Znaleziono 123 wyniki

autor: Balcer
czw lut 14, 2008 11:52 pm
Forum: Ogólne
Temat: Allegro
Odpowiedzi: 174
Odsłony: 400271

Nie dość że wypchany to jeszcze człowiek nie jest w stanie okazać tyle szacunku by wiedzieć co to za ptak ludzie wogule nie chcą wiedzieć a najgorsi są ci którzy udają że wiedzą wszystko
Np. typ twierdzi że interesuje się ptakami drapieżnymi od 3 lat a ja wciskam mu zdjęcie myszaka mówiąc że to ...
autor: Balcer
śr lut 13, 2008 9:25 pm
Forum: Ogólne
Temat: Allegro
Odpowiedzi: 174
Odsłony: 400271

Brak słów :evil:
autor: Balcer
śr lut 13, 2008 9:15 pm
Forum: Ogólne
Temat: Praca z ptakami drapieżnymi.
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 34699

Przykro mi ale z wyjazdu nici niestety praca nie pozwala a jeszcze dużo innych spraw mi się na
łeb zwaliło jedną mógłbym przełożyć ale napatoczyły się inne i tak z pracy będę się musiał zwolnić tego dnia żeby wszystko oblecieć.

Normalnie załamka pociesza mnie fakt że będzie jeszcze sporo okazji by ...
autor: Balcer
ndz sty 27, 2008 1:05 am
Forum: Ogólne
Temat: Spotkanie w Tucholi
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 39122

Faktycznie nie ma co się śpieszyć ułożenie ptaka to pikuś w porównaniu z moim pryncypałem to fatalny przypadek lepiej wyczekać może wygra w totka poprawi mu się humor :neutral: będę próbował
autor: Balcer
sob sty 26, 2008 7:16 pm
Forum: Ogólne
Temat: Spotkanie w Tucholi
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 39122

Prowadzę gorące negocjacje z moim pracodawcą jutro dam odp bo hmmm hmmm nie chce mi dać wolnego ale postaram się i dam ci znać przemek
autor: Balcer
czw sty 17, 2008 9:27 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763984

Jasne jasne wiem o tym ale chwilowo nie dysponuje zbyt dużym zapasem wolnego czasu ale spokojnie jest cała i zdrowa w stanie taki jak przy pożyczeniu

A z kim konkretnie mam przyjemność jeśli dobrze myślę to czemu nie kontakt telefoniczny :neutral:
autor: Balcer
wt sty 15, 2008 11:00 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Zdjęcia moich pęt
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 29309

A tylko pytanie czy supełek po pewnym czasie sie nie wygniata bo rozumiem że to on blokuje się w alimerce
autor: Balcer
wt sty 15, 2008 4:15 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Zdjęcia moich pęt
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 29309

Nie chodziło mi że ma twoje tylko że te które on używa wydają się też sympatyczne ciekawe ja w praktyce ale wydaje mi sie że podobnie Pozdrawiam :wink:
autor: Balcer
pn sty 14, 2008 6:33 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Zdjęcia moich pęt
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 29309

Fajne bardzo nawet tylko biały kolor mnie osobiście bije po oczach no i ja osobiście wole skórzane,nie z doświadczenia ale jednak a no i fajne nawet są używane przez ZaPa pęta na jego stronce widać
autor: Balcer
pn sty 14, 2008 5:38 pm
Forum: Książki, Filmy i Akcesoria - TABLICA OGŁOSZEŃ
Temat: Sprzedam pęta
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 33276

Ale myślę że niewielka gromada początkujących zapaleńców z przyjemnością obejrzy parę fotek ze sprzętem akurat tu mowa o pętach. Do nich ja należę,znaczy do zapaleńców :razz:
autor: Balcer
śr sty 09, 2008 8:15 pm
Forum: Początkujący
Temat: Kłusownictwo...
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 74810

Po co zaśmiecać forum tematem na 3 posty dlatego tu. :wink:
autor: Balcer
wt sty 08, 2008 11:27 pm
Forum: Początkujący
Temat: Kłusownictwo...
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 74810

Uwaga uwaga trochę nie w tema cię ale muszę 19.01 pierwsze stażowe polowanie przewidziana zwierzyna odstrzałowa lis,kuna.
Życzcie mi powodzenia :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen ...
autor: Balcer
pn sty 07, 2008 2:06 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763984

Ale bym sie śmiał gdyby to zdjęcie było robione jakieś 5 6 lat temu zaproszenie wszystko cacy łowy spotkanie a tu sie okazuje że koleżanka się troszkę zmieniła od tego czasu :???: :neutral: :wink: ojoj
autor: Balcer
pn sty 07, 2008 2:03 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763984

Popieram fakt faktem pokot nie będzie specjalny bo wszyscy będą stać w kolejce by podzielić się doświadczeniami z koleżanką z zza granicy
autor: Balcer
pn sty 07, 2008 1:33 pm
Forum: Ogólne
Temat: Zdjecia.
Odpowiedzi: 1799
Odsłony: 763984

Nie widziałem wcześniej tego postu sie jakoś nie dokopałem ale najlepsza jest Niemka oj przyciąga oko :mrgreen: :mrgreen: