Szczeniak w domu czyli jak wychować psa

Psy myśliwkie oraz ich wykorzystanie na cele sokolnicze
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

Mam wrażenie Waldek, że Twój cały wolny czas spędzasz na poszukiwaniu argumentów na udowodnienie swoich racji, a jak już coś znajdziesz to odgrzewasz te stare, dawno już przedyskutowane sprawy. Ile razy można kończyć temat słowami, "że każdy i tak robi jak chce", a potem znowu do tego wracać. Waldek odpuść wreszcie bo to już jest nie do wytrzymania. To Ty znowu rozpętałeś wojnę.
Dawidzie, pozdrawiam również.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Hmmm wypada w takim razie zamknąć to forum .......co by się nie napisało i jaki film by się nie wrzuciło -to wszystko już było powiedziane , pokazane i przedyskutowane .....może i masz racje w jakikolwiek temat by zaglądnąć to tylko psy ,sokoły ,jastrzębie ,harrisy ,orły ,sowy itp-taka tam nuda strata czasu i ustawiczne powtarzanie się ...... pozostaną tylko początkujący ze swoim sakramentalnymi pytaniami ,,gdzie jest najbliższy sokolnik'' ,,gdzie i za ile można kupić ptaka '' i ,,pomóżcie bo nie mogę znaleźć tematu jak wybudować wolierę '' ...można i tak .....
Cóż działam na kilku ludzi ,,jak płachta na byka'' ...na szczęście wielu jest też takich co tylko wzruszają ramionami zastanawiając się dlaczego jestem atakowany ......wychodzi na to iż robienie z ,,igły wideł '' jest swoistym hobby dla kilku kolegów !
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

Nic nie kumasz,a do tego jesteś arogancki. Tylko czarne i białe.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

lagger pisze: To Ty znowu rozpętałeś wojnę..
Przepraszam ,że wrzuciłem ten filmik :oops: Moja wina :razz:
lagger pisze: a do tego jesteś arogancki

Przepraszam ,że na ,,napadłem '' na Twych kolegów !To też moja wina !
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Pudlak Waldemar pisze:
lagger pisze: To Ty znowu rozpętałeś wojnę..
Przepraszam ,że wrzuciłem ten filmik :oops: Moja wina :razz:
lagger pisze: a do tego jesteś arogancki

Przepraszam ,że na ,,napadłem '' na Twych kolegów !To też moja wina !

Panie Waldku, ile razy zmieniał Pan treść tego posta? Kilka razy zaglądałem na forum i za każdym razem wyglądał on inaczej. To po pierwsze, a po drugie widzę że niezależnie od tego, co by się działo, ostatnie zdanie musi należeć do Pana. Oczywiście pomijam to, że są sytuacje (żeby nie napisać CZĘSTO), kiedy nie ma Pan racji, a mimo to idzie Pan w zaparte. Powtórzę moje słowa z jakiegoś postu wcześniej: mam wrażenie, że leczy Pan jakieś swoje kompleksy.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Stachu pisze: mam wrażenie, że leczy Pan jakieś swoje kompleksy.
:lol: Z dwa razy go zmieniłem by był bardziej zrozumiały .
Staram się być konsekwentny w obronie swoich przekonań -kompleksów raczej nie mam ,ale dobrze się bawię łamiąc stereotyp przytakującego i ze wszystkim się zgadzającego z ,,starymi sokolnikami '' Jeżeli piszę ,że coś robię i mi to wychodzi to dlaczego niby mam wycofać się z tego i zachować się jak gość co w prawdzie ma swoje zdanie ,ale przy ,,dyrektorze'' to się wcale z nim nie zgadza?Tchórzem nie jestem i nie powiem ,że szanowni koledzy wiedzą lepiej jak mi się ptak czy pies zachowuje w danej sytuacji /chociaż tego nie widzą / !Dam Ci przykład -robisz obiad i cała rodzina sobie chwali Twoją potrawę o zaproszonych gościach nie wspomnę -podajesz przepis tej potrawy ,a kilku gości Ci w mawia ,że rodzinę wytrułeś chociaż wszyscy są zdrowi i pokładają się ze śmiechu na takie insynuacje ! Twierdzą ,że ja ich atakuje ......a jak widać w każdym wypadku jest dokładnie na odwrót ......ehhhh w prawdzie ożywiło się trochę na forum ale nie takie były moje intencje .....Postaw się w mojej sytuacji być może zrozumiesz !
amber12
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: czw wrz 01, 2011 11:50 am
Lokalizacja: warszawa

Post autor: amber12 »

Panie Haggard mój post został napisany z lekkim przymróżeniem oka, więc nie do końca należy traktować go poważnie.
A jeśli chodzi o alternatywność to nie należy go mylić z bezmyślnością(2+2=5) :mrgreen:

A propos wiedzy o psach to Pan Birkut napisał :
" Zacznij sam polować to będziesz partnerem do dyskusji a puki swoje doświadczenie opierasz na tym, co widziałeś u innych nie ma o czym gadać."

