sokolnicze próby pracy psów

Psy myśliwkie oraz ich wykorzystanie na cele sokolnicze
Awatar użytkownika
repcak1982
pisklę
Posty: 8
Rejestracja: pt maja 07, 2010 4:04 pm
Lokalizacja: nadnoteckie łąki

sokolnicze próby pracy psów

Post autor: repcak1982 »

Kiedyś natchnęła mnie myśl o zorganizowaniu dla naszych psów prób pracy, chciałbym abyście wpisywali co o tym myślicie i jakie jest wasze zdanie czy to jest dobry pomysł i czy sprawdzi się, moim zdaniem tak bo każde spotkanie jest dobrym pretekstem by ponownie się zobaczyć i pogadać :mrgreen:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

A po co?
Kazdy kto widzial w akcji Adamowego Cepra (przyszly POLISH & INTERNATIONAL CHAMPION) wie, ze wszelkiego rodzaju rywalizacja mija sie z celem. Tak karnego, poslusznego i inteligentnego zwierzecia jeszcze nie widzialem. Choc mozna bylo sie tego spodziewac w koncu jaki Pan taki kram :).
PS Gdybym mial suke pierwsze co bym zrobil to umowil ja na randke z tym dzentelmenem :)
heheheheh :P
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

JoHn DuMbaR pisze:A po co?
Kazdy kto widzial w akcji Adamowego Cepra (przyszly POLISH & INTERNATIONAL CHAMPION) wie, ze wszelkiego rodzaju rywalizacja mija sie z celem. Tak karnego, poslusznego i inteligentnego zwierzecia jeszcze nie widzialem. Choc mozna bylo sie tego spodziewac w koncu jaki Pan taki kram :).
PS Gdybym mial suke pierwsze co bym zrobil to umowil ja na randke z tym dzentelmenem :)
heheheheh :P
bardzo śmieszne.... :P poczekamy az ty sie dorobisz psa :)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Opisze to ,,pełnym’’ zdaniem. Noooooo,,,,,,,,, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Napuść na niego ptaszyska Adam !!! :lol:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

hahaah :) I'm bad:)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

JoHn DuMbaR pisze:hahaah :) I'm bad:)
lepiej uwazaj bo ciebie umowie na randke z ceprem
masz
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: pt sie 29, 2008 8:46 am
Lokalizacja: Wielkopolska Mosina

Post autor: masz »

jestem za, bardzo bobry pomysl sprawdzenia psow ktore dobrze pracuja i okazja do spotkania sie wymiany pogladów na tematy kynologiczno sokolnicze
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

masz pisze:jestem za, bardzo bobry pomysl sprawdzenia psow ktore dobrze pracuja i okazja do spotkania sie wymiany pogladów na tematy kynologiczno sokolnicze
Adam dajemy Ci dwa lata /bo Cię bardzo lubimy / żebyś doprowadził ułożenie Cepra do perfekcji i wtedy spodkamy się by wymienić poglądy ,,kynologiczno sokolnicze’’- będziesz prowadził prelekcje ,a grono słuchaczy z podziwu szczęki z podłogi pozbiera ! :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 10:20 pm przez Pudlak Waldemar, łącznie zmieniany 1 raz.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Ej Waldek ja tylko zartowalem a ty mu gwozdz do trumny przybijasz, ceper jest na prawde ok a to ze ty musisz miec psa co ci kapcie i ksiazke przynosi...
Adam nie obrazaj sie :)
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Ja to bym kolegom proponował -niedrażnic lwa... :lol:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

JoHn DuMbaR pisze:nie obrazaj sie :)
hehe to samo ci napisze po twojej randce z ceprem :P
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

:) od razu lepiej :)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Adam poczuciem humoru mógłby południe polski obdzielić /nie ma obaw by się obraził/, ale jego córeczka już transparent pewnie maluje FORUMOWICZE ZE ŚLĄSKA WSTĘP WZBRONIONY ! :lol: :lol:
PS
Dzięki naszym żartom sława Cepra obiela ,,całą ‘’ Polskę a i część europy więc jest teraz CELEBRYTĄ ! :lol:
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 11:15 pm przez Pudlak Waldemar, łącznie zmieniany 1 raz.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

jakim naszym chyba MOIM!!!!
Typowy Polak spod Pepickiej granicy /slaskowi mowie - http://www.youtube.com/watch?v=VfAuFAgHpzc since i left you i found the world so new / ale 90+ tego nie znaja
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Michał podziel się zasługami bo mi przykrość robisz – Jesteś tak nie dobry , że kleszcze w kszaczorach –tfu ,tfu ,tfu na sam Twój widok ,,robią ‘’ :razz:
ODPOWIEDZ