Kontakt

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
AcciperFan
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 02, 2010 5:01 pm
Lokalizacja: Płock

Kontakt

Post autor: AcciperFan »

Z góry przepraszam za nowy temat. Ale proszę o wyrozumienie ale zaznaczam również Nie jestem pełnym laikiem w tych sprawach.W tym poście głównie chodzi mi o znalezienie osoby umożliwiającej obcowanie praktykowanie spojrzenie z praktycznego punktu widzenia na Sokolnictwo.Poszukuję osoby posiadającej, mającej dostęp, obcującej oraz znającej się i praktykującej Sokolnictwo. Posiadającej Ptaki drapieżne aczkolwiek głownie interesują mnie Acciper-y. Na przyszły sezon planuję zakup AG lub HH. Tu wiem opinie rożne przeczytam na temat AG.. Że nie dam rady. Ale lubię wyzwania a krzywdy ptakowi nie zrobię. Osoby o których pisze najlepiej gdyby mieszkały W okolicach Płocka-Warszawy. Wszystkie osoby mające szansę pomoc mi w tej sprawie prosiłbym o kontakt pod nr GG lub Adresem @male.
GG-5161091
@-drapole1@o2.pl
Pozdrawiam.
praga
stażysta
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:43 pm
Lokalizacja: wa-wa

kontakt

Post autor: praga »

witam. mieszkam w warszawie 0792 887 237
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Kontakt

Post autor: Grzegorz »

AcciperFan pisze:Z góry przepraszam za nowy temat. Ale proszę o wyrozumienie ale zaznaczam również Nie jestem pełnym laikiem w tych sprawach.W tym poście głównie chodzi mi o znalezienie osoby umożliwiającej obcowanie praktykowanie spojrzenie z praktycznego punktu widzenia na Sokolnictwo.Poszukuję osoby posiadającej, mającej dostęp, obcującej oraz znającej się i praktykującej Sokolnictwo. Posiadającej Ptaki drapieżne aczkolwiek głownie interesują mnie Acciper-y. Na przyszły sezon planuję zakup AG lub HH. Tu wiem opinie rożne przeczytam na temat AG.. Że nie dam rady. Ale lubię wyzwania a krzywdy ptakowi nie zrobię. Osoby o których pisze najlepiej gdyby mieszkały W okolicach Płocka-Warszawy. Wszystkie osoby mające szansę pomoc mi w tej sprawie prosiłbym o kontakt pod nr GG lub Adresem @male.
GG-5161091
@-drapole1@o2.pl
Pozdrawiam.

Nie wiem kolego ale wyglądasz mi na podobnego co został zbanowany ostatnio o nicku kowalek czy jakos tak mogłes bardziej pomysleć i date urodzenia zmienic , nawet miejscowość się zgadza ale obym się mylił Ale kolega admin sprawdzi twój numer IP pewnie. No nie to ten koleś nawet beszczelnie ten sam numer gg podał no nie moge. :lol:


Może sie nawróciłeś :razz: Pisałeś ze nie chcesz tu wchodzić nawet a jednak jesteś .
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

Parę cech wspólnych musiało by być –wystarczy ,że Adam sprawdzi czy to z tego samego komputera się kolega loguje –hm rzeczywiście ,,pisanina ‘’ podobna ! :lol:
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

kolego Waldku numer gg nawet ten sam data urodzenia i miejscowość nawet nie przemyślał tego przy rejestracji żenada :oops: Ale widzicie za tęsknił za nami i forum heheh
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

No to teraz zaloguje się z komputera kolegi i kupi nową kartę do telefonu :wink: –kolego kowalken to nie chodzi o to jak się zalogujesz tylko co tu wypisujesz /człowiek nie czuje jak mu się rymuje / :lol: :lol: :lol:
Katou
stażysta
Posty: 132
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:02 am
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Kontakt

Post autor: Katou »

Witamy ponownie ;)
AcciperFan pisze:Ale lubię wyzwania a krzywdy ptakowi nie zrobię.
Tak mi zawiało znajomą pewnością siebie :P
AcciperFan
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 02, 2010 5:01 pm
Lokalizacja: Płock

;]

Post autor: AcciperFan »

Ten czy nie Ten. Podanie innego nr GG po co?:] Mam 2 nr gadu gadu;] Ale nie widzę sensu i potrzeby zmieniania GO;] Zarówno daty urodzin;] Uważam że nie jest to potrzebne;) To i nie zmieniłem Admin będzie chciał zablokować usunąć wyrzucić to to zrobi;).
Birkut06
młodszy sokolnik
Posty: 404
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:11 am

Post autor: Birkut06 »

Miejmy nadzieję.
AcciperFan
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 02, 2010 5:01 pm
Lokalizacja: Płock

ha

Post autor: AcciperFan »

Nie wiem skąd to negatywne nastawienie do mnie Ale ok ok ;D Chcecie to zmienię date i nr gadu gadu;) Jeśli to uszczęśliwi pewne osoby na tym forum;) Nie ma problemu;)
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: ;]

Post autor: garbus2 »

AcciperFan pisze:Ten czy nie Ten. Podanie innego nr GG po co?:] Mam 2 nr gadu gadu;] Ale nie widzę sensu i potrzeby zmieniania GO;] Zarówno daty urodzin;] Uważam że nie jest to potrzebne;) To i nie zmieniłem Admin będzie chciał zablokować usunąć wyrzucić to to zrobi;).
oj zrobi zrobi...
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: ha

Post autor: garbus2 »

AcciperFan pisze:Nie wiem skąd to negatywne nastawienie do mnie Ale ok ok ;D Chcecie to zmienię date i nr gadu gadu;) Jeśli to uszczęśliwi pewne osoby na tym forum;) Nie ma problemu;)
to nie zapomnij IP zmienic :)
AcciperFan
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 02, 2010 5:01 pm
Lokalizacja: Płock

:)

Post autor: AcciperFan »

W takim razie do zobaczenia do miesiąc;) Czy tam kiedyś;D Pozdrawiam Pa;))
Grzegorz
stażysta
Posty: 188
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:54 pm
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz »

widzisz nawet gdy zmieniłeś nick i zmienił byś resztę to nie zmienisz siebie i swojego beznadziejnego podejścia do całości :oops:
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Re: :)

Post autor: garbus2 »

AcciperFan pisze: Czy tam kiedyś;D
najlepiej do czasu az zrozumiesz co za bledy notorycznie popelniasz. Obawiam sie jednak ze za predko to nie nastapi
ODPOWIEDZ