Poszukiwany Kruk lub inny ptak drapieżny

Tematy ogólne związane z ptakami drapieżnymi
Czubaka
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 06, 2013 10:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Poszukiwany Kruk lub inny ptak drapieżny

Post autor: Czubaka »

Witam.
Nazywam się Szymon Gruszecki. Jestem producentem filmowym z domu produkcyjnego Graffiti Films. W najbliższy weekend (w sumie do środy włącznie) będę realizował krótkometrażowy film dla jednej z polskich jednostek specjalnych - w Pasterce, w Górach Stołowych.
Do jednej ze scen, potrzebujemy ujęcie kruka, który siedzi na parapecie chaty, na zewnątrz (poniekąd patrzy do środka).
Potrzebujemy pomocy, kontaktu z kimś, kto z ptakiem mógłby do nas przyjechać i takie ujęcie nagrać. Przewidujemy opłatę, ale nie jest to dużo. Film jest projektem niekomercyjnym, opowiada o tradycjach AKowskich współczesnych specjalsów.
Jeśli nie będziemy mieli kruka, w filmie może wystąpić jakiś inny ptak, z założeniem, że będzie to ptak drapieżny.
Proszę o kontakt, przez PW lub na maila: gruszecki(at)graffitifilm.pl

Dziękuję
Szymon
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Termin realizacji średnio dobrany, gdyż w tym czasie odbywają się Łowy i zdecydowana większość osób pracujących z ptakami będzie właśnie tam. Poza tym uważam, że takie organizowanie "rekwizytów" na ostatnią chwilę jest trochę niepoważne. No i ostatnia rzecz-nie wiem, czy którykolwiek z sokolników posiada kruka.
Czubaka
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 06, 2013 10:50 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Czubaka »

Dzięki Stachu.
Tak wiem o łowach od innych sokolników, z którymi kontaktowałem się wcześniej. Co do krótkiego terminu realizacji, no niestety takie są realia pracy przy nietypowych produkcjach.
Mamy już wstępnie umówionego tresowanego kruka, trzymamy kciuki, żeby się udało.
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

mogę się podjąć. kontakt w stopce.
ZaP
ODPOWIEDZ