Allegro

Tematy ogólne związane z ptakami drapieżnymi
mirek1
stażysta
Posty: 110
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:05 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: mirek1 »

Witam
zdjęcia sów śnieżnych pochodzą od pewnego hodowcy z Belgii.W Holandii też takie hodowle istnieją.
W tych czy innych podobnych hodowlach można kupić dosłownie wszystko :!:
Np.szakale,hieny,surykatki,papugi i tak dalej można tu wymieniać jeszcze długo.
A ptaki drapieżne to:puchacze,puszczyki mszarne, orły stepowe i pełno innych
tylko po prostu trzeba trafić na dostawę albo się umówić dokumenty wszystko jest na miejscu.tam nikt się nie pyta czy się ktoś zna ,czy ktoś się umie obchodzić z ptakami tam liczy się kasa :!:
Można tak po prostu iść sobie po drodze i wstąpić i wyjść z orłem na ręce tak tam jest :!:
AdamGóra
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: sob sty 31, 2009 8:38 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: AdamGóra »

orzel0216
żółtodziób
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 11, 2010 8:35 pm
Lokalizacja: małopolska

Post autor: orzel0216 »

takich ludzi trzeba karać !!!
mirek1
stażysta
Posty: 110
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:05 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: mirek1 »

Tak powinno się karać,ale zakazane zawsze lepiej smakuje :!:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

kazdy uzytkownik Yt ma prawo zglosic wykroczenia w tym znecanie sie nad zwierzetami (jest odpowiedni odnosnik na pasku) ja juz wyslalem, pora na was.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

gość podał adres swojego sklepu w Wieliczce. może ktoś z okolic krakowa pofatyguje sie na komendę i zgłosi ten fakt. jestem bardziej niz pewny ze jegomosc nie ma citesów na te zwierzęta.
mirek1
stażysta
Posty: 110
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:05 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: mirek1 »

Te sowy nie są na miejscu w Polsce.
Zdjęcie jest tak tylko wstawione,ale można je sobie zamówić bez problemu,
tylko KA$A,kasa jest ważna :twisted:
ale dokumenty te zwierzęta mają, tam w Belgii i Holandii hodowle są sprawdzane pod tym
względem i to bardzo szczegółowo.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

nie mówię o zdjęciu tylko o filmie. słychać że gadają po polsku...
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ku..a co za gość !
skoki sklejone taśmą - czas chyba wziąć gościa za dupe !
co za debil karmi ptaka leżącego na plecach? sam niech wpier..la na leżąco to zobaczy czym to się może skończyć
ZaP
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez ZaP, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Ja pierdykam, co za film :neutral: Normalnie do wora i worem o mur (oczywiście tego, kto karmił).
Animal
stażysta
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 26, 2009 6:02 pm

Post autor: Animal »

Skontaktowałem się z osobą która zamieściła ten filmik.
Napisałem do niej na gg że bardzo podoba mi się ta sowa i chciałbym sobie taką kupić.
Za pół godziny otrzymałem następującą wiadomość "PLOMYKOWKA Z PELNA DOKUMENTACJA KOSZTUJE 1200 ZL DO ODEBRANIA U NAS PO WCZESNIEJSZYM ZAMOWIENIU WRAZIE SZCZEGULOWYCH PYTAN PROSZE O TEL ......." napisane z numeru .......... podpisane "swiatzwierzat".
Czyli jednak w naszym kraju nie jest trudno o ptaka.. Kasa Kasa i jeszcze raz Kasa.
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez Animal, łącznie zmieniany 1 raz.
mirek1
stażysta
Posty: 110
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:05 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: mirek1 »

Tak jak pisałem wcześniej .W naszym kraju skończyły się czasy,że pewne zwierzęta są dostępne tylko dla nielicznej grupy ludzi,teraz liczy się kasa a do Holandii wcale nie jest daleko.Z tego powodu (tak mi się przynajmniej wydaje-jako początkującemu) założyciel
jak i inni doświadczeni użytkownicy tego forum powinni być zadowoleni że tak wiele początkujących chce się nauczyć czy poznać te ptaki.Wiem że niektórzy pytają od razu ile
kosztuje ten czy inny drapol ,ale lepiej tu na forum niż właśnie tam w Holandii czy u handlarzy w kraju.Na pewno więcej ptaków będzie ocalonych i nie trafi w złe ręce,a jak ktoś coś chce i tak to dostanie.

PS. Liczę na wyrozumiałość.
TB
młodszy sokolnik
Posty: 264
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 4:26 pm
Lokalizacja: WM

Post autor: TB »

a ja tak sie zastanawiam, czy aby przypadkiem nie ma jakiś przepisów mówiących o minimalnych warunkach do trzymania ptaka? odpowiednia "klatka", pokarm...?
kj111po
sympatyk
Posty: 23
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 7:16 pm

Post autor: kj111po »

no raczej nie ma takiego prawa tylko jak ptak jest zaniedbany niedożywiony to można się przyczepić ale do tego czasu możesz go karmić karmą dla kotów i trzymać w komurce
mirek1
stażysta
Posty: 110
Rejestracja: wt gru 28, 2010 11:05 am
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: mirek1 »

ODPOWIEDZ