Kurs kurs i pi kursie.

Informacje dla początkujących sokolników i osób chcących nimi zostać
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

no proszę nie słodzić mi bo jeszcze w piórka obrosnę i polecę;)

Unicoria... każdemu się zdarza, ja się często zagapię i coś przeoczę, a już opcja szukaj na wszelkiego rodzaju forach jest zawsze moim wrogiem :lol:

A kurs polecam, świetna sprawa - chyba wszyscy co byli w tym roku to potwierdzą :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jastrząb
młodszy sokolnik
Posty: 303
Rejestracja: śr cze 25, 2008 8:06 pm
Lokalizacja: Północ

Post autor: Jastrząb »

Tego słowami opisac nie mozna :mrgreen:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

iskra pisze:chyba wszyscy co byli w tym roku to potwierdzą
No to nieźle Ci się impreza przeciągnęła, bo w sumie kurs to już w zeszłym roku był a nie w tym :razz: ale ja też mam czasem ostre zawirowania czasoprzestrzenne co do dni, miesięcy i lat :mrgreen: no i przy okazji potwierdzam że kurs to świetna sprawa :cool:
Jastrząb pisze:Tego słowami opisac nie mozna
No fakt-słowami opisać się nie da. Szkoda że nikt nie nakręcił filmiku jak młodzi szaleli podczas burzy :lol:
lisek_lowczy
sympatyk
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:04 pm

Post autor: lisek_lowczy »

Oj szaleli szaleli a na mnie ogromne wrażenie zrobiła zapobiegliwość Sokolniczego (te cudowne skrytki a w nich... :mrgreen: i piękne panie na deszczu :razz:
M.Kamińska
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: śr sty 09, 2008 9:58 am
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: M.Kamińska »

Kurcze to jednak trzeba było z młodzieżą po deszczu pomykać to teraz też bym mogła się podczepić pod te "piękne panie" :razz: no nic wolało się własnego ptaka zmacać i wysuszyć :cool:
Unicoria
pisklę
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 5:45 pm

Post autor: Unicoria »

Na kurs raczej się wybiorę, chociaż podejrzewam że będę jedynym kompletnym laikiem, nie mówiąc już o własnym ptaszydle :D
Kto się jeszcze wybiera?
Awatar użytkownika
Mamut
stażysta
Posty: 127
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 10:39 am
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mamut »

To zależy kiedy się zacznie. Jeśli zdąrzę zrobić uprawnienia podstawowe w tzw. "sesji jesiennej" to bardzo możliwe...
iskra
młodszy sokolnik
Posty: 259
Rejestracja: czw cze 15, 2006 7:09 pm

Post autor: iskra »

Kurs jest niezależny od uprawnień podstawowych.
Więc śmiało można zrobić najpierw kurs sokolniczy.
:mrgreen:
garbus2
Site Admin
Posty: 2095
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 10:54 am
Lokalizacja: KRK
Kontakt:

Post autor: garbus2 »

iskra pisze:Kurs jest niezależny od uprawnień podstawowych.
Więc śmiało można zrobić najpierw kurs sokolniczy.
:mrgreen:
dokładnie a mając już zrobiony kurs możesz bez problemu przystąpić do egzaminu
MarHel
sympatyk
Posty: 16
Rejestracja: pn sty 12, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Śrem/Poznań

Post autor: MarHel »

Ja wybieram się na tegoroczny kurs;]
ODPOWIEDZ