Zaprosznie

Psy myśliwkie oraz ich wykorzystanie na cele sokolnicze
austringer
sympatyk
Posty: 25
Rejestracja: czw lip 10, 2008 11:03 am
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Zaprosznie

Post autor: austringer »

Witam serdecznie,
Kożystając z gościnności admina chciałbym serdecznie zaprosić do obejrzenia mojej strony poświęconej hodowli Wyżła Niemieckiego Krótkowłosego. Planuję miot na przełomie lutego i marca 2009 roku z racji moich zainteresowań sokolnictwem byłbym bardzo zaszczycony gdyby szczeniaki trafiły w "sokolnicze ręce".
Z sokolniczym pozdrowieniem Chwal Ćwik Mariusz Kwiatkowski austringer@neostrada.pl
www.marzeniesokolnika.pl
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Bardzo fajna strona, byc moze jesli warunki mi pozwola byl bym zainteresowany, suczka, przydalo by sie troche wiercej zdjec.
austringer
sympatyk
Posty: 25
Rejestracja: czw lip 10, 2008 11:03 am
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: austringer »

Zdjęcia mogę przesłać na skrzynkę jeśli ktoś ma ochotę to proszę przesłać wiadomość na adres austringer@neostrada.pl postaram się coś przesłać.
Przesyłam opis pracy mojej suczki z Field Trialsów w Łomży 2007:Super karny i posłuszny, bardzo dobrze współpracuje z przewodnikiem. Chody szybkie i szerokie, właściwy styl pracy dla rasy. Bardzo dokładnie przekłada pole, bardzo dobry górny wiatr. Wystawia kuropatwy i zająca, stójka twarda.” Cyt. Sędzia Pracy Psów Myśliwskich Paweł Bednarczyk. Suka posiada certyfikat urzytkowości FT 1 i tytuł Czempiona Polski
MK
ODPOWIEDZ