Natomiast Pan interpretując moją wypowiedz napisał:
"Ile widziałeś pracujących w polu wyżłów? na ilu byłeś konkursach użytkowości?"


P.S. Nie wiem, więc czy bardziej polegać na sobie czy na wiedzy zdobytej u osób postronnych. Pomijając to, że nie mam możliwości ani perspektyw w tym zakresie przez co najmniej 6 lat.

Pozdrawiam i zero tolerancji(taki żart)
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

kiepski przykład Waldek. niektóre z tych patentów przy których sie upierasz sa wg znakomitej wiekszości sokolników o wieloletnim doświadczeniu zwyczajnie niebezpieczne (ale co oni tam wiedzą...). Ja bym to raczej porównał do jazdy autem po pijaku w myśl zasady- mi sie zawsze udaje i nigdy nic sie nie stało wiec bedę tak robił. Kiedy padają rozsądne argumenty zawsze salwujesz sie odwrotem pod tytułem- "niech kazdy robi jak chce" po to żeby po jakimś czasie znów wrocić do dyskusji i spróbować przepchnąć swoje argumenty on nowa. Amber- miło że potrafisz czytać ze zrozumieniem. czasem trzeba umiec spojrzeć z przymrużeniem oka i wyłowić z dyskusji to co ma wartość merytoryczną. Nikt tu sie nie zamyka na nowinki i dobre pomysły. Pod warunkiem że są bezpieczne.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

haggard pisze: Waldek. niektóre z tych patentów przy których sie upierasz sa wg znakomitej wiekszości sokolników o wieloletnim doświadczeniu zwyczajnie niebezpieczne
To ich nie stosuj - jak się tak boisz .....
haggard pisze: zawsze salwujesz sie odwrotem pod tytułem- "niech kazdy robi jak chce"
Jak zwykle wkładasz w moje usta coś co nie napisałem !
Masz jakieś problemy z logicznym czytaniem ?
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

pewnie że sie boję. Nie bać sie oczywistych zagrożeń to zwykła głupota. Nie mam problemów z czytaniem. Stachu zauważył to samo :) więc cos chyba jest na rzeczy :grin: Problemy to ty masz Waldek z logicznym myśleniem bo zeby pewne rzeczy zrozumieć wystarczy odrobina wyobraźni i logicznego myślenia. Skoro nadal nie rozumiesz o czym mowa to nie mamy o czym gadać. Układasz ptaki lepiej niż Fox, Blain, Mavrogordato i Blain razem wzięci. Bo wiesz wszystko lepiej od nich. Na układaniu psów również znasz sie lepiej niż mistrzowie tej sztuki. Cóż ja nieborak tu mogę napisać... chylę czoła
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

haggard pisze: sa wg znakomitej wiekszości sokolników o wieloletnim doświadczeniu zwyczajnie niebezpieczne (
Wiesz co mi to przypomina -kiepską reklamę pasty do zębów -,,według wybitnych naukowców stomatologów -ta i tylko ta pasta jest najlepsza''
Tylko ,że wielu używa innej ,,pasty'' i nie chcą wdawać się w durne dyskusje z ,,wybitnymi naukowcami ''
Mnie to bawi ! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

haggard pisze: Układasz ptaki lepiej niż Fox, Blain, Mavrogordato i Blain razem wzięci. Bo wiesz wszystko lepiej od nich. Na układaniu psów również znasz sie lepiej niż mistrzowie tej sztuki.
I znowu wymyślasz jakieś bzdury i mi je przypisujesz ! :mrgreen:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

matko z ojcem... witki opadają do samej gleby. Szkoda strzępić języka.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Dawid -i o to chodzi - wyluzuj -bo się już połowa polski ,,kula ze śmichu '' :mrgreen:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

żebyś wiedział Waldek :) żebyś wiedział... :mrgreen:
ODPOWIEDZ