układanie

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

rasta pisze:przepraszam ale tylko na ten temat ma do powiedzenia
do sokolnictwa trzeba się przyłożyc, czytać szukać oglądac słuchac, nikt Ci gotowych patentów nie sprzeda a Ty pytasz jeszcze o takie podstawy, jak byś naprawde chciał byś sie tym zając to nie cwaniakował byś na forum a szukał dniami nocami jak wyglądają kroki w przód, ale po co. leniwym trzeba się urodzić.
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Brutalna filtracja leszczy może nie przysparza nam sympatyków w postaci dzieci z "lekkiego New Age" . Jednak sprawdza się w praktyce, znam co najmniej kilku nieźle zapowiadających się sokolników którymi przeorano pole na tym forum, wytrwali i myślę że, jest to niezły test na początek.
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

Krotko, zwięźle i w dziesiątkę
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

:)

Post autor: AG »

Na rozładowanie sytuacji powiedzcie lepiej czy jest szansa jeszcze z czymś w tym roku polatać.
Macie jeszcze cos u siebie w wolierach od sprzedaży ?? Dajcie znać na priv
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

Wygrałeś ! reprezentujesz poziom rasty, chyba napisałeś to dla podkręcenia sytuacji, BAN jak nic...
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

:)

Post autor: AG »

BAN nie pierwszy i nie ostatni :) Jestem nie ugięty i mam nadzieję że w Tucholi kiedyś sie z kimś z was mimo wszystko spotkam:)
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

AG pisze:Jestem nie ugięty


Pamiętaj że możliwe jest zablokowanie adresu IP,

Drogi AG przestań wypisywac głupoty, co chwile piszesz jakieś nic nie wnoszace do dyskusji posty którymi się tylko pogrążasz, sądzisz że jak będziesz miał więcej postów to bedzie to świadczyło o tym że jesteś niewiadomo kto?

i jeszcze po tym co piszesz oczekujesz że ktoś Ci ptaka sprzeda ? warto mieć marzenia ale nie nimi żyć - Pamiętaj !
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

:)

Post autor: AG »

Ostatnia linijka Twojego postu duzo wniosła do życia i nie tylko przemyśleń skoloniczych.
http://www.youtube.com/watch?v=0sX_RVvq ... re=related Zobacznie jaki ładny AG
Fakt że uwarunkowany troche:/
Animal
stażysta
Posty: 161
Rejestracja: wt maja 26, 2009 6:02 pm

Post autor: Animal »

Jak dla mnie temat powinien się zakończyć na poście Nisus'a.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: :)

Post autor: haggard »

AG pisze:Ostatnia linijka Twojego postu duzo wniosła do życia i nie tylko przemyśleń skoloniczych.
http://www.youtube.com/watch?v=0sX_RVvq ... re=related Zobacznie jaki ładny AG
Fakt że uwarunkowany troche:/
a skąd wnioskujesz że uwarunkowany? bo ja bym takiej teorii na podstawie tego filmu nie wysnuł (tak na marginesie filmik bardzo przecietny, rzut jastrzębiem też niezły). AG, ty myslisz ze pisząc na ilosc w koncu wydasz sie innym fachowcem? Tobie naprawde wydaje sie że ktos Ci tu sprzeda ptaka po tych wszystkich farmazonach ktore wypisywales? Wiek przy twoim nicku zmienial sie wiele razy a ja i tak obstawiam góra 15. Bo jeśli starszy to trąci niedorozwojem. litosci...
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Ostatnia linijka Twojego postu duzo wniosła do życia i nie tylko przemyśleń skoloniczych.


Ciesze się niezmiernie w nagrode Zakaz pisania - sadze że bedzie to dobre i dla ciebie zeby sie twoje ,,jakże smieszne cwaniactwo" dalej nie rozwijało i dla innych użytkowników tego forum którym już tak bardzo podniosłeś ciśnienie.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

kurde Kuba :cry: ja czekalem na jakąś ripostę z jego strony a Ty mu zakaz pisania. jestem niepocieszony.
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Niestety :wink: na pocieszenie powiem Ci że ciesz się ze mną wakacjami - oj przecież Ty pracujesz :twisted: :twisted: :twisted: - i w takich momentach lubię szkołe :mrgreen: :mrgreen:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

na pocieszenie Ci powiem ze moja praca w wakacje to sokolnictwo przez caly dzien a w wolnych chwilach kitesurfing na plazy pełnej gorących turystek :mrgreen: miłych wakacji na południu.hahahah :P pozdro znad Bałtyku
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Dobra wygrałeś :mrgreen: hmm to całe kitecośtam po wymienionych wyżej argumentach to musi być ciekawe :razz: hehe ok Moi mili wracamy do tematu
ODPOWIEDZ