eBay

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

ja wg tutaj zgromadzonych nie jestem sokolnikiem bo nie poluje i jestem ten gorszy...
Ptakami zajmuje sie od lat a pierwszego drapola mialem 4 lata temu, moze dla Was to niewiele, ale wiem co jest zgodne z prawem.. a niektorzy maja gdzies i prawo i honor i dane slowo. Nie pasuje moja osoba - ok - nic na sile nie pasuja moje posty i moja osoba moge sie nie wypowiadac - mam kilkanascie ptakow wiec zajecia nie zabraknie.. obrazonych przepraszam
ZaP
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

Piotrze jesteś moim zdaniem osobą nie poważną.
Mam dosyć Twojego popisywania się i urażania mojej osoby.
Okażę się jak to mówisz TY: inteligentniejsza i zakończę ten spór.
Znam wiele osób które ptakami zajmują się od wielu lat i którzy przedkładają jakość nad ilość.
Takie osoby zasługują na mój szacunek.
Spośród osób z forum znajdzie sie parę osób których mimo iż nie znam darzę swego rodzaju sympatią i nie dlatego że mi hołubią i podlizują mi się ale poprostu dlatego że miło mi się czyta inteligentne, otwarte i wiele wnoszące do rozmowy posty.

Kolego... nie oczerniaj mnie publicznie no chyba że sprawia Ci to przyjemność :roll:
Nie znasz mnie, nie masz ze mną żadnego kontaktu, nie mam strony internetowej, ani nie zamieszczam żadnych informacji o sobie i ptakach publicznie więc na jakiej podstawie mnie obrażasz i oczerniasz?

Wracasz ciągle do jednej i tej samej informacji o mnie, ale no cóż... tonący brzytwy sie chwyta. :twisted:

Dla sprostowania: ludzie którzy byli na Dniach Ziemi nie występowali jako "Sokolnicy z ptakami łowczymi" ale jako "Ośrodek rehabilitacji" i wszystkie ptaki które tam były są tam gdzie ich miejsce być powinno, czyli na wolności.
Do oceny forumowiczów bo ja już mam dosyć tych utarczek.
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Nie no moi drodzy istna parodia po cholerę brać sie za łby?! jeśli macie trochę rozumu w głowie to skończcie ta dyskusje, do Piotra żywię do Ciebie szacunek dlatego, ze zajmujesz sie swoim ze tak napisze hobby z pasja godna tego szacunku ale chłopie przestań sie chełpić i zgrywać pokrzywdzonej sierotki. Wybacz szczerość... i tak wiem jestem gówniarz i może sie nie znam, nie mam ptaków, doświadczenia ale widzę jak i kto kogo traktuje, a my jesteśmy ludźmi i każdy jest sobie równy. Za przeproszeniem mnie nie obchodzi czy masz kilkanaście rożnych gatunków ptaków czy jednego, chodzi o to by być wiernemu temu co robisz a nie każdemu o tym opowiadać. Już wcześniej zauważyłem, że jakaś durną tradycją staje się złośliwe odpowiadanie na pytania, które tej złośliwości nie wymagają, ludzie dajcie spokój bądźmy poważni i zachowujmy sie jak na poważnych ludzi przystało, a takimi niewątpliwie jesteście spuśćcie z tonu Ile razy tu się pisało o pokorze i Ci co o niej piszą (nie wszyscy zaznaczam to od razu) w ogule jej nie pokazują i jak my młodzi mamy brać z was przykład jak wy takie utarczki sobie urządzacie. Piotrze nie przestawaj sie udzielać na forum, uważam, ze masz wiedzę, która wielu osobom może się przydać i wiele osób na Ciebie liczy, nie obrażaj sie na mnie, bo wcale nie mam zamiaru Ciebie obrazić tylko pokazać wam, ze tak naprawdę kłucić sie o NIC!! Iskra nie znam Cię niczym mi nie zawadziłaś wiec do Ciebie nic nie mam ale w jakieś wymiany zdań wdawajcie sie na priv, będzie milej i przyjemniej dla wszystkich, pozdrawiam wszystkich i serdecznie życzę powodzenia w pracy z ptakami i szacunku dla drugiej osoby.


(może nie jestem dla nikogo autorytetem ale pomyślałem, ze swoja opinie w tym temacie napisze, pamiętajcie ze te słowa nie maja na celu nikogo urazić)

Przemek Łapiński
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

przykry jest fakt ze ostatnio tak mało sie dzieje na forum. jedyna aktywnosc forumowiczów to ten głupi spór nie wnoszący nic do dyskusji. proponuje skierowac swoja aktywnośc na jakies ciekawsze tematy.to jest forum a nie ring do wyciągania sobie nawzajem brudów...
opiolus
stażysta
Posty: 105
Rejestracja: wt paź 30, 2007 10:47 pm
Lokalizacja: śląsk

Post autor: opiolus »

nawet najbardziej doswiadczeni moga kiedys potrzebowac pomocy.[/quote]

wlasnie, kiedys moze zdarzyc sie to kazdemu z nas!!
a przeciez kto pyta nie bladzi! szanujmy sie i tyle!! to wystarczy, nie kazdy od razu mial znajomosci, wiedzial gdzie co i u kogo kupowac!!
a odrobina zrozumienia dla kazdego i wszystko bedzie wporzadku!! "sokolniczmy" a nie zjadajmy sie nawzajem!
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

ja niestety nic na ebay'u nie kupowałem więc ci nie pomogę Opiolus :neutral:
ODPOWIEDZ