POKAZ SOKOLNICZY MAŁOPOLSKA- chętni

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
FasOlka
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 02, 2016 4:15 pm
Lokalizacja: Wadowice

POKAZ SOKOLNICZY MAŁOPOLSKA- chętni

Post autor: FasOlka »

Witam, mam pytanie. Mam możliwość zorganizować fajne miejsce na pokaz lotniczy ptaków drapieżnych/ sów. Szukam chętnych z małopolski i okolic, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu. Chodzi o to, że pokaz miałby miejsce w jednym z parków rozrywki, osoba wchodząca, uczestnicząca (biernie :) ) w takim pokazie miałaby możliwość skorzystania z dwóch parków rozrywki, z wielu atrakcji w cenie biletu wstępu. Koszt biletu wstępu na teren parku, w którym miałby miejsce pokaz wynosiłby około 40zł, wstęp do drugiego parku gratis, wszystkie atrakcje w obu parkach w cenie biletów. Jest ich naprawdę ogrom. Tak jak napisałam, jestem ciekawa ilości osób, a także kontaktów do samych sokolników/ właścicieli sów, którzy taki pokaz byliby w stanie ogarnąć. Chodzi o PROFESJONALNY pokaz, podejście do ptaków, pokaz lotów, opowiadanie o nich samych i zdjęcia z zainteresowanymi osobami. Czekam na konkretne oferty cenowe i co możecie w tej cenie zaoferować. Jeśli macie pomysły, odzywajcie się do mnie z każdym, żaden na pewno nie będzie wyśmiany.

Pozdrawiam serdecznie.
FasOlka :)
FasOlka
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: sob kwie 02, 2016 4:15 pm
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: FasOlka »

Na odpowiedz na kilkanaście wiadomość prywatnych , odpisze może tutaj -Termin Imprezy jest ruchomy można go dopasować . Wiadomo , że będzie to termin weekendowy okres (Maj-Czerwiec) lub (Wrzesień - Październik) .Terminy Typowo wakacyjne tez wchodzą w gre , ale mamy na uwadze dobrą kondycje ptaków , które mogą trudno znosić bardzo upalne dni.
ODPOWIEDZ