JAJKO

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Haggard ma racje a jesli masz duzo czasu i nie masz czym sie zajac-marzenie kazdego kto chcial by sie zajac drapolami, ja tylko czekam az mi sie jakos ulozy zarobkowo i czasowo, to tylko juz przejsc od teorii (wlasciwej) do praktyki.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Dobrze pwiedziane Przemek mam dokladnie to samo...
szadam_
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: wt paź 24, 2006 7:11 pm
Lokalizacja: kraków

Post autor: szadam_ »

Rzuciłem temat może trochę bezmyślnie, ale przypomniało mi się jak gość sprzedawał krucze jaja. Gościa zdybali, ale potem była szopka co zrobić z jajami. Podobnie w Krakowie jeden gość sprzedawał tusze łabędzie jako gęsi a drugi tusze młodych bocianów, też jako gęsi. Oszołomów niestety nie brakuje.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Na szafot z nimi i tusze sprzedac do ZOO do sekcji dla drapizenikow... :mad:
Awatar użytkownika
przemek
stażysta
Posty: 169
Rejestracja: wt lut 20, 2007 5:50 pm

Post autor: przemek »

hmmm...
tak sobie myśle koledzy że jak już Wam się tak ułoży (czego z całego serduszka Wam życzę!!!) to prawdopodobnie już nie będziecie mieli tyle czasu na forum co teraz, zwłaszcza w sezonie :mrgreen:
a tak zupełnie szczerze to zachęcam wszystkich młodych zapaleńców (zakładając że mamy doczynienia z dostatecznie wyedukowanymi ludźmi) aby zaczynać sokolnictwo jak najwcześniej. Ważne jest aby wszystkie swoje siły i cały zapał jakim dysponujecie zamienić na działanie, bo im człowiek starszy tym więcej powietrza z niego schodzi i d... coraz cięższa. Później zawsze pojawia się praca, dom, rodzina i sokolnictwo jest siłą rzeczy zepchnięte na drugi plan. A zaczynając od młodości macie najlepszą okazję aby całe swoje życie podpożądkować, cieszyć się ptakami, i tak na własnej skórze poznać to co najistotniejsze, meritum całej sztuki. A poza tym to najlepsza okazja aby się przekonać czy to jest faktycznie to... Sporo ludzi w takim momencie wymięka, ale Ci którzy zostają mają w sobie jeszcze większą miłość do ptaków, i ważne aby mieć zawsze pewne miejsce w hierarhii dla sokolnictwa :wink:
ODPOWIEDZ