poszukuje sokolnika z okolic Zabrza/ Gliwic

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
arkameda
pisklę
Posty: 14
Rejestracja: pt cze 05, 2009 2:36 pm

poszukuje sokolnika z okolic Zabrza/ Gliwic

Post autor: arkameda »

Pragnę zacząć moją przygodę z sokolnictwem czytam książki o tej tematyce ale wiedza teoretyczna to nie wszystko czas zacząć praktykę proszę o szybką odpowiedz Paweł
Koks
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:26 pm

Post autor: Koks »

Siemka Paweł, Ja też poszukuje sokolnika z tych okolic i myślę że możemy połączyć siły aby wspólnie zdobywać wiedzę. Ja już zdobyłem namiary na pewnego sokolnika, teraz tylko czekam na odpowiedz.
arkameda
pisklę
Posty: 14
Rejestracja: pt cze 05, 2009 2:36 pm

I jak tam z odpowiedzią???

Post autor: arkameda »

Cześć czy sokolnik już odpowiedział ?????
adam zielinski
stażysta
Posty: 143
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 10:19 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: adam zielinski »

Cześć Wam, jestem z Gliwic i właśnie staję się "praktykującym" sokolnikiem. Chętnie Wam pomogę na ile będę potrafił.
arkameda
pisklę
Posty: 14
Rejestracja: pt cze 05, 2009 2:36 pm

Post autor: arkameda »

supcio
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

adam zielinski pisze:Cześć Wam, jestem z Gliwic i właśnie staję się "praktykującym" sokolnikiem. Chętnie Wam pomogę na ile będę potrafił.
siemano kierownik czym poczynasz ?????
adam zielinski
stażysta
Posty: 143
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 10:19 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: adam zielinski »

Samica raroga. Wczoraj pierwszy raz latała swobodnie. "Kierowniku." :-).
jerzy226
początkujący
Posty: 99
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 7:02 pm

Post autor: jerzy226 »

chwal cwik,,,chcialbym nawiazac kontakt mieszkam niedaleko prosze o namiary tel lub gg /11923828 mam ptaki drapierzne //pozdrawiami czekam na kontakt
_rafal_86_
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 25, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Gostyń śl.

Post autor: _rafal_86_ »

Witam.

Ja równiez chetnie poznałbym osoby ze śląska związane z tymi pieknymi stworzeniami:)
Przyrodą interesuje sie od małego, mieszkam na wsi blisko lasu to tez mam z nią stycznosc na codzien.
Chetnie poznam kogoś kto hoduje juz ptaki i ma juz doswiadczenia z hodowli.
Wiem że nie jest łatwo wejsc w krag "sokolniczy" i na początkujących patrzy sie jak na zołtodziobów kompletnie nie wiedzących o co chodzi w temacie. Tematykę ptakow drapieznych i sokolnikow sledze glownie przez internet juz od kilku lat, myśle ze jakąs wiedze juz posiadam, przynajmniej teoretyczną :razz:

Mieszkam w Gostyni, powiat mikołowski.
Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi, pozdrawiam Rafał :)
moje gg to: 5398176
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Witam Panowie widzę ,że zebrała się niezła ekipa wokół Gliwic!!!Ukłony z Raciborza-ptakami
drapieżnymi zajmowałem się w ubiegłym wieku.....hi.hi.-to znaczy od 1978 do 1984 potem
wojsko i wyjazd z rodzinnych stron za pracą do Raciborza.Na dzień dzisiejszy karnale,pęta,rękawice,dzwonki itd.skompletowane !!!!Woliera do dokończenia-gdy pogoda pozwoli.Ptak ZAMÓWIONY!!!!!
Ostatnio zmieniony wt lis 01, 2011 3:02 pm przez Pudlak Waldemar, łącznie zmieniany 2 razy.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

A ja slyszalem ze kolo Gliwic mieszka jakis lesniczy co siedzi w klimatach / zna ludzi.
Moze o Pana chodzilo.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Niestety nie !Utrzymania poszukiwałem w innym zawodzie.Pasja-pasją a pieniążki zarabiam
gdzie indziej!!!
Slawcio1988
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 14, 2011 1:29 pm
Lokalizacja: Paniówki

Sokolnictwo

Post autor: Slawcio1988 »

Witam jestem tu nowy ale dlugo juz sie interesuje sokolnictwem i mysle ze mogl bym zaczac ;p tez szukam (dlugo) sokolnika z okolic Gliwic jak bys cie juz mieli jakies kontakty dajcie znac na gg 5942323
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Sokolnictwo

Post autor: Pudlak Waldemar »

Slawcio1988 pisze:Witam jestem tu nowy ale dlugo juz sie interesuje sokolnictwem i mysle ze mogl bym zaczac ;p tez szukam (dlugo) sokolnika z okolic Gliwic jak bys cie juz mieli jakies kontakty dajcie znac na gg 5942323

I co masz problem ? :razz: Może dla tego , iż bierzesz się za to z nie właściwej strony ! :lol:
A tu zaglądałeś ?
http://sokolnictwo.pl/forum/googlemap.php
Slawcio1988
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 14, 2011 1:29 pm
Lokalizacja: Paniówki

Sokolnictwo

Post autor: Slawcio1988 »

Nie martw sie zagladalem :) zawsze zagladam zanim cos napisze co nie znaczy ze zawsze znajduje odpowiedzi na nurtujace mnie pytania odpowiedz ;) chce sie wziasc za to na powaznie nie mam zamiaru robic z siebie (NOOBA) chce pogadac z kims z okolic spotkac sie z kims kto jest w stanie mnie czegos nauczyc pokazac jak obchodzic sie z takim ptakiem bo kazdy wie ze miedzy teoria a praktyka jest "przepasc".
ODPOWIEDZ