stachu gdyby to demonie zależało to dał bym Ci nobla za to co napisałeś. ale polskie głupie przepisy to tylko głupie przepisy i na to niema rady.
pozdrawiam.
- autor: rarog1
- wt gru 01, 2009 8:58 pm
- Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
- Temat: Apteczka pierwszej pomocy
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 81962
Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 638
Skąd: Południe
Wysłany: Dzisiaj 15:10
Nie widzialem lepszego srodka na piorojady niz Frontline ten na psy. Duzy rozpylacz ma szeroki strumien, larwy padaja po sekundzie i wychodza na piora martwe, po paru sekundach ptak jest bez badziewia. Zadnych wymiotow ...
- autor: rarog1
- wt gru 01, 2009 8:52 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Programy telewizyjne
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 13139
wita
ja też ponawiam pytanie, nagrał ktoś ten film?
- autor: rarog1
- pt lis 27, 2009 6:12 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: latawiec
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6757
witam
ja posiadam latawiec Drachpol delta3, mam go od 3 lat i jak do tej pory nie mam z nim żadnego problemu, przy silnym wietrze przepinam linkę o jedno oczko do przodu i po problemie.
oczywiście czasem zdarza się tak że latawiec tańczy przy słabym wietrze, ale po wyjściu latawca nad pułap drzew ...
- autor: rarog1
- czw wrz 03, 2009 5:45 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: sprzedam karnal
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 8936
witam
mam do sprzedania nowy karnal Kundery Nr. 6. sprzedaję go z powodu, gdyż jest on za duży na mojego raroga. (raz był tylko przymierzany). za cenę taką samą jak u Kundery. Nr. tel 601 715 913 oto fotki
http://images39.fotosik.pl/189/01e906fcfbb6b31am.jpg
http://images38.fotosik.pl/188 ...
- autor: rarog1
- ndz sie 16, 2009 8:53 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Ciekawe strony
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 73601
przynajmniej oni mogą pochwalić się swoją historią i tradycją a nie to co my Polacy (z całym szacunkiem dla Pana Marcina Marca), który potrafi coś pokazać.no i jeszcze kilku polskich sokolników
- autor: rarog1
- wt sie 04, 2009 5:20 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: KAPTURZENIE jastrzębia...
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 25462
witam
pojawił się u mnie problem z kapturzeniem raroga od soboty. do tej pory nie miałem z tym problemu. ptak już lata do rękawicy i wabidła. od soboty zrywa się z rękawicy i drze kopare jak bym mu pióra wyrywał.
czy macie jakiś pomysł, jak to kapturzenie naprawić??? :cry:
proszę fachowców o ...
- autor: rarog1
- wt lip 14, 2009 4:55 pm
- Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
- Temat: siedziska
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 15005
witam
kółko rzeczywiście będzie na pałąku i odpowiedniej wielkości, ale żeby przechodziło przez oplot, to oplot musi być zakończony z dwóch stron stożkowo (taką dobrą rade udzielił dla mnie miły sokolnik z Legionowa)
pozdrawiam