Proszę o pomoc

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dominik_skawina
pisklę
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 27, 2011 4:01 pm
Lokalizacja: Skawina/Kraków

Proszę o pomoc

Post autor: dominik_skawina »

Witam :wink: widzę , że pan pode mną zrobił "furorę"? no może bulwersacje :) ja jednak nie mam takich zamiarów. Z tego co czytałem ktoś napisał, że jest sokolnikiem ze skawiny więc zainteresował bym się spotkaniem, jeśli to możliwe, jeśli nie postaram się znaleść inną osobę. Kupiłem sobie 2 książki jedną ok. 2 lata temu, przeczytałem ją 5 razzy heh to były czasy. miałem fioła na punkcie sokolnictwa.. Po 2 latach zamiłowanie powraca. 2 książke kupiłem nie dawno tydzień temu. mam średnią wiedzę na temat sokolnictwa jednak chciałbym ją bardziej rozwinąć, mam zamiar kupić jescze jedną książke i czytać, czytać, czytać! jednocześnie chciałbym prosić o kontakt tego pana który mieszka w skawinie i zajmuje się tym. Proszę o kontakt na email: kibic_1996@o2.pl lub podanie na siebie namiarów. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot, wiem że to mój 1 post i tak zaczynam, ale chce pogłębić wiedzę. Pozdrawiam :razz:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc

Post autor: garbus2 »

dominik_skawina pisze:Witam :wink: widzę , że pan pode mną zrobił "furorę"? no może bulwersacje :) ja jednak nie mam takich zamiarów. Z tego co czytałem ktoś napisał, że jest sokolnikiem ze skawiny więc zainteresował bym się spotkaniem, jeśli to możliwe, jeśli nie postaram się znaleść inną osobę. Kupiłem sobie 2 książki jedną ok. 2 lata temu, przeczytałem ją 5 razzy heh to były czasy. miałem fioła na punkcie sokolnictwa.. Po 2 latach zamiłowanie powraca. 2 książke kupiłem nie dawno tydzień temu. mam średnią wiedzę na temat sokolnictwa jednak chciałbym ją bardziej rozwinąć, mam zamiar kupić jescze jedną książke i czytać, czytać, czytać! jednocześnie chciałbym prosić o kontakt tego pana który mieszka w skawinie i zajmuje się tym. Proszę o kontakt na email: kibic_1996@o2.pl lub podanie na siebie namiarów. Z góry dziękuje i przepraszam za kłopot, wiem że to mój 1 post i tak zaczynam, ale chce pogłębić wiedzę. Pozdrawiam :razz:
1) naucz się dziecko co to jest IP i zastanow zanim zalozysz nowe konto i znowu zaczniesz kłamać
2) poniewaz staram sie ludziom dawac szanse to narazie na tym koncie masz ostrzezenia na wartosc 2 ode mnie (3 to zakaz pisania)
3) jak zalozysz kolejne konto to zbanuje dostep z calej puli adresow z jakis sie logujesz i bedziesz musial do kafejki biegac zeby dalej kłamać
4) twoje lenistwo polegajace na niecheci odszukania tematu ktory zalozyles jeden dzien wczesniej i zobaczeniu co to za Pan jest szokujace
5) mam nadzieje ze jakis moderator przyzna ci ten 3ci punkt bo przez dwa dni skutecznie przekonales mnei ze jestes dwunastolatkiem ktory nie potrafi czytac
6) poćwicz CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM bo ci wybitnie nie wychodzi
JoHn DuMbaR
sokolnik
Posty: 1867
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
Lokalizacja: South Dakota

Post autor: JoHn DuMbaR »

haha moje przypuszczenia okazaly sie trafne, Adam ja mu juz dalem na poprzednim koncie, niech sie Karpacki wykaże.
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

Michał ale to juz pewnie ostatnie modele 90+ jak ty sobie bez nas poradzisz? :lol:
A co do Karpackiego to jak narazie dostał od Pana Adama ostszerzenie o wartosci dwa jeszcze jedno i zakaz pisania- ale narazie spokój wiec nie ma za co , ale jesli kolejny głupi i bezmyslny post pojawi sie na forum to kto wie- jak to jest napisane nie znasz dnia ani godziny
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

kuba08111994 pisze:to juz pewnie ostatnie modele 90+
nie gadaj ze forum opuszczasz ? :mrgreen:
nie wywołuj wilka z lasu
Awatar użytkownika
kuba08111994
młodszy sokolnik
Posty: 309
Rejestracja: wt paź 28, 2008 7:05 pm
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: kuba08111994 »

wiesz dwa trzy lata i zacznie sie rocznik 2000 +- bedzie nowa era dzieci neo którym Tibia oraz gry i łańcuszki na naszej-klasie nie wystarczą. Wiesz 90+ jest nadal mocne ale tak sie składa ze u mnie w domu mieszka osobnik własnie z rocznika 2000 i aż się boje co sie moze dziać :smile:

A co do mnie - to forum nie opuszczam :grin: wiesz ja jestem zdania że jakis nałóg trzeba miec :lol:
jajagrzmota
pisklę
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 15, 2011 6:23 pm

Post autor: jajagrzmota »

ten sam rogul1996 ?
ODPOWIEDZ