.

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

.

Post autor: AG »

;]
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 8:46 am przez AG, łącznie zmieniany 1 raz.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

heh ten golebiarz to chyba kingi ma...dla mnie totalna bzdura ale moze Waldek sie wypowie, nigdy nie widzialem takich problemow u pisklat, o przyczynach rozjazdow pisano tu ostatnio, nie wiem po co zakladasz wciaz nowe tematy.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Ujmę to tak -jak do tej pory to nie widziałem by ktoś /tak jak ,,kolega '' AG / NAPISAŁ TYLU BZDUR w każdym temacie ! Nie czytał ,nie słuchał i był tak leniwy by ciągle zadawać pytania wcześniej omawiane :evil:
Jak w temacie.......... AG = PROBLEM /z osobowością chyba :lol: /
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

-.-

Post autor: AG »

;]
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 8:46 am przez AG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Miszczuuu...

Mam wrazenie ze, wybiorczosc i ignorancja to twoje zyciowe motta. Z lekka ogarniajac ostatnie tematy wywnioskowal bys, ze Waldek na hodowli golebi wylal nie jeden pot, do tego pochodzi ze SLASKA ! Tu golebiarstwo to druga religia. W zwiazku z czym jego krytyka twoich wypocin jest jak najbardziej na miejscu, a doswiadczenia kazdy ma inne. Jeden popelnia bledy przez cale zycie i nie wyciaga wnioskow, a drugi po pierwszym potknieciu ogarnie o co chodzi. Swoja droga, to tak przyloz do rany goscia jak Waldek nie znam, a ty go potrafisz wpienic, nie sledze forum regularnie, ale gratuluje sukcesu!

Zadajesz pytania kalibru wymagajacego rozpisanie sie na kilka stron, to nie jest w zadnym wypadku wiedza potrzebna poczatkujacemu, nie oczekuj rewelacji po tym jak wyrobiles sobie taka a nie inna opinie na tym forum. Skup sie i przestan podniecac, nie kazda mysl jaka wpadnie ci do glowy jest warta dzielenia sie nia. Idz do ogrodu, rozejrzyj sie, masz miejsce na ptaki? pomysl co bedziesz robil przez kolejne kilka lat, masz czas na codzienne wyrzeczenia? To sa pytania na ktore odpowiedz musisz znalesc, a nie bezdety o gumkach !! I zeby nie bylo. NIE!! Nie trzeba zakladac gumki na ptaka !! Wystarczy dobre podloze i nic sie nie rozjezdza !! Przekaz guru od golebi bo chyba jeszcze tego nie zalapal.
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

matko z ojcem... AG, twoje pytania o dietę młodych o gumki na łapach dają do myślenia. coś mi wydaje że masz lewego ptaka.
co do gołębi- miałem kingi, lahore, garłacze i standarty i choś wiele razy miałem pojedyncze lęgi nigdy żadnemu młodemu nogi sie nie rozjechały. Co do tego co napisał Nisus- bardziej tolerancyjnej i wyrozumiałej osoby niz Waldek na tym forum nie ma. Ty jednakże przejawiasz taką ignorancję i piszesz tak irytujące głupoty że chyba nawet Ghandi sięgnąłby po kałacha
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Nisus pisze: SLASKA



Heh cud mogę poprawić Adriana :mrgreen: Pan Waldek jest z Lubaczowa :smile: - a to na Podkarpaciu ... - pewnie dlatego taki spokojny człowiek

Co nie zmienia faktu że na obsraj dachach znaczy gołebiach zęby zjadł :lol:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Moj wywiad zawodzi, teraz jest na slasku to SLAZAK !! :mrgreen:
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

.

Post autor: AG »

;]
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 8:46 am przez AG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: .

Post autor: Pudlak Waldemar »

AG pisze:ja tylko się martwię a nie mam pomocy gdzie szukać tylko u was ale ok juz przepraszam.. więcej nie spytam. Mam nadzieję ze mimo braku pomocy z waszej strony wszystko dobrze sie skończy. I o to będę się mlodlił. Przepraszam za głupie pytania. Pozdrawiam.
No i wychodzi z tego ,że ma lewiznę! :evil: Którą doprowadził do krzywicy .....
Ps -Podkarpacie -Śląsk ...Podkarpacie -23 lata ,Warszawa 2 lata ,Śląsk -22 lata :lol:
No prawie Ślązak ,ale prawie jednak jakąś różnice robi :wink:
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

To może AG nam powiesz skąd masz tego ptaszka? bo to juz śmierdzi interwencją odpowiednich służb i kodeksem karnym
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

;]

Post autor: AG »

;]
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 8:46 am przez AG, łącznie zmieniany 1 raz.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

A jak uczulalem na niego to mi wypominaliscie ze ciety jezyk mam...
AG
żółtodziób
Posty: 49
Rejestracja: czw gru 30, 2010 1:06 pm
Lokalizacja: Tumidaj

.

Post autor: AG »

;]
Ostatnio zmieniony pt cze 10, 2011 8:47 am przez AG, łącznie zmieniany 1 raz.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

1. a od kiedy w Anglii neostrade mają?
2. profilów na zawołanie nie usuwam - niech na przyszłość zostanie świadectwo .... dla potomnych a jakby co kto wie moze za 20 lat sie przyda
ODPOWIEDZ