Małe sowy

czyli jak ułożyć sowę
Tomhawk
żółtodziób
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 31, 2012 5:38 pm
Lokalizacja: Ratingen/Brusy

Post autor: Tomhawk »

Wydaje mi sie, ze każda z tych książek wnosi coś w tym temacie. Jeśli myślisz o trzymaniu sowy , powinieneś przeczytać je wszystkie. Tym bardziej , ze jest ich niewiele, poruszających ten temat.
Nie czuje sie tak wielkim znawca tematu, żeby oceniać subiektywnie tych książek. Byłoby to z mojej strony zarozumialstwo.
Ja czerpałem u źrodła , czyli od sokolnika z 38 letnim stażem. I nadal uważam ze mało wiem.
Naprawdę polecam kurs u Adama. Bedzie to bardzo dobre zródło informacji.
lusaka
żółtodziób
Posty: 31
Rejestracja: wt lip 23, 2013 6:17 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: lusaka »

Tomhawk pisze:Wydaje mi sie, ze każda z tych książek wnosi coś w tym temacie. Jeśli myślisz o trzymaniu sowy , powinieneś przeczytać je wszystkie. Tym bardziej , ze jest ich niewiele, poruszających ten temat.
Nie czuje sie tak wielkim znawca tematu, żeby oceniać subiektywnie tych książek. Byłoby to z mojej strony zarozumialstwo.
Ja czerpałem u źrodła , czyli od sokolnika z 38 letnim stażem. I nadal uważam ze mało wiem.
Naprawdę polecam kurs u Adama. Bedzie to bardzo dobre zródło informacji.
Dziękuję za rozmowę i cenne wskazówki. Ja również mało wiem :wink:, dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę i nie podejmować pochopnych decyzji. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję.
ODPOWIEDZ