Przepiórki na sprzedaż

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
przepiórka
pisklę
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 26, 2014 11:02 am
Lokalizacja: Żegocina

Przepiórki na sprzedaż

Post autor: przepiórka »

Witam.
Jestem hodowcą przepiórek japońskich. Moja ferma mieści się w woj. małopolskim, miejscowość Żegocina, około 60 km od Krakowa w kierunku Nowego Sącza, Limanowej.
W dniach 6-10 grudzień, będę miał na sprzedaż przepiórki 6-cio miesięczne (+/- 600szt) waga około 140-170gr/szt, w cenie 1zł/szt. Istnieje możliwość sprzedaży ubitych, zamrożonych przepiórek (po wcześniejszym ustaleniu, wysyłka kurierem), żywe - odbiór własny.
W ciągłej produkcji mam 5000-7000szt, więc istnieje możliwość stałej współpracy. W okresie kiedy nie prowadzę odchowu na własne potrzeby, mogę nałożyć inkubator i odchować jednorazowo około 3000szt młodych ptaków, 3-4 tygodniowych (waga 120-160gr).
Oczywiście koszt takiego odchowu byłby nieznacznie wyższy ( zależy od cen pasz w danym okresie czasu). Ze względu na to iż takie ptaki nie seksowane, tzn oddaję kogutka wraz z kurką.
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 604 251 230 Paweł.
przepiórka
pisklę
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 26, 2014 11:02 am
Lokalizacja: Żegocina

Post autor: przepiórka »

Witam.

Oferta w/w dotycząca sprzedaży przepiórek, nie jest już aktualna. Całe stadko zostało już sprzedane.
Inkubator nakładam około 12.12.2014. Jeżeli wszystko pójdzie według planu, będę miał młode kogutki 18-25 stycznia 2015r w cenie 1zł/szt (ilości jeszcze nie wiem).
Istnieje możliwość nałożenia większej ilości jaj do inkubacji. Mogę dodatkowo odchować około 2000szt młodzieży na zamówienie. Koszt takiego odchowu jest większy, ze względu na to, że oddaję młodego kogutka wraz z kurką (biorąc pod uwagę aktualne ceny pasz). Cena to około 2.50zł/szt.
Zainteresowanych dodatkowym odchowem, proszę o kontakt telefoniczny najpóźniej do 03.12.2014.

Dziękuję i pozdrawiam
Paweł 604 251 230
ODPOWIEDZ