HUMOR:-)

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
Tomhawk
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 31, 2012 5:38 pm
Lokalizacja: Ratingen/Brusy

Post autor: Tomhawk »

Awatar użytkownika
Alexandra
stażysta
Posty: 101
Rejestracja: sob maja 15, 2010 7:48 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Alexandra »

Już taki był w dziale "filmy z youtube" ;) Przypomniało mi się wypuszczenie króliczka na wolność, hehe:)
Tomhawk
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 31, 2012 5:38 pm
Lokalizacja: Ratingen/Brusy

Post autor: Tomhawk »

Mozliwe, moglem przeoczyc. Ale warto zobaczyc raz jeszcze. Mina kolesia mnie rozbraja!Ha ha ha.
Fallen
żółtodziób
Posty: 48
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 2:19 pm
Lokalizacja: Czerna

Post autor: Fallen »

Nie wiem czy było...
Ale gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda "jastrząb"...
Załączniki
pust.jpg
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

to europejska nie jest raczej, chyba amerykanska choc nie wiem do konca jak wygladaja mlode
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Wybory !
Pewien chłop miał kilka batów ,a ostatnio zrobił sobie kilka nowych .....Miał dylemat który wybrać ...
Jako ,,ludzkie panisko '' rozpisał demokratyczne wybory w stajni - konie miały sobie wybrać kolor bata .
Chabety po wielu kłótniach wybrały !!!!Rżąc radośnie i galopując wkoło cieszyły się z trafności wyboru !
Chłopisko miało rozwiązany dylemat - którym batem okładać je po zadach ! :twisted:
Idźcie na wybory - wybierzcie sobie kolor bata ! :mrgreen:
Fallen
żółtodziób
Posty: 48
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 2:19 pm
Lokalizacja: Czerna

Post autor: Fallen »

Ewolucja zaskakuje. Znalezione w odmętach internetu.
Uczepili się tych jastrzębi.

Pozdrawiam z Krakowa ;)
Załączniki
myszak...png
myszak...png (214.28 KiB) Przejrzano 23786 razy
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Fallen pisze:Ewolucja zaskakuje. Znalezione w odmętach internetu.
Uczepili się tych jastrzębi. Pozdrawiam z Krakowa ;)
a o co wlasciwie chodzi z tymi jastrzebiami bo niby z krakowa ale nie za bardzo rozumiem?
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

garbus2 pisze:a o co wlasciwie chodzi z tymi jastrzebiami bo niby z krakowa ale nie za bardzo rozumiem?
Że niby każdy z maczetą :mrgreen:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

aaaaaaaaaaa ja taki niedoedukowany
michal260189
pisklę
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 05, 2012 1:09 pm
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: michal260189 »

Obrazek
jarobjj
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: śr sie 06, 2014 8:25 am
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Post autor: jarobjj »

bo czujnym trzeba być cały czas :wink:
http://kwejk.pl/obrazek/2156017/unik.html
michal260189
pisklę
Posty: 7
Rejestracja: sob maja 05, 2012 1:09 pm
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: michal260189 »

Obrazek
Polski Sarmata

Skoro przypomniał pan ten stary, znany dowcip to mam następne;

Amerykanin wraca z wycieczki do domu i jest zasypywany przez znajomych pytaniami;
- Czy tam u nich w Moskwie można w ogóle jakiś interes zrobić? Co tam najlepiej się sprzedaje?
- Ludzie - olej mysi. Tylko olej mysi!
- ???
- Tam u nich w Moskwie na Placu Czerwonym jest taki sklep z napisem Mouse-oleum. Kolejka przed nim zakręcona,
cały dzień ludzie stoją. Tylko olej mysi! Mouseoleum.!

I drugi; Podobnie Amerykanin wraca z Moskwy;
- Ty, a mumię Lenina widziałeś?
- Oczywiście. Tak jak ciebie teraz. Z odległości 2 metrów.
- ???
- Łapówkę dałem 100 dolarów i mi do pokoju w hotelu przynieśli.

