poszukuję sokolnika! WROCŁAW

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
polokpiotr
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 8:45 pm
Lokalizacja: Bytom

poszukuję sokolnika! WROCŁAW

Post autor: polokpiotr »

Dzień dobry! 11 lutego chcę się oświadczyć mojej dziewczynie. Chciałem jakoś nietypowo dostarczyć pierścionek. W związku z tym wpadłem na pomysł z sokolnikiem. Chodzi o to, że być może drapieżny ptak jakim dysponuje, mógłby dostarczyć pierścionek w bardzo zgrabny sposób. Jeśli znalazłby się ktoś kto byłby w stanie mi pomóc, byłbym wdzięczny. To wyjątkowy dzień i chciałbym to zrobić w jakiś ładny sposób. Każdy kto zechce mi pomóc nie się zgłosi pod polokpiotr@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

polokpiotr pisze:być może drapieżny ptak jakim dysponuje, mógłby dostarczyć pierścionek w bardzo zgrabny sposób
:shock: :shock: Może jeszcze serenadę zaśpiewać?? :???:
polokpiotr
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 8:45 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: polokpiotr »

zostałem bardzo poważnie potraktowany. świetnie...
Awatar użytkownika
mirek
młodszy sokolnik
Posty: 359
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: mirek »

a co byś chciał zrobić przy pomocy tego ptaka ?
nie dziw się że ktoś tak reaguje bo jest tu ostatnio pełno takich postów które wołają o pomste do boga
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

A czego się spodziewałeś ...to nie cyrk ....A wybranka Twego serca gotowa by była ataku serca dostać jak by na nią wleciało wielkie ptaszysko :lol: No i żeby go sprowokować do takiego zachowania Twa luba musiała by mieć kawałek krwistego mięsa na ręce -już to widzę - :mrgreen:
Katou
stażysta
Posty: 132
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:02 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Katou »

Lepszy efekt był by gdyby jej to we włosy wsadzić
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

a ja mysle ze do zrobienia. Zawiazac do pęta ptakowi ten pierścionek, a oświadczający się zawołałby ów takiego ptaka na rękawicę - ptaka można puścić chwilę wcześniej np na drzewo i zaczekac obok. Z harrisem jak najbardziej do zrobienia w końcu w jakiejś tam reklamie po piwa latał :)
A chlopaka nie ma co od razu besztac - mozna uswiadomic o ograniczeniach i ze nie bedzie tak ze ptaszek przyleci z pierscionkiem w dziobku i zaspiewa a nie od razu brutalnie "romantyka" sztyletowac :P
polokpiotr
pisklę
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 15, 2012 8:45 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: polokpiotr »

dzięki za słowa otuchy. chociaż ty jeden mnie rozumiesz. nie wymagam śpiewu od ptaka, ani tym bardziej nie będę niczego mojej wybrance we włosy wkładał. chodzi o zwykły gest. czy to takie dziwne być chociaż trochę romantycznym? eeehhh...
ZaP
sokolnik
Posty: 832
Rejestracja: wt sie 23, 2005 8:12 am
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ZaP »

nie jakiejś tylko piwa Zywiec do mistrza Świata w szybownictwie dokładnie..
Awatar użytkownika
Alexandra
stażysta
Posty: 101
Rejestracja: sob maja 15, 2010 7:48 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Alexandra »

Ja myślę, że pomysł jest oryginalny i uroczy :grin: . Jeśli Garbus2 mówi, że może się udać to ma rację. W "Ogniem i mieczem" sokół brał udział w swataniu (może za duże słowo :razz: ) Heleny i Jana- kto czytał bądź oglądał wie o co chodzi.

Tak w ogóle nie rozumiem dlaczego od razu besztacie kogoś takiego.... Ludzie mają o wiele bardziej zwariowane pomysły na oświadczyny.

Tylko upewnij się, że twoja Luba nie ucieknie na widok ptaka drapieżnego.
Życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
mirek
młodszy sokolnik
Posty: 359
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: mirek »

alexandra nie wszyscy się czepiają jak widać a nawet przeważająca liczba osób jest za pogadaniem na temat
i nawet z mojej strony padło pytanie co chce zrobić
może on ma jakieś pomysły nie jestem z wrocławia ale zawsze można pogadac
fe91
żółtodziób
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 09, 2011 5:58 pm
Lokalizacja: Waw

Post autor: fe91 »

Nie taki oryginalny, jak ja, nie posiadający (jeszcze) Luby (ani tym bardziej drapolca), potrafiłem sobie taki sposób wymyślić :smile:.
Katou
stażysta
Posty: 132
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:02 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Katou »

Kubuś a już myślałem że tylko w stosunku do mnie jesteś taki nadopiekuńczy :P
Ostatnio zmieniony pn sty 16, 2012 10:52 am przez Katou, łącznie zmieniany 2 razy.
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

Pomysł bardzo ciekawy tylko właśnie czy wybranka serca nie zlęknie się widoku wyciągających szponów do rękawicy hehe. Powiem nawet że widziałem gdzieś na YT filmik jak w kościele HH przylatywał z obrączkami na pewno z punktu widzenia jest to bardzo efektowne wejście i zawsze to cos nowego a nie jakieś zaręczyny przy rodzicach i pytanie o zgodę czy można córkę zabrać :oops:
ODPOWIEDZ