Spotkanie w Tucholi

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Spotkanie w Tucholi

Post autor: Nowogrodzki »

[center]Zaproszenie[/center]
Zarząd Polskiego Zakonu Sokolników uprzejmie informuje, że dnia 23 lutego 2008 roku o godzinie 09:00 w Zespole Szkół Leśnych ( w sali nr. 17 ) odbędzie się Walne Zebranie członków TMPDiS-PZS. Planowany przebieg zebrania:
I. Część przeznaczona dla członków stowarzyszenia ( godzina 9.00-10.45):
1. Powitanie i otwarcie zebrania.
2. Wybór prowadzącego zebranie.
3. Wybór protokolanta.
4. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Sprawozdanie Zarządu z wykonywanych prac.
6. Przedstawienie sprawozdania finansowego.
7. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
8. Głosowanie nad udzielenie absolutorium Zarządowi.
9. Sprawy różne.
10. Dyskusja i wnioski.
11. Sprawozdanie Komisji Uchwał i Wniosków.
12. Zatwierdzenie uchwał.
II. Część otwarta z udziałem zaproszonych Gości ( od godziny 11.00):
1. W trakcie tej części spotkania zostaną zaprezentowane referaty i prezentacje.
III. Przerwa na posiłek (13.30-14.00)
IV. Wyjście w teren (14.15-16.45) ( loty do latawca, wabidła i rękawicy)
V. Powrót do szkoły (17.00-wg potrzeb)
1. Sprawy różne.
2. Dyskusja i wnioski.
3. Zakończenie obrad.

Harmonogram spotkania może ulec zmianie np. stan pogody uniemożliwiający loty ptaków.

Oczekujemy zgłoszenia przyjazdu do 15 lutego 2008 r. W zgłoszeniu prosimy podać liczbę osób. Jeśli Państwo planują przyjechać z ptakiem prosimy podać liczbę i gatunek. Będzie można polatać do latawca lub zademonstrować inne możliwości Waszych pupili. Zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w części referatowej - oczekujemy zgłoszenia tytułu referatu lub prezentacji Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w internacie ZSL ( cena 27 zł. ).

Adres kontaktowy: Zespół Szkół Leśnych w Tucholi. Ul. Nowodworskiego 9. 89-500 Tuchola.
Mail: lanner1@wp.pl


Serdecznie zapraszamy

CHWAL ĆWIK

Za Zarząd

Mariusz Nowogrodzki
Awatar użytkownika
Henryk Mąka
SOKOLNICZY
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 11, 2006 8:28 pm
Lokalizacja: Czempiń

Post autor: Henryk Mąka »

cześć Mariusz!
Jak widzę, Twój komunikat na razie nie wywołał szczególnego zainteresowania, chociaż jest ważnym elementem toczących się tu dyskusji. No cóż - zobaczymy ile osób jest gotowych podjąć jakieś działania i dyskusję na żywo a nie tylko "wymądrzać się" przy komputerze. Ja oczywiście przyjadę tak jak rozmawialiśmy, szczegóły uzgodnimy telefonicznie.
Pozdrawiam - Heniek
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

ja również podniosę rękawicę i się pojawię. no chyba że na lotnisku coś wymyślą
Awatar użytkownika
PAKO
SOKOLNICZY
Posty: 135
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 1:13 pm
Lokalizacja: Koło

Post autor: PAKO »

Wezmę Fuska i pewnie przyjadę! Szczegóły doślę na adres.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Panie Profesorze jesli Pan podtrzymuje swoje zaproszenie to chetnie skorzystam zapowiadalem sie wczesniej i teraz potwierdzam, ze bede! Nie mam za duzo materialow ale moge przyniesc szkice ptakow wykonane przeze mnie. Pozdrawiam

Czy mozna by bylo zostac na kolejny dzien pomoc troche w sokolarni?
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

Witam
Raven_Corvus pisze:Czy mozna by bylo zostac na kolejny dzien pomoc troche w sokolarni?
Oczywiście, można zostać i pójść w teren z chłopakami.

Tak jak pisałem, proszę przysłać krótkie zgłoszenie. Muszę zapowiedzieć w internacie ile osób będzie nocowało i ewentualnie przygotować miejsce dla ptaków w sokolarni.

Cieszę się ze spotkania.

