Znaleziono 303 wyniki
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: Jastrząb
- pn paź 24, 2011 9:48 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: Ostrzeżenie przed nie kompetętnymi kurierami
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 32343
po ptaki sie jeździ osobiscie, na miejscu sprawdza sie stan zdrowia i inne wazne sprawy, traktujacie to jak... aby taniej szybciej i wali Was to głeboko jak ptaki będa pakowane w pudła, transportowane itd. Na tym sie nie oszczędza. nauczka- i oby zablokowali reszte kurierów.
z powazaniem.
Arek.
- autor: Jastrząb
- śr paź 12, 2011 8:51 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Zdjecia.
- Odpowiedzi: 1799
- Odsłony: 763989
jest i smoluch

Gratulacje
- autor: Jastrząb
- pn wrz 12, 2011 9:41 pm
- Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
- Temat: Choroby
- Odpowiedzi: 157
- Odsłony: 252670
nie rozumiem tylko jednego, skoro jesteś pod okiem bardzo doświadczonego sokolnika i ze nie zauważył on wcześniej żadnych objaw u ptaka... no ale juz niestety po zawodach, głowa do góry, niestety wiekszosc z nas wie jak to jest...
- autor: Jastrząb
- wt sie 16, 2011 8:25 am
- Forum: Ogólne
- Temat: Zdjecia.
- Odpowiedzi: 1799
- Odsłony: 763989
każdy sie chyba domyśli co to

ewidentnie samiec wędrownego ^^
- autor: Jastrząb
- wt sie 16, 2011 8:19 am
- Forum: Początkujący
- Temat: Poszukuję sokolnika z Elbląga lub okolic.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9363
no tak forum jest zeby pomoc zgodze sie w 100%, ale pomoc to nie wyłożenie wszystkiego na tace, troszke trzeba się poświęcić ze swojej strony, ktos tu jusz szukał sokolnika z tych okolnic, wyszukiwarka i poszli.
Artur- do frytek jedynie ketchup dodam

niech strace hehe
- autor: Jastrząb
- pn sie 15, 2011 9:08 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: Poszukuję sokolnika z Elbląga lub okolic.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 9363
a może frytki do tego ? skoro poszukujesz sokolnika, to jak poszukasz to znajdziesz, na tą chwile zero zaangażowania z Twojej mańki i nie licz na podanie na tacy wszystkich info.
- autor: Jastrząb
- pn sie 08, 2011 8:25 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: o tempie układania
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 63745
śmieszne to pojęcie no ale słyszy sie wiele dziwactw, a co do wagi podpisuje sie pod Tercelem rękoma nogami.
- autor: Jastrząb
- pn sie 08, 2011 3:41 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: o tempie układania
- Odpowiedzi: 119
- Odsłony: 63745
Vega pisze:Kondycja wolierowa
a co to znaczy ? A co do wagi zbij jeszcze z 20 g chyba ze nie starczy to " powoli" wiecej i sprawdzaj reakcje do momentu az bedzie ok.
- autor: Jastrząb
- śr sie 03, 2011 5:05 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: krogulec
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 21901
znam wielu sokolnikow, co to temat tabu ?
- autor: Jastrząb
- śr sie 03, 2011 2:34 pm
- Forum: Początkujący
- Temat: krogulec
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 21901
Vega pisze:bywam u sokolnika od 2.5 roku
u kogo bywasz ? ciekawość mnie zżera.