Kurs sokolniczy w Czempiniu

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Nisus pisze: zeby wazelinowac, szczegolnie faceta :shock: Wlazenie w dupe, tez raczej nie wchodzi w gre :cool: :wink:
az korci zeby cos napisac o pewnym sokolniku wchodzacym do pewnego sklepu w pewnym miescie i proszacym o 1kg marchewki - wtajemniczeni znaja ten dowcip

Niemniej w takim razie ale wyjasnienie tematu :)
kaja
młodszy sokolnik
Posty: 442
Rejestracja: śr mar 26, 2008 2:00 pm
Lokalizacja: z Polski

Post autor: kaja »

Nisus poznalem kiedys kolege,co i w nocy lubi podpowiedziec co do sok.... dobry kumpel,lecz czy trzeba zara take tam pisac,nie mozna ujac inaczej,a tak pozatym co sie nie odzywasz jest o czym pogadac nawracam do tematu ,ktury kiedys zaczolem z toba mysle ze wiesz co mam w namysli :?
Awatar użytkownika
SengaSengana
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 14, 2008 12:22 pm
Kontakt:

Post autor: SengaSengana »

Ponieważ za późno już na mnie żebym się zorganizowała i załapała na ten kurs mam kilka pytań:
Czy takie kursy organizowane są kilka razy w roku czy tylko raz?
Czy tylko w jednym miejscu w Polsce coś takiego się organizuje?
Czy informacje o takowych gdzieś znajdę?
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

SengaSengana pisze: Czy takie kursy organizowane są kilka razy w roku czy tylko raz??
zwykle raz w roku czasami raz na dwa lata
SengaSengana pisze:Czy tylko w jednym miejscu w Polsce coś takiego się organizuje??
tak
SengaSengana pisze:Czy informacje o takowych gdzieś znajdę?
a ten temat to nie informacja? poza tym www.gniazdsokolnikow.pl
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

Adam strzelileś literówkę w adresie strony i się dziewczyna nie doszuka :wink:
http://www.gniazdosokolnikow.pl/
Awatar użytkownika
SengaSengana
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 14, 2008 12:22 pm
Kontakt:

Post autor: SengaSengana »

jestem na tyle sprytną dziewczyną, że wyłapałam literówkę i się doszukałam :lol:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

M.Kamińska pisze:Adam strzelileś literówkę w adresie strony i się dziewczyna nie doszuka :wink:
http://www.gniazdosokolnikow.pl/
no tak wczesniej Wilno teraz gniazd - chyba lepiej przestane pisać:P
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

SengaSengana pisze:jestem na tyle sprytną dziewczyną, że wyłapałam literówkę i się doszukałam :lol:
No to na co czekać, do dziś można sie zapisać na tegoroczny kurs! Mam nadzieję że już poczyniłaś takowe kroki :wink:
Na pewno ktoś zajmie się wszystkimi Twoimi końmi i psami (ps.świetna stronka :wink: )
pozdrawiam
Małgosia
Ostatnio zmieniony pt sie 15, 2008 6:37 pm przez M.Kamińska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

M.Kamińska pisze:No to na co czekać, do dziś można sie zapisać na tegoroczny kurs! Mam nadzieję że już poczyniłaś takowe kroki :wink:
popieram koleżankę jeszcze masz pare dni do zapisu a nie wiadomo czy w przyszłym roku będzie organizowany, kiepsko w tym roku z miejscami noclegowymi ale z dogadalismy sie z prof. Henrykiem ze mozemy roztawić namioty i za kurs wyjdzie nam nie 400zł a 200zł :razz:
Awatar użytkownika
SengaSengana
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 14, 2008 12:22 pm
Kontakt:

Post autor: SengaSengana »

M.Kamińska pisze:[ (ps.świetna stronka :wink: )
strona stara i nieaktualna, nie mam na nią czasu ale może kiedyś się zbiorę...
Dziękuję za zachętę do wzięcia udziału w kursie, mnie naprawdę nie trzeba by namawiać ale...za późno się zorientowałam, plany już mam inne i nie mogę ich zmienić ( między innymi wystawę psów zaliczam)
poza tym, ja stara jestem, pod namioty się nie nadaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

SengaSengana pisze:ja stara jestem, pod namioty się nie nadaje
Polowania w błocie po kolana Ci nie przeszkadzają, więc parę dni pod namiotem chyba tym bardziej :)
No nic wielka szkoda, pozostaje życzyć powodzenia na wystawie!
Awatar użytkownika
SengaSengana
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 14, 2008 12:22 pm
Kontakt:

Post autor: SengaSengana »

M.Kamińska pisze: Polowania w błocie po kolana Ci nie przeszkadzają, więc parę dni pod namiotem chyba tym bardziej :)No nic wielka szkoda, pozostaje życzyć powodzenia na wystawie!
polowania w błocie??? mnie na polowaniu w lektyce noszą! :lol: :lol: :lol: :lol: poza tym byłam dopiero kilka razy, nie zdążyłam się znudzić :lol: :lol: :lol:
Cóż... strasznie żałuje tego kursu ale nic nie zmienię teraz, za późno. Mam za to wielki plan do następnego kursu czegokolwiek liznąć w tym temacie :grin:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Pomorskie

Post autor: M.Kamińska »

Czy są osoby chętne i na tyle odważne, które pomogłyby samotnej kobiecinie dostać się do Czempinia na kurs :razz: ? Tylko spokojnie, nie pchać się, wszystkie oferty zostana rozpatrzone :twisted:
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

M.Kamińska pisze:Czy są osoby chętne i na tyle odważne, które pomogłyby samotnej kobiecinie dostać się do Czempinia na kurs
Ja zawsze chętnie pomagam... Wpisz w wyszukiwarkę http://www.pkp.pl/ Cośtam powinno być :razz:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

Birkut06 pisze:Ja zawsze chętnie pomagam... Wpisz w wyszukiwarkę http://www.pkp.pl/ Cośtam powinno być
Mogło by się obejść bez złościwości :wink: chodziło mi o alternatywę dla przedsiebiorstw państwowych, a konkretnie o miejsce w pojeździe prywatnym (żeby nie było kolejnego niedomówienia - nie bryczka ani motocykl), żebym sie zmieściła z bagażem i ptakiem. W sumie jakieś dodatkowe 65kg to chyba nie jest aż tak dużo :razz:
ODPOWIEDZ