Meldunek

W komisariacie MO Kowalski składa meldunek: - Panie władzo. Szwajcarscy żołnierze ukradli mi sowiecki zegarek! - Ej, obywatelu, chybaście się pomylili, to musiało być na odwrót! - Proszę zapisać, że to nie ja, ale pan władza tak twierdzi! (1945)

Papierośnice

Trzej uczestnicy konferencji w Jałcie częstują się papierosami. Na srebrnej papierośnicy Churchilla jest wygrawerowany napis: "Premierowi Churchillowi - Jerzy VI". Skromna, papierośnica Roosevelta nosi napis "Prezydentowi USA - naród". Na ciężkiej, złotej papierośnicy Stalina jest napis: "Księciu Januszowi Radziwiłłowi - Potoccy". (1945)

Internacjonalistyczna pomoc

Mao Tse Tung pisze do Stalina z prośbą o pomoc: "Potrzeba mi co najmniej miliard dolarów, sto milionów ton węgla i 50 milionów ton ryżu." Stalin zgadza się: "Dolary - to proste, węgiel też, ale skąd Bierut weźmie tyle ryżu?". (1949)

O Gomułce

W celi więziennej siedzi trzech facetów. - Za co siedzisz? - pytają jednego. - Za to, że powiedziałem, że Gomułka to łobuz i sowiecki agent. - A kiedy to powiedziałeś? - W 1946 roku. A ty? - pyta. - Ja za to, że powiedziałem o Gomułce, że to porządny człowiek i dobry gospodarz. - A kiedy to powiedziałeś? - W 1950 roku. - A ty? - pytają trzeciego. - Ja? Ja jestem Gomułka! (1955)

Wolność słowa

Chruszczow i Kennedy spierają się, w którym z ich krajów panuje większa wolność słowa. - U nas - mówi Kennedy - każdy może krytykować Amerykę. - Och, u nas też jest wolność słowa - każdy może krytykować... Amerykę - odparowuje Chruszczow. (1961)

Gdzie Lenin?

Na ogłoszony konkurs na obraz: "Lenin w Poroninie" wpłynęły liczne prace: Lenin na turni, Lenin z fajeczką góralską, Lenin zadumany... Wreszcie zjawia się posępne malarzysko z wielkim obrazem utrzymanym w ciemnych barwach, na którym na łóżku leży rozmamłana dziwka, a obok ubiera się ponury drab. - Dokąd? - Ja? Na konkurs "Lenin w Poroninie". - Co to ma znaczyć? - Ta kobieta to Nadieżda Krupska. - A mężczyzna? - To Feliks Dzierżyński!
- A gdzie Lenin? - W Poroninie... (1967)

Środki lokomocji

Za Bieruta jak w pociągu - niektórzy stali, inni siedzieli; za Gomułki jak w autobusie, jeden kierował, reszta się trzęsła; za Gierka jak w samolocie - szerokie perspektywy, ale rzygać się chciało. (1974)

Emeryci

Czym się różnią między sobą emeryt amerykański, francuski i polski? Amerykański bierze butelkę whisky i idzie na ryby, francuski - butelkę koniaku i idzie na dziwki. A polski? Bierze butelkę moczu i idzie do kolejki w przychodni zdrowia! (1975)

W sklepie

Przez tłum ludzi przed sklepem przepycha się mężczyzna. - Pan tu nie stał - warczą ludzie. - Na koniec kolejki! - Jak tak, to w ogóle sklepu nie otworzę! (1980)

Dlaczego chodzą trójkami?

Dlaczego milicjanci chodzą trójkami? Bo jeden podobno umie czytać, drugi pisać, a trzeci pilnuje tych dwu podejrzanych inteligentów! (1982)

Niemożliwe

Na poligonie w Semipałatyńsku szofer oficera amerykańskiego rozmawia z żołnierzem radzieckim. - No i jak u was, jeść dają dość? - pyta sołdat. - Oczywiście, idę do kantyny i biorę co i ile chcę, byle nie przekroczyć 6 000 kalorii! Ruski natychmiast donosi władzom. W następstwie w prasie radzieckiej ukazuje się komunikat: "Jest oczywistą nieprawdą, świadczącą o złej woli kapitalistycznej Ameryki, jakoby żołnierz w kantynie zjadał posiłek o wartości 6 000 kalorii. Każdy przecież wie, że zjedzenie dziennie 20 kg kartofli i 16 kg kapusty jest niemożliwe!". (1987)
HubK
sympatyk
Posty: 17
Rejestracja: wt lis 04, 2014 7:06 pm
Lokalizacja: Gródek n/D

Post autor: HubK »

Awatar użytkownika
Nabuhodonozor
żółtodziób
Posty: 57
Rejestracja: wt mar 31, 2009 11:57 am
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Nabuhodonozor »

Drapieżne te gołębię ;P
ODPOWIEDZ