Unicoria... każdemu się zdarza, ja się często zagapię i coś przeoczę, a już opcja szukaj na wszelkiego rodzaju forach jest zawsze moim wrogiem
A kurs polecam, świetna sprawa - chyba wszyscy co byli w tym roku to potwierdzą
No to nieźle Ci się impreza przeciągnęła, bo w sumie kurs to już w zeszłym roku był a nie w tymiskra pisze:chyba wszyscy co byli w tym roku to potwierdzą
No fakt-słowami opisać się nie da. Szkoda że nikt nie nakręcił filmiku jak młodzi szaleli podczas burzyJastrząb pisze:Tego słowami opisac nie mozna