Kaptur, rekawica

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Kaptur, rekawica

Post autor: Raven_Corvus »

Kupie kaptur, na samca lanera i rekawice sokola... i tyle :]
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Zapytaj zapa gdzie szukac :wink:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Moim zdaniem najlepsze rękawice robi falconcrest (niejaki pan Landers z Holandii), co do karnali chyba nikt nie zaprzeczy ze Kundery sa nie do pobicia pod katem dopasowania i uzytecznosci....
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Ja terz sie zgadzam z tym zdaniem,ma doswiadczenie.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

W dobie kryzysu chcialem wesprzec nasza polska gospodarke.... Rodzimych wytworcow.
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Darek B. ze slaska robi fajne rekawice, nawet z polarkiem na zime. Widzialem kilka i sa naprawde dobrej jakosci. Jak chcesz moge zalatwic kontakt. A karnale jak juz bylo napisane najlepiej od Kundery, swietnie leza i nie zdazylo mi sie zeby obcieraly panelami o oczy. Ben Long z UK tez ma fajne, szczegolnie jak potrzebujesz na malego ptaka, takie malutkie ze skory jaszczurki sa bardzo lekkie.
rarog1
stażysta
Posty: 170
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 8:35 am

Post autor: rarog1 »

witam
rzeczywiście rękawice Darka B. są naprawdę bardzo praktyczne i wytrzymałe.(rodzimy wytwórca)
pozdrawiam
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Raven_Corvus pisze:W dobie kryzysu chcialem wesprzec nasza polska gospodarke.... Rodzimych wytworcow.
U nas nie dostaniesz tak dobrej rekawicy jak falcon crest - nie byla sztywna nawet po 3 sezonach intensywnego uzytkowania, bez smarowania woskowania itp zabiegow. Niestety jej wada jest cena - z tego co pamietam to 75EUR co niestety bije po kieszeni ale warta jest nawet tej ceny
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

Też polecam rękawice od Darka no a bardzo fajne i co najważniejsze swietnie leżace kapturki robi Jarek ( karnale.pl)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Marcin pisze:swietnie leżace kapturki robi Jarek ( karnale.pl)
www.karnale.pl już nie działa, ale niewykluczone, że karnale jarek jeszcze robi :mrgreen: a rękawicę chcesz ozdobną, czy zwyczajną, tzn. polową do karmienia? taką zwyczajną to kupowałem w marketach budowlanych. 18-22 zł/para. fakt, że tylko jedna do wykorzystania, bo nie są skórzane, tylko materiałowe, ale na lannera to nawet za mocne :wink: bo używałem do mojej Małej.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

a jak tam mala? do karmienia juz mam potrzebna mi polowa, do karmienia tez mam z marketu ale sie wykosztowalem i wydalem 32 zl :O :]. Adrian jak mozesz albo ktos inny to dajcie kontakta do Darka B
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

mała u kolegi. słyszałem, że szaleje, aż miło :mrgreen: nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mógł ją puścić z własnej ręki i popatrzeć, jak śmiga w powietrzu.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Z tego co mnie lesne duszki donisly to u Jarka tak? :]
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

Stachu, wstydu oszczędź :cry: . Kiedyś nie było dostępu do rękawic to i spawalnicze uchodziły. Dziś rękawicę kupić to nie problem, a "sokół" na dobrej rękawicy inaczej wygląda.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Nowogrodzki pisze:Stachu, wstydu oszczędź
Profesorze, z całym szacunkiem :wink: po kiego grzyba kupować rękawicę piękną i wspaniałą do karmienia? nie mówię przecież o rękawicy nazwijmy to wyjściowej, tylko o zwyczajnej, do codziennego karmienia, którą można zachlapać mięsem itp itd.


Raven_Corvus pisze:Z tego co mnie lesne duszki donisly to u Jarka tak? :]
A właśnie że nie :razz: :razz: ZONK!! na pomorzu się rozbija.
ODPOWIEDZ