Filmy z youtube

Tematy ogólne związane z sokolnictwem.
ODPOWIEDZ
wiktor
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 05, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wiktor »

dokładnie ciekawe kto to:)
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

wiktor pisze:Swoja droga porownanie do wrony prima
Swoją drogą niezły ten "wędrowny"...
wiktor
żółtodziób
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 05, 2012 6:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wiktor »

też racja;)
Awatar użytkownika
Lotion
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 15, 2010 6:24 pm
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Lotion »

Może ktoś posiadający warunki przygarnie ptaszynę?
Awatar użytkownika
Paweł Buchowski
żółtodziób
Posty: 52
Rejestracja: wt lis 01, 2011 11:17 am
Lokalizacja: sejny

Post autor: Paweł Buchowski »

trochę nie rozumiem o co chodzi w tym ogłoszeniu
Awatar użytkownika
Stachu
sokolnik
Posty: 804
Rejestracja: sob sie 25, 2007 3:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stachu »

Paweł Buchowski pisze:trochę nie rozumiem o co chodzi w tym ogłoszeniu
Dużo ptak gotowy do przejścia. Co w tym niejasnego? :mrgreen:
praga
stażysta
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 28, 2010 8:43 pm
Lokalizacja: wa-wa

Post autor: praga »

twoie bazgroly - tk samo sa niejasne, moze jasnie panie by nas oswiecil ?
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

dajcie spokoj przeciez ten ptak nawet nie istnieje. ktos wrzucil zdjecie z neta, opisal ogloszenie lamanym hinduskopolskim zgapiajac opis z wikipedii i czeka na "frajera" ktory wplaci zaliczke na poczet "paliwa" - co drugie ogloszenie w anglii jest w tym stylu
Awatar użytkownika
Lotion
sympatyk
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 15, 2010 6:24 pm
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Lotion »

Mnie też się wydaje że to ściema, jakby ktoś dzwonił w tej sprawie napiszcie.
Awatar użytkownika
mirek
młodszy sokolnik
Posty: 359
Rejestracja: sob lut 14, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: mirek »

Adam ma racje często podejrzanie niska cena i pięknie załatwione sprawy transportowe to lipa
Awatar użytkownika
kris_stg
stażysta
Posty: 107
Rejestracja: sob lut 02, 2008 4:56 pm
Lokalizacja: starogard gdanski

Post autor: kris_stg »

Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

kris_stg pisze:Jak ktos chce to mozna.
http://www.youtube.com/watch?v=uuaoJ2ck8AA
Strona 15 ...na samym dole ....Ale przypomnieć zawsze warto ! :wink:
Kuku1985
stażysta
Posty: 168
Rejestracja: pn cze 25, 2012 12:06 pm
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kuku1985 »

Z ciekawości napiałem do tego osobnika i po wypytaniu czy mam już jakiegoś ptaka itp:

"Hello ,

i have both mail and female , like i told you right now iam located in
Poland , since the new year festivals are over so i had to take the
birds back to my country , so if you are ready to fly them then that
will me ok by me , i just spoke to the delivery agency and they said
it will cost only 50GBP to fly them , then i am asking 150 for my
birds , if you are ok with that then i can arrange a delivery for the
birds to you today
hope to read from you soon
Regards"

Także sami oceńcie
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

wpłać lepiej na WOŚP - przynajmniej na coś pożytecznego pójdzie kasa a nie dla oszusta :)
Awatar użytkownika
Pudlak Waldemar
sokolnik
Posty: 1292
Rejestracja: pn mar 01, 2010 2:14 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Pudlak Waldemar »

W Polsce swego czasu była taka afera z samochodami ; wpłać zaliczkę ,a sprowadzimy Ci samochód .....ani samochodu , ani zaliczki oczywiście nikt nie widział ....
No cóż ...oszuści są wszędzie !
ODPOWIEDZ