dajcie spokoj przeciez ten ptak nawet nie istnieje. ktos wrzucil zdjecie z neta, opisal ogloszenie lamanym hinduskopolskim zgapiajac opis z wikipedii i czeka na "frajera" ktory wplaci zaliczke na poczet "paliwa" - co drugie ogloszenie w anglii jest w tym stylu
Z ciekawości napiałem do tego osobnika i po wypytaniu czy mam już jakiegoś ptaka itp:
"Hello ,
i have both mail and female , like i told you right now iam located in
Poland , since the new year festivals are over so i had to take the
birds back to my country , so if you are ready to fly them then that
will me ok by me , i just spoke to the delivery agency and they said
it will cost only 50GBP to fly them , then i am asking 150 for my
birds , if you are ok with that then i can arrange a delivery for the
birds to you today
hope to read from you soon
Regards"
W Polsce swego czasu była taka afera z samochodami ; wpłać zaliczkę ,a sprowadzimy Ci samochód .....ani samochodu , ani zaliczki oczywiście nikt nie widział ....
No cóż ...oszuści są wszędzie !