sokolniczy tatuaż
-
Tomasz Szok
- początkujący
- Posty: 85
- Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:09 pm
-
K. Knitter
- początkujący
- Posty: 75
- Rejestracja: czw kwie 19, 2007 9:42 pm
- Lokalizacja: KOSZALIN-GDYNIA
-
JoHn DuMbaR
- sokolnik
- Posty: 1867
- Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
- Lokalizacja: South Dakota
http://www.usaref.org/VGPrints.htm
Fajne wzory rarogow na reke...
Fajne wzory rarogow na reke...
-
Tomasz Szok
- początkujący
- Posty: 85
- Rejestracja: pn lip 16, 2007 6:09 pm
-
JoHn DuMbaR
- sokolnik
- Posty: 1867
- Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
- Lokalizacja: South Dakota
tu masz 2 weicej dostepne
peregrina i sakera http://www.eaglehunter.co.uk/Vadim_Gall ... bpage.html
-
JoHn DuMbaR
- sokolnik
- Posty: 1867
- Rejestracja: czw wrz 08, 2005 2:52 pm
- Lokalizacja: South Dakota
- Raven_Corvus
- sokolnik
- Posty: 747
- Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
- Lokalizacja: Białystok
Zrobilem sobie glowe wedrownego na przedramieniu :] Dawidzie ale juz wiem, ze lipa bo za gleboko chyba wypelnienie dalem i taki blady wychodzi autline wyszlo zaje&*(&^e wzuce jak sie zagoi. Nie radze sobie z tymi flat magnum, wkurzyc sie mozna, dziub wypelnialem raundlinerem i wyszlo elegancko a reszte flatem i lipa
musze poprawic 
- Raven_Corvus
- sokolnik
- Posty: 747
- Rejestracja: ndz paź 15, 2006 5:15 pm
- Lokalizacja: Białystok
nie. od Poliwczaka.ale miałem kiedyś samicę od Darka (w tej chwili Jaga lata w zastępie Adamowych ptaków) i to bardzo fajny ptak.Sądząc z wyglądu z dużą domieszką red naped shaheena
Ostatnio zmieniony pt mar 07, 2008 7:59 pm przez haggard, łącznie zmieniany 1 raz.