Czeskie stronki

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Czeskie stronki

Post autor: Jastrząb »

Jakie są waszym zdaniem najlepsze Czeskie stronki z akcesoriami. Linki wklejać
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

Najlepsze czeskie STRONKI mają nieuczesane CZESZKI
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

kazach pisze:Najlepsze czeskie STRONKI mają nieuczesane CZESZKI
:?: Nie rozumiem, coś chyba żle przeczytałeś :twisted:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Jastrząb pisze: :?: Nie rozumiem, coś chyba żle przeczytałeś :twisted:
pewnie miał na mysli ze najlepsze akcesoria maja nieuczesane czeszki :) a na powaznie - polecam kaptury od Kundery - www.jkweb.cz
polikarp
młodszy sokolnik
Posty: 284
Rejestracja: pt mar 09, 2007 8:11 pm
Lokalizacja: pomorze

Post autor: polikarp »

Tu masz wszystko: czeskie, pruskie, a nawet arabskie.
http://www.raptorsnest.com/
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

Dzieki ciekawe stronki :grin: A znacie może jakieś polskie stronki z akcesoriami ? Czy wogóle taka jest :neutral:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

nie zamawiaj nic z stanislavsfalconry. najbardziej niesolidny i nieuczciwy dostawca sprzętu sokolniczego z jakim miałem wątpliwą przyjemnośc... tercel, birkut i lagger też mogliby cos na ten temat powiedziec
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

W zupełności potwierdzam to co napisał haggard. Np. na rzekomo wysłany odbiornik czekamy już drugi tydzień. Z resztą szkoda gadać, przestrzegam.
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

a ha Dzieki za porade :mrgreen: Chociaż nawet nie znam się w obcych jezykach nie znam kosztów przesyłki wiec narazie sie wstrzymam :razz:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

haggard pisze:nie zamawiaj nic z stanislavsfalconry. najbardziej niesolidny i nieuczciwy dostawca sprzętu sokolniczego z jakim miałem wątpliwą przyjemnośc... tercel, birkut i lagger też mogliby cos na ten temat powiedziec
O ile same nadajniki po wysyłce doszły w miarę szybko, to sama korespondencja mailowa ciągnęła się niesamowicie długo :???: poza tym większych problemów z panem M. nie bylo.
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

A u mnie problemy są. Najpierw dostałem trefna telemetrie a teraz czekamy na nową. Podobno wysłaną już z dwa tyg temu. Nigdy więcej...
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Pan M jako dystrybutor powinien miec cos na stoku. Mi Marshall trefne nadajniki ktore dostalem w czwartek wymienia wlasnie tak ze w poniedzialek je odeslalem a dzis nowa partia jest juz w Polsce (doreczenie w przyszlym tyg) a dystrybutorem nie jestem.... Chyba kwestia checi.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

jeśli chodzi o serwis Marshall jest bez zarzutu. pan M niestety będąc dystrybutorem tej firmy psuje jej renomę.szkoda gadac. krętacz i kombinator jakich mało.ceny zależą od jego widzimisię w danej chwili i dla nas są wyższe niż dla kolegów z czech.z wszystkich faktur jakie miał mi wystawic nigdy nie dostałem żadnej.sprzęt można nabyc tylko osobiście u niego lub przy okazji łowów. nie znam ani jednego człowieka który otrzymał zamówiony przez internet sprzęt.zapewnia że wysłał, co chwilę zmienia wersję a na koncu przestaje odpisywac na maile i odbierac telefon. a jeśli chodzi o zakup ptaka u tego człowieka to już prawdziwy "czeski film"... szkoda nerwów. a jeśli chodzi o kaptury od Kundery to ja również gorąco polecam :)ptaki też! Kunderowie to przesympatyczni, uczciwi i bardzo sumienni ludzie. i ta śliwowica :shock: :mrgreen: ...
ODPOWIEDZ