Nowe kolory

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Nowe kolory

Post autor: Stachu »

Uwaga! Od dziś dostępne są pęta w nowych kolorach, a mianowicie:
-czarny
-brązowy
-zielony khaki
-bordowy

Oprócz tego cały czas oferuję białe pęta. Na specjalne zamówienie mogę też zrobic beżowe, złotożółte, szare, szaroniebieskie jasne, a także mieszane z różnych kolorów.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Haggard, dostałeś moją wiadomość odnośnie pęt? Bo jak na razie żadnego znaku nie mam od Ciebie.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

dostałem, ale wyleciało mi z głowy. jutro sprawdzę średnicę oczek i ci wysle.a kolor może byc zieleń
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

Stachu, dzięki za pęta. Muszę przyznac że są bardzo mocne i solidne :) dobry zakup. a w sprawie wytrzymałości na dziobanie napiszę za parę tygodni.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Cieszę się. Mam nadzieję, że moje pęta wytrzymają dłużej, niż kilka dni. Czekam z niecierpliwością na wynik testu :mrgreen:
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

To jest możliwość, że one wytrzymują kilka dni? a chciałem kupić... :)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Birkut06 pisze:To jest możliwość, że one wytrzymują kilka dni?
Bez przesady. Napisalem, że kilka dni, bo haggard opisał mi swoje przygody z niszczycielką pęt i stwierdziłem że to będzie proba ogniowa najwyższej klasy. Jeśli moje pęta przeżyją u haggarda to znaczy, że są niezniszczalne :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

UWAGA UWAGA!! Uprzejmie donoszę, że niedługo ewakuuję się za granicę, w związku z czym pęta nie będą dostępne od ręki (oczywiście jeśli ktoś zechce zamówić). Ewentualne zamówienia proszę kierować za pośrednictwem e-maila (podałem na forum). Zrobię je, ale do klienta dostarczę dopiero po powrocie do kraju, najprawdopodobiej w okolicach października.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

używam Stachowych pęt od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżen. bardzo dobra rzecz i niesamowicie solidna. Polcam każdemu
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

:mrgreen: :mrgreen: No to świetnie. Cieszę się bardzo, że chociaż coś z moich wypocin dobrze się sprawuje.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Ktoś wysyła do mnie maile w sprawie pęt za pośrednictwem poczty forumowej :mrgreen: . Prosiłbym o podanie adresu mailowego, na który mógłbym odpowiedzieć, bo jak mam się skontaktować z zainteresowanym? 3 razy w rynnę i raz w parapet?
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Stachu pisze:Ktoś wysyła do mnie maile w sprawie pęt za pośrednictwem poczty forumowej :mrgreen: . Prosiłbym o podanie adresu mailowego, na który mógłbym odpowiedzieć, bo jak mam się skontaktować z zainteresowanym? 3 razy w rynnę i raz w parapet?
zdaje sie ze jak klikniesz "odpowiedz" to mail wysylany jest na adres piszacego (ktory podal przy rejestrowaniu sie na forum)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

garbus2 pisze:zdaje sie ze jak klikniesz "odpowiedz" to mail wysylany jest na adres piszacego (ktory podal przy rejestrowaniu sie na forum)
Wysyłają maile na adres prywatny, adres zwrotny to dmkCOŚTAMCOŚTAM, więc mimo najszczerszych chęci nie da rady. :sad:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

Stachu pisze:
garbus2 pisze:zdaje sie ze jak klikniesz "odpowiedz" to mail wysylany jest na adres piszacego (ktory podal przy rejestrowaniu sie na forum)
Wysyłają maile na adres prywatny, adres zwrotny to dmkCOŚTAMCOŚTAM, więc mimo najszczerszych chęci nie da rady. :sad:
Sa dwa rodzaje widomosci jakie mozna otrzymac:

1) na skrzynke na forum i tu jest podane jaki uzytkownik wyslal takiego miala i zeby mu odpowiedziec wystarczy odeslac mu wiadomosc na jego skrzynke forumowa
2) na skrzynke prywatna z forum gdzie nadawca widocznym jest "dmkscostam" ale jak sie kliknie w probramie pocztowym "odpowiedz" to email wysylany jest na prywatny adres uzytkownika ktory tego maila wyslal do ciebie o czym pisalem post wyzej.

po prostu kliknij "odpowiedz" a zobaczysz ze email uzytkownika sam pojawi sie w polu "do" - przynajmniej u mnie tak to dziala (identycznie na innych forach)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Uprzejmie donoszę, iż zbieram opinie, informacje i dane na temat, co mógłbym/musiałbym poprawić na swojej stronce, a także co chcielibyście jeszcze na niej zobaczyć. Sorki, że tak publicznie, ale jak każdy coś dorzuci, to może jakoś to będzie wyglądało, tym bardziej, iż chciałbym, żeby każdy miał swój wkład w formowanie mojej skromnej witryny, a moje pomysły mogą nie wystarczyć. I broń Boże nie chcę tu robić jakiejś konkurencji dla naszego jedynego i niezastąpionego Admina :mrgreen:
ODPOWIEDZ