OGÓLNOPOLSKIE ŁOWY Z SOKOŁAMI 2005

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
hunter
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 5:29 pm
Lokalizacja: z kosmosu

OGÓLNOPOLSKIE ŁOWY Z SOKOŁAMI 2005

Post autor: hunter »

Witam, chciałbym aby tu pojawiały się na bierząco informacje na temat Łowów 2005 . Jeśli coś wiesz na ten temat, podziel się informacjami. Pozdrawiam, CHWAL ĆWIK. :)
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

Wiekszość podstawowych informacji podana jest na zaproszeniach.
Jeżeli chodzi o samo polowanie to w tym roku w przeciwieństwie do lat poprzednich łowiska nie będą zasilane hodowlanymi bażantami.
W łowiskach w których będziemy polować występuje silna populacja dzikiego bażanta stanowiącego w listopadzie nie lada wyzwanie dla ptaków sokolniczych. Więc w tym roku nie ilość a jakość zdobyczy.
Ponadto łowiska są dosyc obfite w zające.
Monika
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:42 pm

Post autor: Monika »

Cześć , wybaczcie, że zadaję takie pytanie , ale nigdy nie byłam na Łowach :( i poprostu nie wiem jak mogę zdobyć zaproszenie, ewentualnie w inny sposób uczestniczyć w łowach, tzn. czy moiżna pojechać bez zaproszenia?
Awatar użytkownika
Zielony
żółtodziób
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 10:52 am

Post autor: Zielony »

tak a co z ptasia grypą ????
Moim zdaniem łowy zostana odwołane, a conajmniej data zostanie przesunieta :?
Awatar użytkownika
Marcin
młodszy sokolnik
Posty: 256
Rejestracja: śr mar 09, 2005 10:58 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marcin »

Od wczoraj miały być łowy. Pogoda dopisała i aż żal że głupota urzędników bierzę górę nad zdrowym rozsądkiem.
Ostatnio główny weterynarz stwierdził że zagrożenia już nie ma bo ptaki zakończyły migrację ???!!!!
Ciekawe kto nakręca ta ogólnoświatowa panikę? W każdym razie w Krakowie wszystkie szczepionki na grypę są wykupionę a na następną dostawę trzeba się zapisywać.
ODPOWIEDZ