"Pokazik" ;) sokolnictwa

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
true
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 15, 2011 11:06 am
Lokalizacja: Śląsk

"Pokazik" ;) sokolnictwa

Post autor: true »

Wymyśliłam dla bliskiej osoby taki właśnie prezent. Nie chodzi mi o pokaz dla dużej grupy na wyjeździe (no chyba, że to nie ma znaczenia ;) ). Chciałabym pojechać do osoby zajmującej się tym, i żeby była możliwość zobaczenia ptaka w locie, potrzymania/udzielenia ręki;) (w sumie to najistotniejsze - można? nie wiem w ogóle co obejmuje taki pokaz), no i sam zainteresowany (ew. jeszcze jeden) pewnie chciałby niezobowiązująco o sokolnictwie pogadać (żadne prezentacje czy wykłady - jak wyżej nie wiem co obejmuje tradycyjny pokaz). Wreszcie chciałabym zapytać czy możecie mi powiedzieć jaki jest orientacyjny koszt takiej przyjemności - to dla mnie zasadnicza kwestia. Interesuje mnie Śląsk (jak jest możliwość to bliżej Katowic), może będziecie w stanie wskazać mi konkretne miejsca. Nooo to jeszcze gdyby była możliwość zobaczenia(i nie wiem co jeszcze "można" - potrzymać? ) sowy to byłoby super.
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

popatrz na stronę główną tego forum tam autor tej strony organizuje weekendowe kursy sokolnictwa zadzwon pogadaj napewno coś załątwisz :wink:


ten tytuł tego POSTA "POKAZIK" śmiesznie brzmi jakoś tak z podtekstem heheh :oops: :twisted:
true
pisklę
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 15, 2011 11:06 am
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: true »

Dzięki za odpowiedź. Na razie szukam czegoś bliżej, ponieważ w przypadku powodzenia akcji jubilat sam się będzie musiał na miejsce zawieźć ;) Gdybym nic nie znalazła na pewno skorzystam z Twojej rady. Także jeśli ktoś coś będzie wiedział to proszę pisać. I powtórzę apel o podanie orientacyjnego kosztu.

Za skojarzenia nie odpowiadam :wink: :lol:
ODPOWIEDZ