Poszukuję sokolnika, który...

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
mini sowiarz
początkujący
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 04, 2012 8:17 pm
Lokalizacja: wieś

Poszukuję sokolnika, który...

Post autor: mini sowiarz »

Witam wszystkich po około dwóch miesiącach przerwy. Drodzy Panowie Sokolnicy mam do Panów pytanie, czy któryś z Was zgodziłby się może na moją pomoc przy ptakach lub pokazanie mi sokolnictwa w praktycę? Chciałem zapytać na łamach forum, ponieważ kontaktowałem się już z kilkoma sokolnikami jednak dostałem tylko dwie odpowiedzi- niestety wszyscy mówili nie. Najbardziej zależałoby mi na tym, żeby sokolnik był z województwa Dolnośląskiego lub Wielkopolskiego, ale dojazd do innych województw nie byłby dla mnie niemożliwy. Proszę Szanownych Użytkowników o odpowiedzi i pozdrawiam!
mini sowiarz
początkujący
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 04, 2012 8:17 pm
Lokalizacja: wieś

Post autor: mini sowiarz »

Skoro nikt nie odpowiedział, że by się zgodził to mam pytanie czy miałby ktoś telefon lub adres e-mail do sokolników, którzy nie są na forum, a mieszkają w województwie Wielkopolskim? Jeśli ktoś byłby tak miły to prosiłbym o te ''namiary'' na Pw.
Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2012 5:44 pm przez mini sowiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
flayer
żółtodziób
Posty: 47
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:32 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: flayer »

Z racji Twojego wieku radziłbym obrać inną drogę.
Niech Twoi rodzicie przeczytają coś na temat sokolnictwa potem pokaż im treść, którą znajdziesz tutaj: http://www.sokolnictwo.pl/kurssokolniczy a następnie poproś ich aby zadzwonili pod numer widniejący w ostatnim akapicie. Jeżeli Twoi rodzice uznają, że jest to odpowiednie zajęcie dla Ciebie, to za dwa lata przy wyborze szkoły średniej możesz uwzględnić jakieś technikum przy, którym znajduje się sokolarnia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
ODPOWIEDZ