Znaleziono 4 wyniki
- śr lis 23, 2011 8:17 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: problem z golebiarzem!!!!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9311
- śr lis 23, 2011 7:03 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: problem z golebiarzem!!!!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9311
- wt lis 22, 2011 9:30 pm
- Forum: Ogólne
- Temat: problem z golebiarzem!!!!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9311
problem z golebiarzem!!!!
witam wszystkich.zalogowalem sie na forum bo mam wielki problem z swoim samcem jastrzebia i za bardzo nie wiem co robic.
odkupilem go jakies 5-6 tygodni od anglika ktory probowal zrobic go na gniazdownika.niestety ptak sie darl caly czas a gosc zeby nie sluchac trzymal go non stop w pudle ...
odkupilem go jakies 5-6 tygodni od anglika ktory probowal zrobic go na gniazdownika.niestety ptak sie darl caly czas a gosc zeby nie sluchac trzymal go non stop w pudle ...