bad news

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
Zablokowany
lagger
młodszy sokolnik
Posty: 242
Rejestracja: wt lut 26, 2008 10:44 am

Post autor: lagger »

haggard pisze:jak poznasz sokolnictwo od strony praktycznej to zrozumiesz bo forumowa dyskusja to skrzywiony obraz rzeczywistości. posta może napisac każdy bez względu na to czy cokolwiek wie na temat czy tez jest kompletnym laikiem. stawką jest życie ptaków i dobre imię polskiego sokolnictwa.
Dokładnie!!!
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Moim zdaniem Panowie maja racje a Zap blefuje! Ile mozna sie stawiac i czepiac do ludzi? Jak dla mnie sie skonczylo. Albo sie szanujemy albo po h&*j ze soba gadac! i pije tu do jednej osoby czlowieku luzuj! Nie jestes Alfa i Omegą. Przyznajesz ze twoje 3mactwo zaczelo sie kilka lat temu? jak dobrze pamietam 3? popraw mnie jak sie myle, a mlodsi i strasi od Ciebie poznali Twoja pasje od samego poczatku wiec po cholere sie do nich czepiasz jak Ci dobrze radza i nikt Ci zle nie zyczy! Ty jednak swoje juz od X czasu, wiemy, wiemy nikt Tobie niepotrzebny taa ja wiem i masz super ptaki i sie Ciesz. Wprowadzasz zamet na tym forum, tylko nie wime czy robisz to nieswiadomie czy z czystej zlosliwosci. Moim zdaniem masz jakies utajone kompleksy! I szczerze to gowno mnie obchodzi twoja opinia na moj temat. Wiec daruj sobie.

Dobra rada na przyszlosc jakim Cie czytaja takim Cie widza, ze sie tak wyrazam. z powazaniem. P.Ł.
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

[quote="Raven_Corvus"]I szczerze to gowno mnie obchodzi twoja opinia na moj temat[/quoteto jest szacunek Młodzieńcze ???????????????????]
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

fajnie, że najwięcej do powiedzenia ma ten który jeszce miesiąc temu poza internetem rękawicy nie widział. Słuchaj młodzieńcze, szacunku odrobina a to co napisałem to są fakty nie naciąganie prawdy a fakty. W tym temacie napisałem historię pewnego młodego ODPOWIEDZIALNEGO człowieka i zaraz wszystkim to niepasuje, dziwne, że nie ma dyskusji na temat zabijania ptaków przez hodowców gołebi a jest afera o legalną sprzedaż harris. Jak byś coś jeszce napisał to nie trudź się bo już dodałem Cie do ignorowowanych i mądrości Twoich nie zobaczę, powodzenia przy zakupie i hodowli...
ZaP
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Jesli ktos nie szanuje innych to jak jego szanowac?, co Kazach? a moze i nie jestem sokolnikiem ale ludzi, ktorzy cszanuja innych maja i moj szacunek, choc ten jegomosc nie widzi moich postow juz to mogl by sie wyslilic i sprawdzic od kiedy jestem na forum, a to nie jest miesiac, widac pewna ceche charakteru, mianowicie ignorancje innych i taka pewnosc siebie ze az niedobrze sie robi, bo to on sobie mysli, ze za pare lat tylko on bedzie rozmnazal ptaki i bedzie mial kolejki do swojej hodowli z emiratow arabskich chyba!

ps. Kazach do Ciebie nic nie mam, nie znam Cie a na forum wypowiadasz sie sensnie i jakas wiedze masz nie wiem jaka ale widac, ze masz. NIe twierdze, ze ten czlowiek nie ma ale jeste w moich oczach bufonem lekcewarzacym innych, ktorzy mu wcale zle nie rzycza.

ps.2 Niech mu sie ta hodowla wiedzie, niech rozmnaza i zarabia, Bog z nim i pisze to szczerze. Moze i za szybo pisalem, a za wolno myslalem. Jednak takie mam zdanie i moje swiete prawo, ze moge je miec. Pozdrawiam.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

