HUMOR:-)

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

Samice krogulca który migruje z pólnocy dają podejść naprawde blisko.
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

antar1
początkujący
Posty: 62
Rejestracja: pt lis 14, 2008 12:04 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: antar1 »

co do tego linka nasuwają mi się dwa komentarze:
1 - leżącego sie nie kopie :cool:
2 - operator kamery musiał być bardzo dobrym kumplem okopywanego :wink:
Kuba1997
młodszy sokolnik
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:17 am
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kuba1997 »

antar1 pisze:operator kamery musiał być bardzo dobrym kumplem okopywanego
to nagrywała jego żona...
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

To możecoś z życia wzięte w lipcu 2003 roku wpada do mje chłopaczek jakieś 10 lat mówi szybko pana jastrząb wali tacie konia aż się tata przewrucił .Myślę co jest na rower i gazu za nim wpadamy, starszy gość obużony panie mówi ta cholera na konia mi sie rzuciła .Prawda była taka koń stał koło krzaczka kury pod krzaczkem gospodarz poił konika samica na oblocie 2 pjóro, walneła w kury wystraszyła konika aten przewrucił właściciela ,ale małemu zdanie wyszło do dziś się smjejemy z niego jakto jastrząb jego tacie dobrze zrobił .
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

:mrgreen: tylko dziwnie to brzmi, ja mam nick jastrząb ale naszczeście nie ma to nic wspolnego z tą historią hehe :razz:
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

No nie przypadek sorki
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

Spoko ale smiesznie brzmiało :mrgreen:
bogdan67 pisze:jastrząb wali tacie konia aż się tata przewrucił
Kuba1997
młodszy sokolnik
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:17 am
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kuba1997 »

bogdan67 pisze:jastrząb wali tacie konia aż się tata przewrucił
:lol: :lol: :lol:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

<Poskładałem się ze smiechu> mega teskt... :lol:
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

To jeszcze jeden z życia wzięty .Siedze w domku ktoś puka otwieram atu fajna mŁoda laska dzieńdobry mówi sprzedaje perfumy takie itakie zatyle ityle, ja do niej chetnie ale proszem panio niema żony wzieła kase i pojechała do mjasta ja nie mam ata nic .Dalej mi zachwala zjeżdża zceny mówie do niej wje pani wejdzie pani do środka siedze zdzećmi zrobje pani kawe ogżeje się pani żona zaraz będzie to kupimy ona się tłumaczy że niemoże no jakoś. Dziewczynie trzeba wynagrodzić ten czas wjęc mówie pani taka miła to pakaże pani swojego ptaka, laska burak i domje nie dziękuje proszepana widziałam już.Ja doniej takiego pani niewidziała zatkało bjedaczke atmosera troche niezręczna, wjęc mówje prosze się obejżeć za siebje ogląda się atam samczyk wedrowny na berełku siedzi na trawniku ta wśmjech i do mje wie pan myslałam oczym innym.A tak miedzy nami ciekawe co jej po głowie chodziło :roll:
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 12:56 pm przez bogdan67, łącznie zmieniany 1 raz.
bogdan67
stażysta
Posty: 167
Rejestracja: sob lis 01, 2008 5:48 pm
Lokalizacja: okolice Ostrołęki

Post autor: bogdan67 »

A teraz o Jasiu .Pani do Jasia Jasiu masz psa Jasiu mjelim ale zabilim ,pani jakto Jasiu, atakto tata mjęsa nie lubi siostra mjęsa nie lubi ja nie lubje to nie będziem dla jednego psa kupować mjęsa. Pani znowu a kota Jasiu masz ,Jasiu zabilim pani no co ty Jasiu, ato proszę panio u mje wdomu mleka nikt nie lubi to niebędziem jednemu kotu kupować to zabilim. Pani zgorszona Jasiu jutro z mamo przyjdz ,Jasiu niemam zabilim pani co ty mówisz Jasiu ato że tata już niemoże ja zamłody adla sąsiada nie bedziem trzymać.
Kuba1997
młodszy sokolnik
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:17 am
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kuba1997 »

bogdan67 pisze:pakaże pani swojego ptaka
hmmmmm... :lol:
Kuba1997
młodszy sokolnik
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:17 am
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kuba1997 »

bogdan67 pisze:A teraz o Jasiu .Pani do Jasia Jasiu masz psa Jasiu mjelim ale zabilim ,pani jakto Jasiu, atakto tata mjęsa nie lubi siostra mjęsa nie lubi ja nie lubje to nie będziem dla jednego psa kupować mjęsa. Pani znowu a kota Jasiu masz ,Jasiu zabilim pani no co ty Jasiu, ato proszę panio u mje wdomu mleka nikt nie lubi to niebędziem jednemu kotu kupować to zabilim. Pani zgorszona Jasiu jutro z mamo przyjdz ,Jasiu niemam zabilim pani co ty mówisz Jasiu ato że tata już niemoże ja zamłody adla sąsiada nie bedziem trzymać.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kuba1997
młodszy sokolnik
Posty: 231
Rejestracja: wt lip 22, 2008 10:17 am
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kuba1997 »

ODPOWIEDZ