Nowy odbiornik R-300

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Nowy odbiornik R-300

Post autor: kazach »

odbiorniki można obejżec na stronie Drapole.pl . po prostu rewela ma ktośjeszcze ?
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ja mam ;) - Marshall sie chowa !!!
kazach
stażysta
Posty: 139
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 1:46 pm

Post autor: kazach »

Marszala wycofano do maja ze sprzedaży ze względu na dużą ilośc usterek
LEON
żółtodziób
Posty: 40
Rejestracja: pn lis 26, 2007 5:32 pm
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: LEON »

Używam trackera i twierdze ze jest bardzo dobry i co ważne mały
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

no nie wiem :???: :???: ja mam luxandera i niejestem super zadowolny. chcę kupic marshalla
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

a usterki miał model stelth dlatego go wycofano. ale model field jest w sprzedazy i ci którzy mieli okazję porównac jego walory z L&L mówia że to luxander sie chowa...
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

oba modele sa wycofane!!
wiadomosc ze zrodla bo tez ardzo chcialemmiec marshall'a - ale nie zaluje. R-300 nie jest tak piekny ale parametry...
ZaP
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Marshalla uzywam od ponad 4 sezonow i jest nie do zdarcia. Niesamowita dokladnosc i wrecz niezniszczalna konstrukcja, nigdy nie bylo nawet drobnej awarji, ani w odbiorniku ani nadajniku.

Uzywalem tez r-400 przez dlugi czas i nie widze sensu porownywac. Bo r-400 do marshalla wychodzi jak proca do karabinu.

Powielacie plotki oparte nie wiem na jakich informacjach.

Tradycyjny field marshall zostal juz wycofany z produkcji, ale tylko dlatego, ze ma nastepce field marshalla 1000. Ktory jest w praktycznie tej samej cenie co stary field z tym ze ma 1000 kanalow i opcje o jakich r-300 moze snic.
Jest dostepny w sprzedazy, tylko jest przedluzony czas oczekiwania ok 45 dni zanim wysla.
Mialem informacje od osob ktore swoje odbiorniki dostaly pare dni temu, wiec nie wiem skad te ploty. Sprzedarz jest prowadzona normalnie.

a Stealth, nie wiem nigdy nie uzywalem. Nie sprzedaja go teraz bo wszystkie modele z 2007 juz zostaly wyprzedane i projektuja nowy na rok 2008. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego bo marshall robi tak z konczaca sie linia, nie maja nadwyzek bo to nie jest az tak popularny sprzet, zeby trzymac na skladzie. Po za tym sa caly czas jakies nowosci ktore marshall wprowadza co roku do nowych sprzetow.

Moze i r-300, jest lepszy od starego field marshalla. Jestem jednak wiecej niz pewien, ze przy porownaniu do field marshall 1000 wyszedl by delikatnie mowiac blado.

Zamiast wymyslac kolejne legendy napiszcie do marshalla i sie zapytajcie.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

ZaP pisze:ja mam ;) - Marshall sie chowa !!!
ZAP jeśli nie kupiłeś marshalla bo nie było to nie pisz że sie chowa bo nie miałeś okazji by go sprawdzić...
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

@nisus - mało wiesz - mam znajomego w stanach i wlasnie 10.02 wraca- ten nowy 1000 kanalowy nie jest sprzedawany nie wazne ile bedziesz czekal narazie o nie bedzie - Menclik ma 1 szt za 1000E .. i niech ma
@haggard - jaki Ty wszystkowiedzacy - widocznie TY mało wiesz bo mialem i marshalla na testach i nowego tracker ai TinyLoc'a - i jeśli nie wiedzialbym jak jest niepisałbym !! - ja nie musze sobie licznika postó pierdołami przesuwać..
ZaP
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

No to chyba jakies cuda na kiju, bo czytalem posty na zagranicznych forach i chlopaki otrzymuja fielda 1000 bez problemu. Na stronach dilerow tez sa dostepne tylko z dluzszym okresem oczekiwania jak pisalem. A jestem na bierzaco, bo akurat rozmawiam z jednym z nich.

Nie mialem r-400 na testach tylko uzywalem go przez rok, kilkakrotnie szukajac ptakow od znajomego, po kilkanascie kilometrow przez kaniony. Marshalla uzywam jeszcze dluzej i moim zdaniem przewyzsza jakoscia i dokladnoscia r-400. Nie ma skali do porownania.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

pokaz mi jednego dealera gdzie ponizej 60 dni kupisz marshalla...
nie bede sie klocil, teraz mam r-300 i r-400 i nie narzekam
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Mike mowi, ze jest w stanie wyslac go do 30 dni.
Znajac zycie i tak zajmie to dluzej, ale powodem nie jest wadliwosc sprzetu tylko duzy popyta i mala ilosc na skladzie.

Bo ludzie ktorzy zamawiali 30-60 dni temu swoje FM-1000 dostaja je juz teraz.
Wiec raczej po za kiepska dystrybucja w tym momencie nie ma jakichs innych powodow.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

nie wiem ja zamawialem 2 miesiace temu i dowiedzialem sie nie wiadomo kiedy beda - mowia 45-60 dni,,
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

tak na logikę jeśli trzeba na nie czekac i marshall nie nadąża z produkcją mimo wysokiej ceny to znaczy że jest dobry. ps.ciekawe jak wyglądały te testy... i skąd Zap miałeś te odbiorniki do testów bo ja też chętnie bym potestował...
ODPOWIEDZ