Zima to i temperatura dysput opadła. :wink:
U mnie w szkole temperatura przegrzanej pary, ale słowo się rzekło, więc liczę na spotkanie.
Chwal Ćwik
MN
Awatar użytkownika
kowalkeal
pisklę
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 16, 2007 7:44 pm

Post autor: kowalkeal »

Raven_Corvus, chętnie pokażę Ci jak lata Tofik i jak wygląda codziennośc w sokolarni :mrgreen:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Panowie to ja bardzo chetenie sie zpaowiadam, a Panie Profesorze jak mi sie uda to bardzo dobra nalewke z wisni zalatwie :] na to spotkanie :], kowalkel bardzo chetenie jak dla mnie bomba :] Ja dopiero dzisiaj z obczyzny wrocilem :P. Sluchajcie Panowie jak tam najlatwiej sie dostac do Tucholi z Białegostoku, bo swoim samochodem chyba nie bede jechal za duzo pali to raz a i droga dluga, orientuje sie ktos, ja myslalem o pociagu, np do Warszawy, a z Warszawy do Tucholi czy jakies inne miasto na, ktore kieruje sie pociag a przejezdza przez tuchole, moze ktos jeszcze z mlodych ma ochote jechac i sie zapowiada to z Warszawy moglibysmy razem pojechac? Michal moze Ty?, Balcer a Ty? Tyle tu dyskutujemy (do mlodych sie odnosze) to trzeba sie pokazac!

Chwal Ćwik
Przemek Łapiński
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

No ja też bym się chętnie przejechał na to spotkanie, bo juz dawno w Tucholi nie byłem. Odwiedziłbym stare śmieci, itp itd. Tylko, ze nie wiem, jak mi sie praca ułoży. Zastanawiam sie też, czy brać mojego ptasiora, bo w sumie nie ma się czym chwalić. Ptak jak ptak i tyle. Co Pan na to, Profesorze?

Raven_Corvus pisze:Sluchajcie Panowie jak tam najlatwiej sie dostac do Tucholi z Białegostoku,
Jeśli będę jechał to możesz zabrać się ze mną. Oczywiście jeśli będziesz mógł dotrzeć do wawy w piątek przed spotkaniem w Tucholi, które jest w sobotę. Jadę w piątek do domu, a w sobotę do Tucholi. Miałbys wtedy spokojny nocleg i jakieś żarcie przy okazji :wink:
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Balcer »

Prowadzę gorące negocjacje z moim pracodawcą jutro dam odp bo hmmm hmmm nie chce mi dać wolnego ale postaram się i dam ci znać przemek
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

No to super sprawa Panowie, Stachu chetenie skorzystam ja bede mial zjazd ale co mi tam ekonomia to nie nie to samo :P a od pracy sie wymigam zjazdem :] czyli na 90%jade licze na to ze w koncus sie spotakmy!

a ptasiora wes nawet nie poto zeby sie chwalic ale zeby takie kaleki bezptakowe jak ja mogly sie z nim zapoznac :P (troche dziwnie to brzmi ale bez dziwnych skojarzen prosze)
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Michaelo prowadz te negocjacje jeszcze kupa czasu to moze Ci sie uda licze na mlodych bo beda sie z nas smiali starsi koledzy i powiedza znowuu mlodzi to tylko slomiany zapal nie dajmy sie i pokazmy, ze nam tez zalezy! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Raven_Corvus pisze:No to super sprawa Panowie, Stachu chetenie skorzystam ja bede mial zjazd ale co mi tam ekonomia to nie nie to samo :P a od pracy sie wymigam zjazdem :] czyli na 90%jade licze na to ze w koncus sie spotakmy!

a ptasiora wes nawet nie poto zeby sie chwalic ale zeby takie kaleki bezptakowe jak ja mogly sie z nim zapoznac :P (troche dziwnie to brzmi ale bez dziwnych skojarzen prosze)
Taaa, no jasne! Ekonomia to nie to samo co sokolnictwo :wink: O tym, czy jadę, będę wiedział pewnie gdzieś przed 15.02 więc dopiero wtedy dam Ci konkretną odpowiedź co i jak. Ale jeśli już TAK, to z wawy do tczewa pociągiem, a potem ode mnie do Tucholi cieniasem we trójkę z rarogiem na dokładkę :neutral: :mrgreen: ewentualnie dalej pociągiem, bo nie wiem, jak z "wozem" wypali......
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Spoko damy rade :] Panowie licze na was!
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Balcer »

Faktycznie nie ma co się śpieszyć ułożenie ptaka to pikuś w porównaniu z moim pryncypałem to fatalny przypadek lepiej wyczekać może wygra w totka poprawi mu się humor :neutral: będę próbował
ODPOWIEDZ