Bullety typu "Y" plecione

Tutaj można umieszczać uwagi na temat tłumaczeń oraz sprzętu dostępnego w sklepiku na stronie oraz ogłoszenia dotyczące kupna / sprzedaży akcesorii sokolniczych
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Bullety typu "Y" plecione

Post autor: Raven_Corvus »

Na sprzedaż pęta Bullety typu "Y" (połączone z przedłużaczem),plecione. Mosiężny pręcik o średnicy 4mm v. Black Gold cena 60 zl, 100 z pętcą 1m długości.
Załączniki
Y1.JPG
Y2.JPG
Y3.JPG
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

No no Przemku ....cenne są .... :smile:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Co przez to rozumiesz Waldku? Za tanie? :]
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Cenisz się... I to niewąsko :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Zakładając ,że materiał na nie trzeba kupić ,a nie zrobić z tego co się akurat ma i jednostkowa ręczna robota + jakiś zarobek /czytaj wiele tego nie sprzedasz / to cena być może taka musi być !
Przy seryjnej robocie i jakim takim popycie to za drogo! :smile:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

W takim razie rozsadna cena za peta to ile waszym zdaniem? Wystarczy zobaczyc ile trzeba zaplacic zagranica za bullety,a peta sa sprawdzone ptaki, na poczatku troche sie bawily ale jest ok, opcja szybkiego montazu, demontazu w polu tez sie sprawdza.
Awatar użytkownika
jarek
młodszy sokolnik
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 18, 2005 2:26 pm
Lokalizacja: Podebłocie
Kontakt:

Post autor: jarek »

Dobre "bullety" można kupić w Polsce za mniej niż 40 (z petcą), też ręcznie robione. Żeby było jasne - nie u mnie :)
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

To naprawde niska cena nie bylem tego swiadom, troche to dziwne bo gdzie kolwiek nie zajrzysz na jakakolwiek strone cena jest zupelnie inna, nie mowie oczywiscie o northwoodsie, bo tam to ceny na rynek arabski... Takich pet nie robi sie w 5 min, samo przygotowanie bulletow mi osobiscie zajmuje okolo pol godziny, potem zaplatanie, przerwa na papierosa i petca 2 godziny bite, moze jestem superwolny, a moze to normalne nie wiem. Ok skoro cena ma byc do pasowana do reszty niech bedzie 40 zl z petca + koszty wysylki. Mozliwosc zrobienia zestawu w innych kolorach badz tez w jednym kolorze, pod koniec tygodnia wrzuce przykładowe kolory.
Załączniki
Y1P.JPG
Y2P.JPG
Y3P.JPG
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Bardzo ładne i rzeczywiście musiałeś się przy nich ,, na dziobać '' :wink:
Do jakich średnic pasują ?
Przydała by się jeszcze jakaś blokada zapobiegająca przesuwaniu lub zabawie ptaka który ,, lubi'' sobie dziobem pociągnąć za kołeczek :smile:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Jutro wrzuce zdjecia z blokada, w kolorze mosiadzu. Bullet jest srednicy 4 mm plus 2 mm na linke, wiec jak juz sie uloza sa ok na 8 mm.
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

jarek pisze:Dobre "bullety" można kupić w Polsce za mniej niż 40 (z petcą), też ręcznie robione. Żeby było jasne - nie u mnie :)
Hmmm.... Drugi sezon i nie widać śladów zużycia, oprócz tego że się przybrudziły :wink:
AKHAL TEKE
sympatyk
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 11, 2011 10:37 pm
Lokalizacja: Stolyca

Post autor: AKHAL TEKE »

Pudlak Waldemar pisze: jakiś zarobek /czytaj wiele tego nie sprzedasz / to cena być może taka musi być !
Wychodząc z takiego założenia, to Małe Żółte Ludziki powinny zrobić założenie że zmniejszają produkcję o 99% a cenę zmieniają odwrotnie proporcjonalnie, bo po co pracować skoro można sprzedać niewiele za cenę "wiele".
Innowacyjne podejście marketingowe! Podrzucę profesorom z SGH :twisted:

Dla jasności - do wyrobu i ceny nic nie mam.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Jak byś znał realia / 99,9% sokolników robi sobie osprzęt sama z wyjątkiem kapturków i rękawic /Tylko początkujący i ci którym nie chce się ,,dłubać '' kupują sobie takie rzeczy - to nie był byś zdziwiony moją wypowiedzią .
Tak dla wiadomości to też ; ,, Dla jasności - do wyrobu i ceny nic nie mam.'' Bardzo ładne !
Ps ; Jak bym takie rzeczy robił na sprzedaż to pewnie jak i Przemek podał bym zbliżoną cenę -dla siebie zwykle coś takiego robi się w ramach ,,natchnienia '' i nie patrzy na koszty ! :razz:
A CENNOŚĆ ,,Bullety typu "Y" plecione '' od Przemka jest tym większa , iż są wykonane właśnie przez Niego ! :wink:
AKHAL TEKE
sympatyk
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 11, 2011 10:37 pm
Lokalizacja: Stolyca

Post autor: AKHAL TEKE »

Nie jestem zdziwiony. Raczej się ubawiłem argumentem "mały rynek - podnieś cenę" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Raven_Corvus
sokolnik
Posty: 747
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raven_Corvus »

Nowe pęta typu Bullet z przedłużaczem i pętcą, ręcznie plecione. Bullety i blokady stoczone z mosiądzu średnica 4mm, dobrze pracują na nitach oczkowych 8mm, jednak rekomenduje 10mm. Zakończone opaską bosmańską. Używam tego typu pęt już ponad rok czasu żadnych problemów, wielkie ułatwinie w polu. Cena 50 zł
Załączniki
1b.jpg
2b.jpg
3b.jpg
ODPOWIEDZ