Szukam sokolnika

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Jak to jest, ze kazdy nowy ktory wchodzi na forum nie czytajac go niemal w ogole wie co ukrywa sie pod nie boje sie uzyc slowa kultowym juz terminem "90+" strasznie mnie to smieszy:), tyle z dygresjami
pozdrawiam zarowno nowych jak i tych starszych nieco stazem
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

siku2560 pisze:Forum przeczytałem postanowiłem, że pójdę na kurs sokolniczy z tematyką o sowach i zakupię płomykówkę.
Jak widać między przeczytać a zrozumieć jest spora różnica...


Michał pociesz się tym że 2000+ za niedługo też wkroczy poza kraine naszej-klasy :mrgreen:
i napewno odczujemy tego skutki ...
Awatar użytkownika
Wilq
stażysta
Posty: 199
Rejestracja: pt mar 25, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Wilq »

siku2560 pisze:Dziękuję amber12! Forum przeczytałem postanowiłem, że pójdę na kurs sokolniczy z tematyką o sowach i zakupię płomykówkę.
Przepraszam że znów piszę.
,,...zakupię płomykówkę...''
Najpierw zrób ten kurs, odwiedź sokolnika i pomyśl nad kupnem sowy.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

za tydzień mu przejdzie :) o ile nie wcześniej
siku2560
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 6:16 pm
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: siku2560 »

Nie przejdzie za tydzień ponieważ o kurs opieki nad sowami i o możliwość zakupu sowy staram się od maja 2010
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

siku2560 pisze:Nie przejdzie za tydzień ponieważ o kurs opieki nad sowami i o możliwość zakupu sowy staram się od maja 2010
Ożesz, ale się ubawiłem :mrgreen: :mrgreen: dawno już nikt na forum nie zapodał mi takiej dawki dobrego humoru (niestety przez łzy :cry: ). Gdzie chcesz znaleźć takie cudo (znaczy kurs opieki nad sowami)? To nie jest szkółka językowa. Może na początek zapytam, ile osób zajmuje się tą Waszą menażerią? Bo macie tego trochę, a żeby to wszystko utrzymać w dobrej kondycji, to pracy trochę trzeba włożyć. I jeszcze KILKA GODZIN W TYGODNIU treningi. Jak ktoś wyżej napisał, to wygląda jakbyście szukali jakiegoś zwierzaczka do kolekcji, bo mało wam tego, co macie. Może jakieś mini-zoo, czy kącik atrakcji turystycznych?
Następna sprawa, że przeczytałeś tylko wątki o wolierach i sowach. Zauważ, że: 1) o sowach w sumie jest tu niewiele, 2) same tematy o wolierach niewiele dały Ci, jeśli chodzi o układanie ptaków, 3) tematy o jastrzębiach również dają dużo do myślenia na temat zachowania ptaków, ich psychiki, itd. Wnioskując z Twoich postów, nawet to, co przeczytałeś, nie wiele wniosło do Twojego pojmowania istoty sokolnictwa.
siku2560
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 6:16 pm
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: siku2560 »

Dziękuję za Pana post ponieważ pomógł mi ( czytam teraz właśnie o jastrzębiach). Cały czas wędruję po róznych stronach min. Pana stronę i cały czas uczę się i myślę, że latem na tyle się dokształcę, że będę mógł myśleć nad pierwszą wolierą.
Katou
stażysta
Posty: 132
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:02 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Katou »

Wolier to możesz postawić i 5 od razu. Co się będziesz rozdrabniał :P A to na kury się przydadzą albo jakieś kaczki
siku2560
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 6:16 pm
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: siku2560 »

Kury już mają kurnik, a kaczek nie hoduję :mrgreen:
Ostatnio zmieniony śr sty 04, 2012 4:03 pm przez siku2560, łącznie zmieniany 1 raz.
Katou
stażysta
Posty: 132
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:02 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Katou »

To pomyśl może nad kaczkami...
siku2560
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 6:16 pm
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: siku2560 »

Wolę jednak się dokształcić i myśleć nad sowami, ale nigdy nie mówię dal kaczek nie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Dziecko drogie .......weź się za czytanie CAŁEGO FORUM ....I nie pisz na razie puki nie przeczytasz ....proszę :neutral:
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Chodzi mi po glowie "siemasz Birkut" :) hah to forum jest genialne
siku2560
żółtodziób
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 6:16 pm
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: siku2560 »

Mógłbyś wyjaśnić co znaczy ''siemasz Birkut'' bo nie jestem wtajemniczony?
Krog
stażysta
Posty: 116
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 3:10 pm
Lokalizacja: Tuchola

Post autor: Krog »

siku2560 pisze:choduję
:shock: Dziecko!! Ty się na początek naucz języka ojczystego ! Chyba, że jesteś dyslektykiem czy innym modnym dla waszego pokolenia wytłumaczeniem. Jest takie stare przysłowie: Lepiej milczeć i wydawać się głupcem, niż powiedzieć słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości. Wyciągnij z tego co piszą inni wnioski. Powtórzę za Michałem "siemasz Birkut".
ODPOWIEDZ