Łowy

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Łowy

Post autor: Balcer »

Czy jest możliwość by człowiek nie zrzeszony przyjechał na łowy jako obserwator celem poznania bliżej społeczności sokolniczej myślę że mógłbym się tam wiele nauczyć i poznać ciekawych ludzi z grona sokolników :oops:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Z tego co ja sie orientuje to bywaja takie okolicznosci ale mysle, ze trzeba duzo pracowac nad soba i liczyc na wpsarcie starszych, wiadomo ze nie moze jechac kazdy kto by chcial bo to by nie byly lowy tylko komedia. Takie jest moje zdanie i to troche lipny post bo jak ktos napisze, ze owszem czemu nie to sie posssyyyyyypie takich chetnych(sam sie do nich zaliczam :P)

ps. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci , Tobie sobie i innym abysmy kiedys wszyscy sie spotkali na lowach.

Chwal Ćwik.
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Balcer »

Owszem masz racje ale liczyłem że w przypadku konkretnej odp będzie ona na tle prywatnym bo raczej każdy upoważniony to odpowiedzi na moje pytanie nie napisał by tego na otwartym forum. Wzajemnie jeśli o życzenia chodzi i do zobaczenia mam nadzieje :razz:
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Nie ma co sie tak stresowac, do nastepnych Lowow masa czasu. Zdobadz kontakty z ludzmi z twojej okolicy, jak bedziesz ok napewno chetnie cie zabiora.
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Balcer »

Fakt sam do tego doszedłem ale musiałem sie spytać by mieć pewność jak to naprawdę wygląda Dzięki i Pozdrawiam
Balcer
stażysta
Posty: 123
Rejestracja: wt lut 13, 2007 7:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Balcer »

Jeszcze kolega Przemek mnie doinformował za co mu publicznie dziękuje i mam nadzieje pogłębić z nim kontakty bo przecież o to tu chodzi im więcej ludzi z którymi można pogadać tym lepiej Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Witam.
W tym roku było tak, że osoba niezrzeszona w Gnieździe Sokolników mogła przyjechać na Łowy:
1)jeśli została zaproszona przez członka Gniazda (który sam otrzymał zaproszenie od Zarządu Gniazda)
2)jeśli Zarząd wyraził zgodę na udział osoby niezrzeszonej

Możesz zresztą rzucić okiem na temat ŁOWY 2007, tam jest sporo informacji na ten temat.

Chwal Ćwik
ODPOWIEDZ