tymczasem na wschodzie....

Koniec z OffTopami - tu moderator bezlitośnie skasuje każdy post nie w temacie

Moderator: JoHn DuMbaR

garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

tymczasem na wschodzie....

Post autor: garbus2 »

Niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyc ale to po prostu by mnie ścieło z nóg...
Przypadkiem kliknalem w odnosnik na włoskim forum sokolniczym i z tego co wyczytalem to takie cos mozna spotkać na Ukrainie
Najgorsze to ze te bezmozgowie tłucze wszystko w paski niezaleznie od tego czy to jastrzab czy sokół wedrowny

http://translate.google.it/translate?hl ... %26st%3D60
Załączniki
mbru.jpg
Awatar użytkownika
Berik
początkujący
Posty: 85
Rejestracja: pn gru 21, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Dębki

Post autor: Berik »

brak słow... ręce same za głowę łapią...
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Golebiarze, u nas jest to samo tyle, ze ludzie z tym sie troche bardziej kryja, mybirds ru to bardzo dobre forum.
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

naprawdę brak słów . :mad: Ale to jest cała ukraina gdzie wszystko jest wolno a za kase to nawet policja jako eskorta bedzie twoja. Kto był to wie jak tam jest , i to nasi bracia z nimi wchodzimy na EURO :mad: 2012
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Jak to jest, ze na wschodzie nie lubimy "Ruskich" na zachodzie ''Szwabow'' i dlaczego wedlug Polakow wszystko co na wschod to III Swiat, spytaj Germana jakiegos co sadzi o slowianach i z czym mu sie kojarzy Polska, wypisz wymaluj przed oczami ma obraz takiej Ukrainy. W niczym nie jestesmy lepsi od Rosjan, Ukraincow czy innych wschodnich narodow. Kilka wiekow probowalismy sie wywyzszac i jedyne co nam z tego przyszlo to Łuny w Bieszczadach. Na zachodzie Polski wszyscy sie smieja z mieszkancow wschodnich wojewodztw, choc w niczym nie sa od nich lepsi, na podkarpaciu lubelszczyznie itd tematem drwin sa nasi wschodni sasiedzi. Szkoda tylko, ze nikt sie nie smieje jak idzie od nich kupowac tania wodke, ''PRYMKI'' ( forumowicze ze wschodu wiedza) i ruska gazoline....
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

Michał widzę, że ruskich cenisz za to co niby najlepsze :???:
ruska gasolio dla nowszych aut jest niestrawna i chyba wolałbym nasikać do baku...
a co do ichniejszej wodki, to (patrz jak wyżej...)...

a z drugiej strony w Polsce też jest sporo idiotów mających w głębokim poważaniu prawo, przyrodę i innych dookoła.
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

Cenie nie cenie, jakie to ma znaczenie, temat jest o zabijaniu drapoli a zaraz zrobi sie z niego pamflet antyradziecki...
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

JoHn DuMbaR pisze:Cenie nie cenie, jakie to ma znaczenie, temat jest o zabijaniu drapoli a zaraz zrobi sie z niego pamflet antyradziecki...
no wlasnie
haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

smutne to bardzo niestety. u nas dużo lepiej nie jest ale mimo wszystko skala zjawiska jest mniejsza i zaden idiota nie chwaliłby sie tym tak ostentacyjnie bo zdjęcie szybko stałoby sie dowodem w sprawie. a co do "ruskich"- ja ludzi ze wschodu lubię.są strasznie sympatyczni i otwarci. czarne owce są wszędzie.
Załączniki
180173_1796893332535_1545781966_1832563_460030_n.jpg
andrzejek
stażysta
Posty: 140
Rejestracja: sob sty 14, 2006 8:21 pm
Lokalizacja: lodz

Post autor: andrzejek »

Walczyć trzeba z łobuzami wszelkimi sposobami - ja i syn uwalniamy jastrzębia http://www.youtube.com/watch?v=lZDIUCct5_k - w przeciwnym wypadku skończyłby jak te ptaki w temacie
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

TYMCZASEM W... /P\olsce

Post autor: JoHn DuMbaR »

haggard
sokolnik
Posty: 2023
Rejestracja: pn gru 10, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: haggard »

:/ z doświadczenia wiem ze do drapieżnikow strzelają głównie mysliwi starszej daty. ciekawe że tym samym mysliwym nie chce sie strzelać lisów... dobrze że młodzi myśliwi sa bardziej świadomi i wedukowani. myslę że skala tego zjawiska będzie sie stopniowo zmniejszać
adam zielinski
stażysta
Posty: 143
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 10:19 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: adam zielinski »

(podobno) austriaccy myśliwi strzelają do latających drapieżników bez ogródek. "Dbają o drobną zwierzynę". Oczywiście nie sądzę, że "bohaterowie" w/w zdjęć zrobili tą rzeź w trosce o drobną zwierzynę. Dodam, że znany mi (polski) hodowca bażantów "tłucze" latajace drapieżniki na wszytkie sposoby i przy każdej okazji.
Wolperlira
młodszy sokolnik
Posty: 225
Rejestracja: sob cze 02, 2007 10:32 pm

Post autor: Wolperlira »

a ja znalazlam ciakawa wiadomosc na temat grecji. zabijanie ptakow drapierznych jest zabronione !oprucz w parkach narodowych gdzie te moga wyzadzac szkody!.....
ze co prosze?! w parkach narodowych gdzie powinno sie zostawic nature naturze? ja mam nadzieje ze to stare prawo jakies jest:)
jerzy226
początkujący
Posty: 99
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 7:02 pm

witam

Post autor: jerzy226 »

Panowie /unas tak jak na ukrainie ,sam znalazlem zastrzelone jastrzebie ,kruki ,napewno nikt sie tym durnym wyczynem nie chwali ale plaga to chodowcy golebi ktorzy zastawiaja wszelkiego rodzaju sidla ktore mozna kupic lub sam zrobic .mam nadzieje ze to sie zmieni bo wszystko chce zyc i jest potrzebne w przyrodzie .pozdrawiam //
ODPOWIEDZ