Znaleziono 4 wyniki

autor: patryk
czw mar 29, 2012 7:25 pm
Forum: Ogólne
Temat: Pierzenie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 13885

moj samczyk juz od ok. 4 tygodni w wolierze. teraz byle do konca pierzenia:)
autor: patryk
śr lis 23, 2011 8:17 pm
Forum: Ogólne
Temat: problem z golebiarzem!!!!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9311

z tego to ja sobie zdaje sprawe. jakas rada??
autor: patryk
śr lis 23, 2011 7:03 pm
Forum: Ogólne
Temat: problem z golebiarzem!!!!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9311

zgadzam sie ze wszystkim co tu napisaliscie.problem w tym ze nawet po nieudanym treningu wedruje z nim po polu przez okolo 2 godziny dziennie. jedyne co sprawia radosc jak i zlosc to wyrywajace sie bazanty spod nog,na ktore niestety nie mam z czym jeszcze polowac:)
nie chce go glodzic i tez nie ...
autor: patryk
wt lis 22, 2011 9:30 pm
Forum: Ogólne
Temat: problem z golebiarzem!!!!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9311

problem z golebiarzem!!!!

witam wszystkich.zalogowalem sie na forum bo mam wielki problem z swoim samcem jastrzebia i za bardzo nie wiem co robic.
odkupilem go jakies 5-6 tygodni od anglika ktory probowal zrobic go na gniazdownika.niestety ptak sie darl caly czas a gosc zeby nie sluchac trzymal go non stop w pudle ...