Kupie nadajnik scout

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Michciak
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 25, 2008 10:16 pm
Lokalizacja: Pruszkow

Post autor: Michciak »

Zasady forum:
1. Czytanie postów umożliwione jest dla wszystkich
2. By napisać post konieczna jest rejestracja
3. Zabrania się używania słów powszechnie wulgarnych jak i obrażania/szykanowania innych użytkowników forum a tym bardziej osób nie uczestniczących w dyskusji
4. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży akcesoriów sokolniczych wolno umieszczać TYLKO w dziale TABLICA OGŁOSZEŃ
5. ZABRANIA SIĘ umieszczania ogłoszeń dotyczących sprzedaży/kupna ptaków drapieżnych
6. Wszelkie uwagi o nadużyciach proszę kierować do administratora

@kazach - radze uwaznie przeczytac punkt 3.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ad nadajnika to mam nowy i chetnie sprzedam :)
cena jak w mikesfalconry + VAT + clo + przesyłka i już :)
ZaP
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

kazach pisze: panie ADMINIE to nie moderowana jest . Zapomniał PAN ??????????????????????
widze ze lubisz sie bawic metodami policji politycznej rodem z minionej epoki :) wypisz jeszcze reszte swoich widomosci co tam na kogo masz (lacznie ze mna bo cos kiedys wspominales ze na mnie masz a sam jestem ciekaw) i bedzie po krzyku. nie wiem czy ci to przyjemnosc sprawia czy po prostu juz tak macie ale tego typu wstawki i publiczne pranie brudow to cos co musicie uwielbiac polaku rarogu :) i do tego w sumie sam sie dziwie ze dalem sie wciagnac w to cos bo nawet dyskusja tego nazwac nie mozna - caly temat w zasadzie do wykasowania
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

garbus2 pisze:kazach napisał/a:

panie ADMINIE to nie moderowana jest . Zapomniał PAN ??????????????????????


widze ze lubisz sie bawic metodami policji politycznej rodem z minionej epoki :) wypisz jeszcze reszte swoich widomosci co tam na kogo masz (lacznie ze mna bo cos kiedys wspominales ze na mnie masz a sam jestem ciekaw) i bedzie po krzyku. nie wiem czy ci to przyjemnosc sprawia czy po prostu juz tak macie ale tego typu wstawki i publiczne pranie brudow to cos co musicie uwielbiac polaku rarogu :)
Napisalem kulturalnie ze nie polecam .odzew był bardzo szybki i bardzo brzytki :evil: myślac ze sie jest daleko i mozna wszystko NIESTETY NIE .Sa granice ktorych sie przekracza co w przypadku TEGO PANA jest nie osiagalne . Jeśli uwzasz ze kogoś obrazilem czemu nie zbanowales mnie i postów.
Michciak
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 25, 2008 10:16 pm
Lokalizacja: Pruszkow

Post autor: Michciak »

Art 287 ( Oszustwo komputerowe) Paragraf 1: Kto, w celu osiagniecia korzysci majatkowej lub wyrzadzenia innej osobie szkody, bez upowaznienia, wplywa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych podlega karze pozbawienia wolnosci od 3 miesiecy do lat 5.
Paragraf 2: W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolnosci albo pozbawienai wolnosci o roku.

...
Ostatnio zmieniony wt lis 24, 2009 5:35 pm przez Michciak, łącznie zmieniany 1 raz.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

jesli chcesz to moge zbanowac ciebie, twoej posty i wszystkich na k - a co to zmieni? nic. Jak widac ze nastolatek nie umie sie zachowac to umieszczasz info i wystarczy - po co pozniej jeszcze kasliwe uwagi do innych? a kazdy spor ma dwie strony o czym tez warto pamietac - wygwiazdkuj wiec niecenzuralne slowa i nie bede sie mial czego czepiac
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

oj mało wiecie kolego albo slabo rozumiecie prawo - trzeba umiec rozróżnić pewne rzeczy...
nie ma tu ani automatycznego przetwarzania ani przekazywania poufnych danych gdyż te dane były skierowane do odbiorcy a odbiorca ma prawo roić wszystko ze swoimi informacjami...
jeśli już czytać prawo to ze zrozumieniem należy...
Informacja odbiorcy jest jego wlasnością!! proszę dokladnie poczytac kodeks cywilny...
ZaP
Michciak
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 25, 2008 10:16 pm
Lokalizacja: Pruszkow

Post autor: Michciak »

Dodam jeszcze iz jest to artykul kodeksu karnego.
To tyle z mojej strony. I przepraszam za offtop.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Mialo byc smiesznie jest coraz bardziej żenujaco
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

to akurat bylo do Michala ale wyjaśniliśmy sobie na pivie i jest ok
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 7:41 pm przez kazach, łącznie zmieniany 1 raz.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Potwierdzam, kolega moj zart odebral nieco na opak, ale naszych pw nie bede zamieszczal bo jeszcze ktos nie daj Bog mnie ustanowionymi przedstawicielami postraszy :)
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2009 7:41 pm przez JoHn DuMbaR, łącznie zmieniany 2 razy.
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

:mrgreen:
TB
młodszy sokolnik
Posty: 264
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 4:26 pm
Lokalizacja: WM

Post autor: TB »

wszystko dobre co sie dobrze konczy :wink:
polikarp
młodszy sokolnik
Posty: 284
Rejestracja: pt mar 09, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: pomorze

Post autor: polikarp »

A może założyć temat "WALKI W KLATCE" i każdy nowo zaczęty spór aministrator lub moderator by tam kierowali?
ODPOWIEDZ