sokolniczy tatuaż

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

sokolniczy tatuaż

Post autor: haggard »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c24 ... b147c.html Obrazek
plecy kolegi naznaczone sokolniczym piętnem :lol: proszę o komentarze!!!
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

To ladnie :] sam o tym myslalem ale od tej drugiej strony. Ja niedlugo zaczynam pracowac w tej branzy, mianowicie bede robil tatoo, i mam kilka fajnych pomyslow. Moze na ktorychs lowach albo jakims spotkaniu dojdzie do tego, ze ktos bedzie chcial cos podobnego umiescic na skorze to sluze pomoca :] pozdrawiam Przemek.
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Calkiem niezly.

Ciezko jest zrobic tatoo z ptakiem drapieznym, zeby nie wygladalo kiczowato. Ciezko skomponowac caly kadr, tu na szczescie sie udalo.

Widzialem niestety kilka fatalnych, w stylu orzel co wyglada jak kura z krzywym dziobem i to w dodatku na skorze sokolnikow.

Fajna sprawa choc osobiscie jestem zwolennikiem duzych tatuazy, mam w planie "cos" ale jeszcze pomysl musi dojrzec w mojej glowie. Cale plecy, albo polowa calego ciala bez szyji i glowy, narazie taki pomysl. Raczej nie tribal, myslalem o perfekcyjnie szczegolowym w kolorze.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Czyli o marzeniu kazdego tatuera :P ale to jak plecy i to cale to conajmniej kilka spotkan zalezy jak szczegulowo to ma byc. Wiadomo kolor swoja droga ale powiem Ci szczerze nie zazdroszcze jak sie bedzie goic. Chyba, ze lubisz ból. Ja jak narazie mam na ramieniu twarz Jezusa, ale na reszte ciala tez sa plany. Pozdrawiam

ps. Mam tez na mysli pewien wzor tzn glowa ptaka np jastrzebia na ramieniupod spodem cos w rodzajuoplotki ze sznurka z 2 koralikami i powiedzmy 2 lotki (piora) idace w dol jak juz narysuje cus to moze wstawie.
Awatar użytkownika
Orzel
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 19, 2007 12:59 pm
Lokalizacja: A Land Forlorn

Post autor: Orzel »

Fajny tatuaz, ladnie wyglada. :}
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

no dobra. przyznam się. tauaz został wykonany przeze mnie bo oprócz pracy na lotnisku mam jeszcze studio tatuażu. tatuażem zajmuję się od 12lat. dla sokolników bedą zniżki więc zapraszam do Słupska :mrgreen: matko z ojcem.ależ krypto reklama. :lol: :lol: jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o kontakt na priv.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

wkótce będę tatuował kumplowi wędrownego atakującego pardwę.obiecuję że wrzucę fotkę na forum :mrgreen:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

tak ogólnie to przydałby się jakiś dział ze sztuką sokolniczą gdzie można by wrzucac jakieś rysunki, obrazy itp. mamy przeciez w gniezdzie kilku uzdolnionych artystów. serdeczne pozdrowienia dla pana Grzegorza Dzika i Henia Mąki :smile:
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

No to fajnie jak co to bedzie wiadomo gdzie sie udac.

Niestety nie moge tatuowac rak ani nog ;/ Mam duzo kolczastych krzewow w rewirze, w sezonie mam cale rece pociete jak narkoman od tych krzakow, bo zwykle z nich musze wyciagac ptaka po poscigu. O nogach nie wspomne, jak jeszcze nie mialem psa to po kazdym dluzszym polowaniu wracalem do domu w czerwonych od wlasnej krwi spodniach. W trakcie nic nie czujesz, instynkt zabija bol, potem jest troche gorzej :)
Awatar użytkownika
PAKO
SOKOLNICZY
Posty: 135
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 1:13 pm
Lokalizacja: Koło

Post autor: PAKO »

A może maczać w tuszu cęgi jastrzębia i na klatę! :lol: To by było COŚ!
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Widzialem cos podobnego ale w wersji z wilkiem :) Tak jakby od wewnatrz ciala chcial sie wydostac wilk i rozrywa pazurami od srodka skore na zebrach.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Haggard wzorowales sie na obrazku z neta, nieprawdaz? Widzialem gdzies ludzaco podobny i wiele innych rownie ladnych. Perfekcyjne wykonanie, chyba tez bede musial nad tym pomyslec.
Pzdr.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

zgadza się.wzór sciągnął z sieci klient i przyszedł z nim do mnie ale wprowadziliśmy parę zmian. Nie jest jeszcze skończony. jeszcze naniosę na niego kolor :grin:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

To ja sobie zrobie Accipiter gentilis albidus w pogoni za zajcem :P
Tomasz Szok
początkujący
Posty: 85
Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:09 pm

Post autor: Tomasz Szok »

Glowa jastrzębia powiadasz? Brzmi jakoś znajomo.
Mam to na ramieniu.
Strasznie długo nosiłem się z zmiarem zrobienia tatuażu i dzisiaj jestem z niego zadowolony. Robota Haggarda. :wink:
ODPOWIEDZ