ZaP pisze: Jak byś coś jeszce napisał to nie trudź się bo już dodałem Cie do ignorowowanych i mądrości Twoich nie zobaczę, powodzenia przy zakupie i hodowli...
ZaP
poznałem Ravena w Tucholi i bardzo mile mnie zaskoczył. prezentuje mało popularne podejście do sokolnictwa- najpierw wiedza, podstawy, staż i kurs a potem ptak. i jestem pewien że dzięki takiemu podejsciu nie będzie miał problemu z nabyciem ptaka... takich ludzi potrzeba polskiemu sokolnictwu. owszem, trochę sie uniósł ale takie sa prawa młodości :) ponadto trudno utrzymac nerwy na wodzy jeśli dyskusja jest prowadzona takim tonem.
Awatar użytkownika
Nowogrodzka
sympatyk
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 16, 2007 8:35 am
Lokalizacja: Tuchola

Post autor: Nowogrodzka »

Dziwię się, że jeszcze Panowie nie rozściełacie czerwonego kobierca przed historykiem historii najnowszej, mecenasem prawa i prorokiem w jednym ciele, o przedziwnych zdolnościach czytania między wierszami tego, czego tam nie ma, a UE armaty widzi skierowane na jego nieskromną postać.
No cóż wielkopostne umartwianie przyjmuje różne formy.
Jeżeli ktoś woli cierpieć trwając w swych zacietrzewieniach zamiast wreszcie posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem, jego wola tylko żal, że argumentacja w polemice w konsekwencji schodzi do poziomu „a u was murzynów biją”…
Ale, „ kto nie rozumie logiki, ten zwykle nie rozumie i tego, że jej nie rozumie” .
TN
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

To co?
Temat mozna (wreszcie) uznac za zamkniete?
Przykro sie to czyta, kolejny raz to samo...
Adam zablokuj ten watek i bedzie po sprawie ;) nowego raczej nikt nie utworzy :roll:
Pzdr.
opiolicA
sympatyk
Posty: 25
Rejestracja: śr lut 27, 2008 7:08 pm

Post autor: opiolicA »

... padam...PADAM... tyle ze jeszcze nie wiem czy ze smiechu czy na kolana przed wami o wielcy przedmowcy...

wiemy, doskonale wiemy, ze sokolnictwo w polsce jest urtudnione-powoli dochodze do tego dlaczego i czy wszystko musi byc AZ tak utrudnione...
Za tym jestem by pomagac tym zaczynajacym i zachecac a nie zniechecac tym co tu nawypisywane!!
bo jak kazdy tu piszacy wie, ze forum to jest ogolnodostepne-oj i pomyslam sobioe ktorys z przedmowcow jak sie wymadrzam ze czytaja to inni??? cos mi sie wydaje ze NIE, a szkoda! wy tu na forum to wyznajecie zasade(nie zawsze) kto wiecej komu wygarnie, a to nic dobrego w sokolnictwo nie wnosi, a wrecz godzi w dobre imie sokolnictwa!!!
az wstyd przyzawac sie ze moj malzonek juz niedlugo stanie sie pelnoprawnym sokolnikiem i nabedzie ptaka. DLACZEGO??? DLATEGO, ZE JAK ZNAJOMI KTORYM IMPONUJE TO CZYM ZAJMUJE SIE MAZ, poczytaja ot chocby ten temat no zdziwia sie...
ohhhhhhhh :oops:
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

ps. Kazach do Ciebie nic nie mam, nie znam Cie a na forum wypowiadasz sie sensnie i jakas wiedze masz nie wiem jaka ale widac, ze masz. NIe twierdze, ze ten czlowiek nie ma ale jeste w moich oczach bufonem lekcewarzacym innych, ktorzy mu wcale zle nie rzycza.
Rawen wszyscy mnie tu znaja tj Hubert , Dawid , Piotr i Panem Nowogrodzkim sie spotkałem.moja wiedza jest tak nikła na temat sokolnictwa że mi wstyt że przy Was nieśmie wystukać kilu słów na forum,ale lubie poczytać.Jednak wypowiedzi w stylu,,g...... ,buf..... nie sa najdelikatniej piszac zbyt poruszające dla wszystkich forumowiczow, jeśli sie myle prosze mnie poprawić. pozdrawiam kirgiz :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cool:
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

