Wolontariusz

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
ODPOWIEDZ
mastersorcerer
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:01 am

Wolontariusz

Post autor: mastersorcerer »

Od dłuższego czasu pasjonują mnie ptaki drapieżne, marze by kiedyś mieć własnego ptaka, lecz jak na razie brakuje mi wiedzy i warunków.
Mieszkam we Wrocławiu i byłbym skłonny za darmo pomóc jakiemuś sokolnikowi z okolic Wrocławia przy hodowli.
TB
młodszy sokolnik
Posty: 264
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 4:26 pm
Lokalizacja: WM

Post autor: TB »

mastersorcerer pisze:byłbym skłonny za darmo pomóc jakiemuś sokolnikowi z okolic Wrocławia przy hodowli.
Nie Kolego, to sokolnik byłby skłonny przyjąć Cię pod swoje skrzydła za darmo :wink:
mastersorcerer
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:01 am

Post autor: mastersorcerer »

Macie aż tylu chętnych do sprzątania wolier?
TB
młodszy sokolnik
Posty: 264
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 4:26 pm
Lokalizacja: WM

Post autor: TB »

To ustalmy coś - chcesz się babrać w ptasim łajnie dla samej frajdy czyszczenia wolier czy chcesz poznać tajniki sokolnictwa? :cool: Bo jeżeli to drugie, to trochę źle sformowałeś swój pierwszy post :wink:
mastersorcerer
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:01 am

Post autor: mastersorcerer »

Hodowla zwierzęcia to nie tylko przyjemności. Chciałbym dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne jest by zajmować się ptakami drapieżnymi, a w zamian za wiedzę dać swój czas i zaangażowanie.
Ostatnio zmieniony czw wrz 30, 2010 11:53 am przez mastersorcerer, łącznie zmieniany 1 raz.
TB
młodszy sokolnik
Posty: 264
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 4:26 pm
Lokalizacja: WM

Post autor: TB »

I o to chodziło :wink:
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

mastersorcerer pisze:Hodowla
czy utrzymanie? Bo to są nieco odmienne rzeczy. Hodowla=przetrzymywanie w celu rozmnażania. Utrzymanie=posiadanie, dbanie o dobry stan fizyczny, itd.
Ale to już tak trochę się czepiam słów.
Awatar użytkownika
Nowogrodzki
sokolnik
Posty: 662
Rejestracja: śr lis 14, 2007 8:33 pm
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: Nowogrodzki »

mastersorcerer pisze:Macie aż tylu chętnych do sprzątania wolier?
Dobra riposta.
Niestety nie znam nikogo w tej chwili chętnego z Wrocławia, ale zapraszam przy okazji do Tucholi .
Awatar użytkownika
Nisus
sokolnik
Posty: 824
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:28 pm
Lokalizacja: Południe
Kontakt:

Post autor: Nisus »

Dajcie sobie na wstrzymanie Panowie. Chlopak ma dobre podejscie, wiec nie wiem po co filozofujecie.

Jesli nie znajdziesz nikogo kolo Wrocka, to poszukaj kawalek dalej, raz na jakis czas spokojnie mysle dal bys rade podjechac nawet dluzszy kawalek. Powodzenia.
garbus2
Site Admin
Posty: 2092
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

popieram - bardzo dobry start na tle ostatnich akcji. Do tego nie zaczyna od gdzie i za ile kupic. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos chetny mu pomoc kolo wroclawia ;P+
Awatar użytkownika
Mbartnik
młodszy sokolnik
Posty: 280
Rejestracja: śr sie 27, 2008 9:32 pm
Lokalizacja: Wzgórza Strzelińskie
Kontakt:

Post autor: Mbartnik »

Sie znajdzie :wink: . Najpierw wybadamy, potem zobaczymy.
Awatar użytkownika
Alexandra
stażysta
Posty: 101
Rejestracja: sob maja 15, 2010 7:48 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wolontariusz

Post autor: Alexandra »

mastersorcerer pisze:Od dłuższego czasu pasjonują mnie ptaki drapieżne, marze by kiedyś mieć własnego ptaka, lecz jak na razie brakuje mi wiedzy i warunków.
Mieszkam we Wrocławiu i byłbym skłonny za darmo pomóc jakiemuś sokolnikowi z okolic Wrocławia przy hodowli.
I to jest to! W takim razie życzę powodzenia w szukaniu sokolnika, który zgodziłby się na twoją propozycję. Nabędzie się doświadczenia, zobaczy to wszystko z bliska. Fajna sprawa- mnie to już spotkało, polecam.
mastersorcerer
pisklę
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 10:01 am

Post autor: mastersorcerer »

Wow, nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu. Dziękuję bardzo za zaproszenie do Tucholi, gdyby nie było to tak daleko chętnie skorzystałbym z zaproszenia. Dogadałem się z panem Marcinem, zaprosił mnie na rozmowę, mam nadzieje że coś z tego wyniknie. Dziękuje za wsparcie i rady :)
ODPOWIEDZ