Znaleziono 303 wyniki

autor: Jastrząb
ndz lis 13, 2011 3:53 pm
Forum: Ogólne
Temat: ZAGINOL SOKOL Rarog
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 18805

masz w temacie.
autor: Jastrząb
wt lis 01, 2011 8:23 pm
Forum: Ogólne
Temat: Filmy z youtube
Odpowiedzi: 1033
Odsłony: 557507

co w tym fajnego ?
autor: Jastrząb
pn paź 24, 2011 9:48 pm
Forum: Ogólne
Temat: Ostrzeżenie przed nie kompetętnymi kurierami
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 32343

po ptaki sie jeździ osobiscie, na miejscu sprawdza sie stan zdrowia i inne wazne sprawy, traktujacie to jak... aby taniej szybciej i wali Was to głeboko jak ptaki będa pakowane w pudła, transportowane itd. Na tym sie nie oszczędza. nauczka- i oby zablokowali reszte kurierów.
z powazaniem.
Arek.
autor: Jastrząb
śr paź 12, 2011 8:51 am
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763989

jest i smoluch :) Gratulacje
autor: Jastrząb
pn wrz 12, 2011 9:41 pm
Forum: SOKOLNICTWO STREFA MODEROWANA
Temat: Choroby
Odpowiedzi: 157
Odsłony: 252670

nie rozumiem tylko jednego, skoro jesteś pod okiem bardzo doświadczonego sokolnika i ze nie zauważył on wcześniej żadnych objaw u ptaka... no ale juz niestety po zawodach, głowa do góry, niestety wiekszosc z nas wie jak to jest...
autor: Jastrząb
pn sie 22, 2011 9:45 am
Forum: Początkujący
Temat: poszukuje sokolarni w województwie Lubrlskim
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11002

co niektórym, świeżym czasem trzeba przypomnieć.
autor: Jastrząb
ndz sie 21, 2011 8:21 am
Forum: Początkujący
Temat: poszukuje sokolarni w województwie Lubrlskim
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11002

kto jak woli, latanie to nie sokolnictwo.
autor: Jastrząb
czw sie 18, 2011 2:47 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763989

Obrazek
autor: Jastrząb
wt sie 16, 2011 8:25 am
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763989

każdy sie chyba domyśli co to :) ewidentnie samiec wędrownego ^^
autor: Jastrząb
wt sie 16, 2011 8:19 am
Forum: Początkujący
Temat: Poszukuję sokolnika z Elbląga lub okolic.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9363

no tak forum jest zeby pomoc zgodze sie w 100%, ale pomoc to nie wyłożenie wszystkiego na tace, troszke trzeba się poświęcić ze swojej strony, ktos tu jusz szukał sokolnika z tych okolnic, wyszukiwarka i poszli.

Artur- do frytek jedynie ketchup dodam :D niech strace hehe
autor: Jastrząb
pn sie 15, 2011 9:08 pm
Forum: Początkujący
Temat: Poszukuję sokolnika z Elbląga lub okolic.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 9363

a może frytki do tego ? skoro poszukujesz sokolnika, to jak poszukasz to znajdziesz, na tą chwile zero zaangażowania z Twojej mańki i nie licz na podanie na tacy wszystkich info.
autor: Jastrząb
pn sie 08, 2011 8:25 pm
Forum: Ogólne
Temat: o tempie układania
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 63745

śmieszne to pojęcie no ale słyszy sie wiele dziwactw, a co do wagi podpisuje sie pod Tercelem rękoma nogami.
autor: Jastrząb
pn sie 08, 2011 3:41 pm
Forum: Ogólne
Temat: o tempie układania
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 63745

Vega pisze:Kondycja wolierowa
a co to znaczy ? A co do wagi zbij jeszcze z 20 g chyba ze nie starczy to " powoli" wiecej i sprawdzaj reakcje do momentu az bedzie ok.
autor: Jastrząb
śr sie 03, 2011 5:05 pm
Forum: Początkujący
Temat: krogulec
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 21901

znam wielu sokolnikow, co to temat tabu ?
autor: Jastrząb
śr sie 03, 2011 2:34 pm
Forum: Początkujący
Temat: krogulec
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 21901

Vega pisze:bywam u sokolnika od 2.5 roku
u kogo bywasz ? ciekawość mnie zżera.