Kilka pytań o krukach ;).

Tematy ogólne związane z ptakami drapieżnymi
PM11
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 07, 2016 9:26 pm
Lokalizacja: Oregon

Kilka pytań o krukach ;).

Post autor: PM11 »

Witam, powiem wprost. Jestem zainteresowany hodowlą (a raczej biorąc pod uwagę inteligencję tych istot to wychowaniem ;) ) kruka (sztuk jeden.). Na początku wspomnę, że ze względu na moje miejsce zamieszkania prawo Polskie nijak mnie w tym pomyśle nie ogranicza.

Wpierw, wybrałem tego ptaka, ze względu na inteligencję i czas jaki trzeba mu poświęcić (szukam hobby któremu mógłbym poświęcić sporo czasu i wymagającego zaangażowania). Wiem jednocześnie jak duże jest to wyzwanie i proszę Was drodzy użytkownicy, opiszcie mi swoje historie związane z hodowlą tych ptaków.

Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej, zanim w ogóle zdecyduję się pójść w jakąkolwiek stronę, wiadomo zdrowie i życie ptaka najważniejsze ;).
lowkisadam
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 13, 2016 1:46 am
Lokalizacja: Brzeg Opolski

Post autor: lowkisadam »

Polecam kurs sokolniczy u Pana Adama. (Czerwcowy kurs sokolniczy odbędzie się w dniach 25 lub 26 czerwca. Chętni mogą się zgłaszać pod numerem 608 454 810). Może kruków On nie ma ale z pewnością się sporo dowiesz i zobaczysz jak to wygląda w dodatku odpowie na prawie każde Twoje pytanie. Kurs odbywa się +/- 15 km od Krakowa.

POLECAM!
PM11
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 07, 2016 9:26 pm
Lokalizacja: Oregon

Post autor: PM11 »

To przede wszystkim, wiedza może być ogólnie ciekawa i przydatna . Poza tym planów na wakacje nie mam a okolica chyba fajna :)
PM11
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 07, 2016 9:26 pm
Lokalizacja: Oregon

Post autor: PM11 »

Okey, zamykam temat. Najpierw się doedukuję, potem będę rozglądał się za ptakami. Do tego czasu zostają mi co najwyżej gołębie ;).
ODPOWIEDZ