Jeśli idzie o zakończenie tego tematu, to jak mnie pamięć nie myli, już to robiliśmy. Niestety Zap nie potrafi podyskutować na poziomie i jak przez parę dni nie zacznie na forum kłótni to jest chory. Czepiasz się człowieku ludzi, którzy w przeciwieństwie do Ciebie mają ogromny wkład w nasze sokolnictwo. A jak widzisz, że ciebie olewają to czepiasz się kolejnych, aż do skutku. W przeciwieństwie do ciebie, Rawen-Corvus miał odwagę i przyjechał na spotkanie w Tucholi, gdzie pokazał, że ma w głowie poukładane. Wydaje ci się, że jesteś cwany, bo przeczytałeś parę ustaw i jakieś pismo branżowe (szkoda, że bez zrozumienia). Zgadzam się z tobą tylko w jednym punkcie twoich wypowiedzi – nie jesteś sokolnikiem. Sokolnictwo to nie tylko trzymanie ptaków, ale przede wszystkim dbanie o dobro ptaków i dobre imię wszystkich sokolników. Dla ciebie sokolnictwo to tylko interes. Szkoda, że nikt nie utworzył forum trzymactwo.pl, bo tam byłbyś nr 1. Tutaj zawsze będziesz tylko pieniaczem. Tłumaczenie ci, że w technikum 16-latek nie dostawał ptaka na własność tylko do trenowania pod okiem starszych mija się z celem. O tym, że były to w zasadzie pierwsze pokolenia sokolników w powojennej historii sokolnictwa też już nie doczytałeś…To, że ptaki drapieżne były wtedy na liście szkodników też pewnie nie ma dla waszej wysokości znaczenia… Myślę, że najlepiej będzie, jeśli wszyscy dodadzą sobie ciebie do ignorowanych (z wyjątkiem tych nielicznych, którzy się z tobą zgadzają oczywiście). To sprawi, że ZaPanuje tutaj spokój, a tematem przewodnim będzie to, co nas wszystkich łączy a nie dzieli.
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

JoHn DuMbaR pisze:To co?
Temat mozna (wreszcie) uznac za zamkniete?
Przykro sie to czyta, kolejny raz to samo...
Adam zablokuj ten watek i bedzie po sprawie ;) nowego raczej nikt nie utworzy :roll:
Pzdr.
Jestem za!
Michciak
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: pn lut 25, 2008 10:16 pm
Lokalizacja: Pruszkow

Post autor: Michciak »

Tez jestem za!
Birkut na przyszlosc nie zwracaj sie w ten sposob do pana Piotrka!
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

:oops:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Moi drodzy kazdy ma racje ale swoja, przyznaje, ze zareagowalem za ostro ale juz mnie to wkurzalo! Wiec przedlozylem swoje zdanie jak krowie na rowie. Ciesze sie, ze nietorzy doceniaja to w jaki sposob chce zostac sokolnikiem i utwierdzam sie w przekonaniu, ze to dobra droga i mysle jedyna prawdziwa. Chce tez przeprosic, za moja wypowiedz bo z reguly kulturalny ze mnie czlowiek i kto czyta to forum to wie, ze raczej prubuje godzic niz dzielic, ale ile mozna! Pozdrawiam Przemek Łapiński

ps. Michciak, nie wiem czy zartujesz, ale Kolega Birkut moze sie zwracac jak ma tylko ochote i ma do tego pelne prawo, przeciez nikomu nie ublizyl,... w sposob razacy :]

ps.2 Temat chyba naprawde przydalo by sie skonczyc, ja juz sie w nim nie wypowiadam.
Zablokowany